NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Tablice

TABLICA MAXtv Prve lige nakon 16. kola:

OU
POB
NER
POR
POS
PRI
Bod
1.
Dinamo
15
11
4
0
35
9
37
2.
Rijeka
16
11
3
2
39
12
36
3.
Hajduk
15
7
5
3
32
19
26
4.
Lokomotiva
16
6
3
7
28
32
21
5.
Split
16
4
7
5
19
18
19
6.
Zagreb
16
4
6
6
21
25
18
7.
Istra 1961
16
3
7
6
16
22
16
8.
Osijek
16
4
3
9
15
27
15
9.
Slaven Belupo
16
3
5
8
9
24
14
10.
Zadar
16
3
3
10
15
41
12

KONAČNA TABLICA MAXtv Prve lige (2013./2014.)

OU
P
N
P
POS
PRI
Bod
1.
Dinamo
36
26
6
4
83
26
84
2.
Rijeka
36
21
10
5
72
35
73
3.
Hajduk
36
17
11
8
58
44
62
4.
Split
36
14
10
12
41
41
52
5.
Lokomotiva
36
15
7
14
57
59
52
6.
Istra 1961
36
12
8
16
45
56
44
7.
Zadar
36
10
5
21
35
67
35
8.
Osijek
36
8
9
19
38
62
33
9.
Slaven Belupo
36
7
11
18
46
65
32
10.
Hrvatski Dragovoljac
36
7
9
20
41
61
30



Linkovi

01http://www.hns-cff.hr/ MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

 
 
Ut
G+
G-
B
1.Dinamo1535937
2.Rijeka16391236
3.Hajduk15321926
4.Lokomotiva16283221
5.Split16191819
6.Zagreb16212518
7.Istra 196116162216
8.Osijek16152715
9.Sl. Belupo1692414
10.Zadar16154112

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

November 2014
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Oct    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930