NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Tablice

TABLICA MAXtv Prve lige nakon 29. kola:

OU
POB
NER
POR
POS
PRI
Bod
1.
Dinamo
29
21
8
0
66
18
71
2.
Rijeka
29
17
8
4
60
24
59
3.
Lokomotiva
29
12
6
11
52
52
42
4.
Hajduk (-3)
29
11
7
11
50
46
37
5.
Split
29
7
13
9
33
36
34
6.
Zagreb
28
9
6
13
32
47
33
7.
Slaven Belupo
28
8
7
13
28
38
31
8.
Istra 1961
29
6
11
12
31
47
29
9.
Zadar
28
7
6
15
32
63
27
10.
Osijek
28
6
6
16
31
44
24

KONAČNA TABLICA MAXtv Prve lige 2013./2014.

OU
P
N
P
POS
PRI
Bod
1.
Dinamo
36
26
6
4
83
26
84
2.
Rijeka
36
21
10
5
72
35
73
3.
Hajduk
36
17
11
8
58
44
62
4.
Split
36
14
10
12
41
41
52
5.
Lokomotiva
36
15
7
14
57
59
52
6.
Istra 1961
36
12
8
16
45
56
44
7.
Zadar
36
10
5
21
35
67
35
8.
Osijek
36
8
9
19
38
62
33
9.
Slaven Belupo
36
7
11
18
46
65
32
10.
Hrvatski Dragovoljac
36
7
9
20
41
61
30



Linkovi

01Izvještaji utakmica MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI 03http://www.hns-cff.hr/ T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

  UtG+G-B
1.Dinamo29661871
2.Rijeka29602459
3.Lokomotiva29525242
4.Hajduk (-3)294504637
5.Split29333634
6.Zagreb28324733
7.Sl. Belupo28283831
8.Istra 196129314729
9.Zadar28326327
10.Osijek28314424

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

April 2015
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Mar    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930