NK Dinamo NK Hajduk NK Hrvatski Dragovoljac NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar

Tablice

TABLICA Prve HNL - KADETI - nakon 25. kola (2013./2014.)

 
OU
P
N
P
POS
PRI
Bod
1.
Dinamo
23
18
4
1
85
11
58
2.
Hajduk
25
18
3
4
54
27
57
3.
Split
24
14
5
5
51
21
47
4.
Cibalia
26
12
8
6
43
31
44
5.
Rijeka
24
12
7
5
44
16
43
6.
Osijek
24
12
6
6
63
25
42
7.
Lokomotiva
24
12
5
7
34
26
41
8.
Zadar
25
10
7
8
33
25
37
9.
Zagreb
25
10
5
10
34
30
35
10.
Slaven Belupo
25
9
6
10
27
41
33
11.
Varaždin
25
9
2
14
28
48
29
12.
Šibenik
24
6
3
15
21
49
21
13.
Istra 1961
24
4
6
14
14
42
18
14.
Imotski
26
5
3
18
19
73
18
15.
Hrvatski Dragovoljac
25
3
7
15
24
57
16
16.
Dugopolje
25
2
5
18
14
66
11

TABLICA Prve HNL - JUNIORI - nakon 25. kola (2013./2014.)

 
OU
P
N
P
POS
PRI
Bod
1.
Rijeka
24
16
4
4
65
27
52
2.
Hajduk
25
14
7
4
49
22
49
3.
Zagreb
25
13
8
4
44
17
47
4.
Dinamo
23
13
4
6
61
26
43
5.
Lokomotiva
24
11
9
4
55
37
42
6.
Osijek
24
12
6
6
36
32
42
7.
Split
24
11
5
8
41
36
38
8.
Istra 1961
24
8
9
7
43
34
33
9.
Slaven Belupo
25
8
8
9
33
44
32
10.
Cibalia
26
7
9
10
34
32
30
11.
Zadar
25
7
9
9
29
46
30
12.
Hrvatski Dragovoljac
25
6
10
9
23
28
28
13.
Varaždin
25
5
6
14
30
65
21
14.
Šibenik
24
5
4
15
22
52
19
15.
Dugopolje
25
4
6
15
26
47
18
16.
Imotski
26
3
4
19
25
71
13

KONAČNA TABLICA Prve HNL KADETI (2012./2013.)

 
Ut
Pob
Ner
Por
G+
G-
B
1.
Dinamo
30
24
4
2
117
17
76
2.
Hajduk
30
22
2
6
74
31
68
3.
Osijek
30
18
7
5
62
27
61
4.
Cibalia
30
13
10
7
50
31
49
5.
Šibenik
30
14
7
9
44
34
49
6.
Lokomotiva
30
15
3
12
48
44
48
7.
Zagreb
30
13
6
11
47
44
45
8.
Slaven Belupo
30
12
4
14
38
40
40
9.
Split
30
11
6
13
40
38
39
10.
Rijeka
30
9
11
10
39
39
38
11.
Varaždin
30
10
8
12
39
52
38
12.
Inter-Zaprešić
30
8
10
12
37
78
34
13.
Hrvatski Dragovoljac (-1)
30
6
9
15
33
45
26
14.
Zadar
30
4
13
13
18
44
25
15.
Marsonia
30
3
7
20
17
66
16
16.
Karlovac
30
3
3
24
17
90
12

KONAČNA TABLICA Prve HNL JUNIORI (2012./2013.)

 
Ut
Pob
Ner
Por
G+
G-
B
1.
Osijek
30
23
3
4
88
32
72
2.
Dinamo
30
23
2
5
92
31
71
3.
Hajduk
30
20
3
7
83
28
63
4.
Lokomotiva
30
19
1
10
77
55
58
5.
Zagreb
30
15
7
8
59
40
52
6.
Rijeka
30
16
4
10
52
37
52
7.
Slaven Belupo
30
13
5
12
47
51
44
8.
Cibalia
30
12
5
13
35
52
41
9.
Hrvatski Dragovoljac
30
11
8
11
41
36
41
10.
Varaždin
30
10
4
16
36
51
34
11.
Inter-Zaprešić
30
9
6
15
53
70
33
12.
Split
30
8
8
14
36
54
32
13.
Zadar
30
7
9
14
43
46
30
14.
Šibenik
30
7
7
16
27
57
28
15.
Karlovac
30
6
8
16
18
51
26
16.
Marsonia
30
1
0
29
8
104
3

Iz video galerije – izbor golova za 2012. – 2013. PROLJEĆE

Linkovi

01http://www.hns-cff.hr/ MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2013./14.

 
 
Ut
G+
G-
B
1.Dinamo31702374
2.Rijeka32603163
3.Hajduk31523358
4.Split32353250
5.Lokomotiva31484746
6.Istra 196131395136
7.Zadar32295632
8.Osijek32325628
9.Sl.Belupo31355625
10.HrDragovoljac31344923

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

April 2014
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Mar    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Recent Post