NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Tablice

TABLICA MAXtv Prve lige nakon 12. kola:

OU
POB
NER
POR
POS
PRI
Bod
1.
Dinamo
12
10
2
0
30
9
32
2.
Rijeka
12
9
1
2
30
10
28
3.
Hajduk
12
5
4
3
25
16
19
4.
Split
12
4
4
4
16
14
16
5.
Lokomotiva
12
5
1
6
22
22
16
6.
Zagreb
12
3
4
5
16
22
13
7.
Istra 1961
12
2
5
5
11
16
11
8.
Osijek
12
3
2
7
12
19
11
9.
Zadar
12
3
2
7
14
33
11
10.
Slaven Belupo
12
2
3
7
7
22
9

KONAČNA TABLICA MAXtv Prve lige (2013./2014.)

OU
P
N
P
POS
PRI
Bod
1.
Dinamo
36
26
6
4
83
26
84
2.
Rijeka
36
21
10
5
72
35
73
3.
Hajduk
36
17
11
8
58
44
62
4.
Split
36
14
10
12
41
41
52
5.
Lokomotiva
36
15
7
14
57
59
52
6.
Istra 1961
36
12
8
16
45
56
44
7.
Zadar
36
10
5
21
35
67
35
8.
Osijek
36
8
9
19
38
62
33
9.
Slaven Belupo
36
7
11
18
46
65
32
10.
Hrvatski Dragovoljac
36
7
9
20
41
61
30



Linkovi

01http://www.hns-cff.hr/ MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

 
 
Ut
G+
G-
B
1.Dinamo1230932
2.Rijeka12301028
3.Hajduk12251619
4.Split12161416
5.Lokomotiva12222216
6.Zagreb12162213
7.Istra 196112111611
8.Osijek12121911
9.Zadar12143311
10.Sl. Belupo127229

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

October 2014
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Sep    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031