NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Tablice

TABLICA MAXtv Prve lige nakon 36. kola:

OU
POB
NER
POR
POS
PRI
Bod
1.
Dinamo
36
26
10
0
85
21
88
2.
Rijeka
36
22
9
5
76
29
75
3.
Hajduk (-3)
36
15
8
13
59
56
50
4.
Lokomotiva
35
13
6
16
57
66
45
5
Zagreb
35
12
7
16
41
54
43
6
Slaven Belupo
35
11
9
15
36
46
42
7.
Split
36
9
14
13
42
49
41
8.
Istra 1961
35
7
14
14
36
55
35
9.
Osijek
35
9
6
20
39
57
33
10.
Zadar
35
8
7
20
35
73
31

KONAČNA TABLICA MAXtv Prve lige 2013./2014.

OU
P
N
P
POS
PRI
Bod
1.
Dinamo
36
26
6
4
83
26
84
2.
Rijeka
36
21
10
5
72
35
73
3.
Hajduk
36
17
11
8
58
44
62
4.
Split
36
14
10
12
41
41
52
5.
Lokomotiva
36
15
7
14
57
59
52
6.
Istra 1961
36
12
8
16
45
56
44
7.
Zadar
36
10
5
21
35
67
35
8.
Osijek
36
8
9
19
38
62
33
9.
Slaven Belupo
36
7
11
18
46
65
32
10.
Hrvatski Dragovoljac
36
7
9
20
41
61
30



Linkovi

01Izvještaji utakmica MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI 03http://www.hns-cff.hr/ T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

  UtG+G-B
1.Dinamo36852188
2.Rijeka36762975
3.Hajduk (-3)36595650
4.Lokomotiva35576645
5.Zagreb35415443
6.Sl. Belupo35364642
7.Split36424941
8.Istra 196135365535
9.Osijek35395733
10.Zadar35357331

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

May 2015
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Apr    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031