NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Tablice

TABLICA MAXtv Prve lige nakon 26. kola:

OU
POB
NER
POR
POS
PRI
Bod
1.
Dinamo
26
20
6
0
62
15
66
2.
Rijeka
26
15
7
4
52
20
52
3.
Lokomotiva
26
12
5
9
48
43
41
4.
Hajduk (-3)
26
11
7
8
46
39
37
5.
Zagreb
26
9
6
11
30
41
33
6.
Split
26
6
11
9
29
33
29
7.
Slaven Belupo
26
7
6
13
26
37
27
8.
Osijek
26
6
5
15
28
40
23
9.
Zadar
26
6
5
15
26
61
23
10.
Istra 1961
26
4
10
12
25
43
22

KONAČNA TABLICA MAXtv Prve lige (2013./2014.)

OU
P
N
P
POS
PRI
Bod
1.
Dinamo
36
26
6
4
83
26
84
2.
Rijeka
36
21
10
5
72
35
73
3.
Hajduk
36
17
11
8
58
44
62
4.
Split
36
14
10
12
41
41
52
5.
Lokomotiva
36
15
7
14
57
59
52
6.
Istra 1961
36
12
8
16
45
56
44
7.
Zadar
36
10
5
21
35
67
35
8.
Osijek
36
8
9
19
38
62
33
9.
Slaven Belupo
36
7
11
18
46
65
32
10.
Hrvatski Dragovoljac
36
7
9
20
41
61
30



Linkovi

01Izvještaji utakmica MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI 03http://www.hns-cff.hr/ T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

  UtG+G-B
1.Dinamo26621566
2.Rijeka26522052
3.Lokomotiva26484341
4.Hajduk (-3)26463937
5.Zagreb26304133
6.Split26293329
7.Sl. Belupo26263727
8.Osijek26284023
9.Zadar26266123
10.Istra 196126254322

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

April 2015
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Mar    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930