NK Dinamo NK Hajduk NK Inter NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zagreb

Lista strijelaca

POREDAK za Trofej najbolji strijelac 2014/15. - Nakon 36. kola

Red. br.
Ime i prezime
Klub
Broj zgoditaka
1.
KRAMARIĆ ANDREJ
RIJEKA
2.
HENRIQUEZ ITURRA ANGELO JOSE
DINAMO
3.
RADONJIĆ DEJAN
ISTRA 1961
4.
BOBAN GABRIJEL
ZAGREB
5.
ČOP DUJE
DINAMO
6.
PJACA MARKO
DINAMO
7.
SOUDANI EL ARABI HILAL
DINAMO
8.
CIKALLESHI SOKOL
SPLIT
9.
MIRIĆ MARKO
SL.BELUPO
10.
PAVIČIĆ DOMAGOJ
DINAMO/LOKOMOTIVA
11.
ANDRIJAŠEVIĆ FRANKO
LOKOMOTIVA/DINAMO
12.
BALAJ BEKIM
RIJEKA
13.
CAKTAŠ MIJO
HAJDUK
14.
GOTAL SANDRO
HAJDUK
15.
JURENDIĆ JOSIP
ZAGREB
16.
KRSTANOVIĆ IVAN
ZADAR/RIJEKA
17.
KOLAR MARKO
LOKOMOTIVA
18.
MAGLICA ANTON
HAJDUK
19.
ROG MARKO
SPLIT
20.
TOMASOV MARIN
RIJEKA
21.
KOUSASSI JEAN EVRARD
HAJDUK
22.
MARIĆ MIRKO
LOKOMOTIVA
23.
PEROŠEVIĆ ANTONIO
OSIJEK
24.
VOJNOVIĆ ALJOŠA
OSIJEK
25.
BUDIMIR ANTE
LOKOMOTIVA
26.
DOLEŽAL JAN
LOKOMOTIVA
27.
EJUPI MUZAFER
SL.BELUPO
28.
FERNANDES DA SILVA VITORIA ANTENOR JUNIOR
DINAMO
29.
LIMA MAGALHAES MOISES
RIJEKA
30.
STEPČIĆ VALENTINO
ZAGREB
31.
BAGARIĆ DRAŽEN
SPLIT
32.
BALIĆ ANDRIJA
HAJDUK
33.
BILIĆ MATE
SPLIT
34.
GLAVAŠ MARIN
OSIJEK
35.
IVANČIĆ JOSIP
RIJEKA / ZADAR
36.
JONJIĆ MATEJ
OSIJEK
37.
LEKO JERKO
LOKOMOTIVA
38.
MEŠANOVIĆ JASMIN
OSIJEK
39.
PEŠIĆ IVAN
ZADAR
40.
SHARBINI ANAS
RIJEKA
41.
ŠKORIĆ MILE
OSIJEK
42.
TOMEČAK IVAN
RIJEKA
43.
ADEMI ARIJAN
DINAMO
44.
BARIŠIĆ JOSIP
OSIJEK
45.
BLAGOJEVIĆ SLAVKO
SPLIT/ISTRA 1961
46.
ČIRJAK LOVRE
ZADAR
47.
ĆORIĆ ANTE
DINAMO
48.
DELIĆ MATEAS
SL.BELUPO
49.
GRŽAN ŠIME
LOKOMOTIVA
50.
JERBIĆ JURE
ZADAR
51.
JUGOVIĆ VEDRAN
RIJEKA
52.
KROVINOVIĆ FILIP
ZAGREB
53.
MATOŠ MARIN
ISTRA 1961
54.
MEDIĆ LOVRO
ZAGREB
55.
MEZGA DEJAN
HAJDUK
56.
MILEVSKYI ARTEM
HAJDUK
57.
OZOBIĆ FILIP
SL.BELUPO
58.
PAMIĆ ZVONKO
ISTRA 1961
59.
ROCE GORAN
SPLIT
60.
RUKAVINA ANTE
LOKOMOTIVA
61.
SUŠIĆ TINO-SVEN
HAJDUK
62.
ŠOVŠIĆ DAMIR
LOKOMOTIVA
63.
TOMIĆ DARIO
ISTRA 1961
64.
VLAŠIĆ NIKOLA
HAJDUK
65.
WEITZER IVOR
ZADAR
66.
ALVES DE OLIVEIRA JOSIEL
ISTRA 1961
67.
ANEFF MEDRANO ROSSO SASHA ALEXANDER
OSIJEK
68.
BARABAN IVAN
OSIJEK
69.
BRADARIĆ FILIP
RIJEKA/HAJDUK
70.
BULJAT JURICA
ZADAR
71.
CESAREC DANIJEL
SL.BELUPO
72.
ERCEG ANTE
SPLIT
73.
FERNANDEZ IGLESIAS ALEJANDRO
RIJEKA
74.
GABRIĆ DRAGO
ZADAR
75.
GALOVIĆ NINO
SPLIT
76.
GRGIĆ MATO
SL.BELUPO
77.
HRISTOV VENTSISLAV DIMITROV
RIJEKA
78.
IBRIKS IVAN
SPLIT
79.
IKIĆ FRANE
ZADAR
80.
KOLINGER DENIS
ZAGREB
81.
KVESIĆ MARIO
SPLIT
82.
LAŠTRO NEVEN
OSIJEK
83.
LEOVAC MARIN
RIJEKA
84.
MALOKU ELVIR
HAJDUK
85.
MILIĆ ANTONIO
HAJDUK
86.
MIŠIĆ PETAR
SL.BEL./LOKOMOTIVA
87.
MRŠIĆ ANTONIO
SPLIT
88.
MUSA MARIO
LOKOMOTIVA
89.
RIBEIRO DE JESUS MACHADO PAULO RICARDO
DINAMO
90.
SAMARDŽIĆ MIRAL
RIJEKA
91.
SIGALI LEONARDO GERMAN
DINAMO
92.
ŠPEHAR DINO
ISTRA 1961
93.
ŠULC MATIAS
ZAGREB
94.
TARAVEL JEREMY PIERRE
DINAMO
95.
TERKEŠ ŽELIMIR
ZADAR
96.
TUDOR FRAN
HAJDUK
97.
VRŠAJEVIĆ AVDIJA
HAJDUK
98.
VUGRINEC DAVOR
SL.BELUPO
99.
AJAYI GOODNESS OHIREMEN
RIJEKA
100.
ANIĆ JOSIP
ZADAR
101.
BANOVIĆ IGOR
ZADAR
102.
BARIŠIĆ BORNA
OSIJEK
103.
BEGONJA LUKA
LOKOMOTIVA
104.
BEVAB DINO
ZAGREB
105.
BRLEK PETAR
SL.BELUPO
106.
BROZOVIĆ MARCELO
DINAMO
107.
CREPULJA LJUBAN
SL.BELUPO
108.
CVIJANOVIĆ GORAN
RIJEKA
109.
ČABRAJA DEJAN
LOKOMOTIVA
110.
GENG STJEPAN
SL.BELUPO
111.
GLAVINA DENIS
SPLIT
112.
GLAVINA DOMINIK
SL.BELUPO
113.
GREGOV ŠIME
ISTRA 1961
114.
HEISTER MARCEL
ISTRA 1961
115.
HODŽIĆ ARMIN
DINAMO
116.
HORVAT IVOR
ISTRA 1961
117.
HRGOVIĆ MIRKO
ZADAR
118.
IBANEZ LUIS EZEQUIEL
DINAMO
119.
IVANČIĆ KRUNO
ISTRA 1961
120.
JAHOVIĆ ADIS
RIJEKA
121.
JAJALO MATO
RIJEKA
122.
JUKIĆ IVAN
SPLIT
123.
JURILJ ALEN
ZAGREB
124.
KONOPEK MIROSLAV
ZAGREB
125.
KVRŽIĆ ZORAN
RIJEKA
126.
MALOČA MARIO
HAJDUK
127.
MATIĆ BERNARDO
ZAGREB
128.
MELNJAK DARIO
SL.BELUPO
129.
MIHALJEVIĆ FILIP
SL.BELUPO
130.
MILOVIĆ GORAN
HAJDUK
131.
MIŠIĆ JOSIP
OSIJEK
132.
MITROVIĆ MATEJ
RIJEKA
133.
MRČELA TOMISLAV
LOKOMOTIVA
134.
MUDRAŽIJA ROBERT
ZAGREB
135.
NAVAL DA COSTA EDUARDO WILSON BRUNO
DINAMO
136.
NOVAK LEO LEOPOLD
ZAGREB
137.
NOVAKOVIĆ SAŠA
OSIJEK
138.
PAJAČ MARKO
LOKOMOTIVA
139.
PARACKI GORAN
SL.BELUPO
140.
PARLOV IVAN
SL.BELUPO
141.
PEEV DANIEL IVANOV
OSIJEK
142.
PERIČIĆ ŠPIRO
SL.BELUPO
143.
PRENGA HERDI
LOKOMOTIVA
144.
PUŠIĆ DOMAGOJ
ZADAR
145.
RADOŠEVIĆ JOSIP
RIJEKA
146.
REPIĆ ANTONIO
ISTRA 1961
147.
SOLOMON THEOPHILIUS
ZADAR
148.
ŠIMURINA IVAN
ZADAR
149.
ŠPOLJARIĆ JOSIP
OSIJEK
150.
ŠTIGLEC DINO
ZAGREB
151.
VEŠOVIĆ MARKO
RIJEKA
152.
VIDOVIĆ MILOŠ
SPLIT
153.
ZEC ERMIN
RIJEKA
154.
BARTOLEC KARLO Ag
LOKOMOTIVA
155.
ĆALUŠIĆ JOSIP Ag.
LOKOMOTIVA
156.
GLAVINA DENIS Ag.
SPLIT
157.
IBRIKS IVAN Ag
SPLIT
158.
JONJIĆ MATEJ Ag.
OSIJEK
159.
KOVAČIĆ DOMINIK Ag
ZAGREB
160.
MATKOVIĆ MLADEN Ag
ZADAR
161.
OBŠIVAČ JURE Ag
ISTRA 1961
162.
ŠTIGLEC DINO Ag
ZAGREB

Linkovi

01Izvještaji utakmica MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI 03http://www.hns-cff.hr/ T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

  UtG+G-B
1.Dinamo36852188
2.Rijeka36762975
3.Hajduk (-3)36595650
4.Lokomotiva36596846
5.Zagreb36455446
6.Sl. Belupo36384942
7.Split36424941
8.Osijek36425936
9.Istra 196136365935
10.Zadar36377533

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

July 2015
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Jun    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031