NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Tablice

TABLICA MAXtv Prve lige nakon 35. kola:

OU
POB
NER
POR
POS
PRI
Bod
1.
Dinamo
34
25
9
0
80
20
84
2.
Rijeka
34
21
9
4
73
25
72
3.
Hajduk (-3)
34
14
7
13
57
55
46
4.
Lokomotiva
34
13
6
15
57
63
45
5.
Zagreb
34
12
7
15
41
53
43
6.
Slaven Belupo
35
11
9
15
36
46
42
7.
Split
34
8
13
13
38
48
37
8.
Istra 1961
34
7
13
14
35
54
34
9.
Osijek
34
9
6
19
39
54
33
10.
Zadar
35
8
7
20
35
73
31

KONAČNA TABLICA MAXtv Prve lige 2013./2014.

OU
P
N
P
POS
PRI
Bod
1.
Dinamo
36
26
6
4
83
26
84
2.
Rijeka
36
21
10
5
72
35
73
3.
Hajduk
36
17
11
8
58
44
62
4.
Split
36
14
10
12
41
41
52
5.
Lokomotiva
36
15
7
14
57
59
52
6.
Istra 1961
36
12
8
16
45
56
44
7.
Zadar
36
10
5
21
35
67
35
8.
Osijek
36
8
9
19
38
62
33
9.
Slaven Belupo
36
7
11
18
46
65
32
10.
Hrvatski Dragovoljac
36
7
9
20
41
61
30



Linkovi

01Izvještaji utakmica MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI 03http://www.hns-cff.hr/ T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

  UtG+G-B
1.Dinamo34802084
2.Rijeka34732572
3.Hajduk (-3)34575546
4.Lokomotiva34576345
5.Zagreb34415343
6.Sl. Belupo35364642
7.Split34384837
8.Istra 196134355434
9.Osijek34395433
10.Zadar35357331

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

May 2015
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Apr    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031