NK Dinamo NK Hajduk NK Hrvatski Dragovoljac NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar

Tablice

TABLICA MAXtv Prve lige 2013./14. nakon 32. kola

OU
P
N
P
POS
PRI
Bod
1.
Dinamo
32
24
5
3
75
23
77
2.
Rijeka
32
18
9
5
60
31
63
3.
Hajduk
32
16
11
5
54
35
59
4.
Split
32
14
8
10
35
32
50
5.
Lokomotiva
32
14
5
13
50
49
47
6.
Istra 1961
32
10
7
15
42
54
37
7.
Zadar
32
9
5
18
29
56
32
8.
Osijek
32
7
7
18
32
56
28
9.
Slaven Belupo
32
5
11
16
38
59
26
10.
Hrvatski Dragovoljac
32
5
8
19
34
54
23

KONAČNA TABLICA MAXtv Prve lige za 2012./2013.

Ut
Pob
Ner
Por
G+
G-
B
1.
Dinamo
33
24
5
4
68
20
77
2.
Lokomotiva
33
16
9
8
54
38
57
3.
Rijeka
33
15
8
10
46
42
53
4.
Hajduk
33
14
10
9
45
31
52
5.
Split
33
15
7
11
49
37
52
6.
Istra 1961
33
11
11
11
35
32
44
7.
Osijek
33
9
12
12
25
33
39
8.
Slaven Belupo
33
10
9
14
35
50
39
9.
Zadar
33
9
9
15
39
61
36
10.
Inter-Zaprešić
33
8
11
14
36
41
35
11.
Cibalia
33
9
5
19
29
44
32
12.
Zagreb
33
7
6
20
28
60
27



Iz video galerije – izbor golova za 2012. – 2013. PROLJEĆE

Linkovi

01http://www.hns-cff.hr/ MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2013./14.

 
 
Ut
G+
G-
B
1.Dinamo32752377
2.Rijeka32603163
3.Hajduk32543559
4.Split32353250
5.Lokomotiva32504947
6.Istra 196132425437
7.Zadar32295632
8.Osijek32325628
9.Sl.Belupo32385926
10.HrDragovoljac32345423

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

April 2014
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Mar    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Recent Post