NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Tablice

TABLICA MAXtv Prve lige nakon 19. kola:

OU
POB
NER
POR
POS
PRI
Bod
1.
Dinamo
19
15
4
0
48
11
49
2.
Rijeka
19
13
3
3
43
17
42
3.
Hajduk
19
9
5
5
39
28
32
4.
Lokomotiva
19
8
4
7
36
35
28
5.
Zagreb
19
6
6
7
25
27
24
6.
Split
19
4
9
6
22
22
21
7.
Slaven Belupo
19
5
5
9
18
29
20
8.
Istra 1961
19
3
7
9
19
32
16
9.
Osijek
19
4
3
12
18
34
15
10.
Zadar
19
3
4
12
18
51
13

KONAČNA TABLICA MAXtv Prve lige (2013./2014.)

OU
P
N
P
POS
PRI
Bod
1.
Dinamo
36
26
6
4
83
26
84
2.
Rijeka
36
21
10
5
72
35
73
3.
Hajduk
36
17
11
8
58
44
62
4.
Split
36
14
10
12
41
41
52
5.
Lokomotiva
36
15
7
14
57
59
52
6.
Istra 1961
36
12
8
16
45
56
44
7.
Zadar
36
10
5
21
35
67
35
8.
Osijek
36
8
9
19
38
62
33
9.
Slaven Belupo
36
7
11
18
46
65
32
10.
Hrvatski Dragovoljac
36
7
9
20
41
61
30



Linkovi

01http://www.hns-cff.hr/ MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

 
 
Ut
G+
G-
B
1.Dinamo19481149
2.Rijeka19431742
3.Hajduk19392632
4.Lokomotiva19363528
5.Zagreb19252724
6.Split19222221
7.Sl. Belupo19182920
8.Istra 196119193216
9.Osijek19183415
10.Zadar19185113

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

December 2014
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Nov    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031