NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Tablice

TABLICA MAXtv Prve lige nakon 30. kola:

OU
POB
NER
POR
POS
PRI
Bod
1.
Dinamo
30
22
8
0
67
18
74
2.
Rijeka
29
17
8
4
60
24
59
3.
Lokomotiva
30
12
6
12
53
54
42
4.
Hajduk (-3)
29
11
7
11
50
46
37
5.
Split
30
8
13
9
36
38
37
6.
Zagreb
30
10
6
14
35
50
36
7.
Slaven Belupo
29
9
7
13
30
39
34
8.
Istra 1961
29
6
11
12
31
47
29
9.
Osijek
30
7
6
17
35
48
27
10.
Zadar
30
7
6
17
33
66
27

KONAČNA TABLICA MAXtv Prve lige 2013./2014.

OU
P
N
P
POS
PRI
Bod
1.
Dinamo
36
26
6
4
83
26
84
2.
Rijeka
36
21
10
5
72
35
73
3.
Hajduk
36
17
11
8
58
44
62
4.
Split
36
14
10
12
41
41
52
5.
Lokomotiva
36
15
7
14
57
59
52
6.
Istra 1961
36
12
8
16
45
56
44
7.
Zadar
36
10
5
21
35
67
35
8.
Osijek
36
8
9
19
38
62
33
9.
Slaven Belupo
36
7
11
18
46
65
32
10.
Hrvatski Dragovoljac
36
7
9
20
41
61
30



Linkovi

01Izvještaji utakmica MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI 03http://www.hns-cff.hr/ T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

  UtG+G-B
1.Dinamo30671874
2.Rijeka29602459
3.Lokomotiva30535442
4.Hajduk (-3)29504637
5.Split30363837
6.Zagreb30355036
7.Sl. Belupo29303934
8.Istra 196129314729
9.Osijek30354827
10.Zadar30336627

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

April 2015
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Mar    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930