NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Tablice

TABLICA MAXtv Prve lige nakon 23. kola:

OU
POB
NER
POR
POS
PRI
Bod
1.
Dinamo
23
18
5
0
55
13
59
2.
Rijeka
23
14
6
3
48
19
48
3.
Lokomotiva
23
10
5
8
46
39
35
4.
Hajduk (-3)
23
10
6
7
44
36
33
5.
Zagreb
23
8
6
9
27
37
30
6.
Slaven Belupo
23
6
6
11
22
34
24
7.
Split
23
4
11
8
25
31
23
8.
Osijek
23
6
4
13
28
38
22
9.
Istra 1961
23
3
10
10
23
37
19
10.
Zadar
23
4
5
14
23
57
17

KONAČNA TABLICA MAXtv Prve lige (2013./2014.)

OU
P
N
P
POS
PRI
Bod
1.
Dinamo
36
26
6
4
83
26
84
2.
Rijeka
36
21
10
5
72
35
73
3.
Hajduk
36
17
11
8
58
44
62
4.
Split
36
14
10
12
41
41
52
5.
Lokomotiva
36
15
7
14
57
59
52
6.
Istra 1961
36
12
8
16
45
56
44
7.
Zadar
36
10
5
21
35
67
35
8.
Osijek
36
8
9
19
38
62
33
9.
Slaven Belupo
36
7
11
18
46
65
32
10.
Hrvatski Dragovoljac
36
7
9
20
41
61
30



Linkovi

01Izvještaji utakmica MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI 03http://www.hns-cff.hr/ T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

  UtG+G-B
1.Dinamo23551359
2.Rijeka23481948
3.Lokomotiva23463935
4.Hajduk (-3)23443433
5.Zagreb23273730
6.Sl. Belupo23223424
7.Split23253123
8.Osijek23283822
9.Istra 196123233719
10.Zadar23235717

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

March 2015
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Feb    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031