NK Dinamo NK Hajduk NK Hrvatski Dragovoljac NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar

Raspored i rezultati natjecanja Prve lige

 


 

1. kolo, 13.07.2013. – subota
1.
DINAMO – OSIJEK
Petak, 12.07.
3 : 1
2.
ZADAR – HAJDUK
1 : 5
3.
RIJEKA – ISTRA 1961
Petak, 12.07.
3 : 0
4.
SPLIT – SL.BELUPO
Nedjelja, 14.07.
2 : 1
5.
HR.DRAGOV. – LOKOMOTIVA
0 : 2
2. kolo, 20.07.2013. – subota
1.
OSIJEK – LOKOMOTIVA
Ponedjeljak,22.07.
1 : 2
2.
SL.BELUPO – HR.DRAGOV.
2 : 2
3.
ISTRA 1961 – SPLIT
1 : 1
4.
HAJDUK – RIJEKA
Nedjelja, 21.07.
1 : 1
5.
DINAMO – ZADAR
Petak, 19.07.
3 : 0
3. kolo, 27.07.2013. – subota
1.
ZADAR – OSIJEK
3 : 1
2.
RIJEKA – DINAMO
Nedjelja, 28.07.
0 : 0
3.
SPLIT – HAJDUK
Nedjelja, 28.07.
0 : 3
4.
HR.DRAGOV. – ISTRA 1961
Petak, 26.07.
0 : 1
5.
LOKOMOTIVA – SL.BELUPO
Ponedjeljak,29.07.
1 : 0
4. kolo, 03.08.2013. – subota
1.
OSIJEK – SL.BELUPO
Petak, 02.08.
2 : 1
2.
ISTRA 1961 – LOKOMOTIVA
Ponedjeljak, 05.08
1 : 2
3.
HAJDUK – HR.DRAGOV.
Nedjelja, 04.08.
2 : 1
4.
DINAMO – SPLIT
1 : 0
5.
ZADAR – RIJEKA
Nedjelja, 04,08.
1 : 2
5. kolo, 10.08.2013. – subota
1.
RIJEKA – OSIJEK
Ponedjeljak 12.08.
5 : 1
2.
SPLIT – ZADAR
Petak, 09.08.
1 : 3
3.
HR.DRAGOV. – DINAMO
1 : 1
4.
LOKOMOTIVA – HAJDUK
Srijeda 28.08.
1 : 3
5.
SL.BELUPO – ISTRA 1961
2 : 2
6. kolo, 17.08.2013. – subota
1.
OSIJEK – ISTRA 1961
Nedjelja, 18.08.
1 : 3
2.
HAJDUK – SL.BELUPO
Nedjelja, 18.08.
1 : 0
3.
DINAMO – LOKOMOTIVA
2 : 1
4.
ZADAR – HR.DRAGOV.
Nedjelja, 18.08.
1 : 1
5.
RIJEKA – SPLIT
1 : 1
7. kolo, 24.08.2013. – subota
1.
SPLIT – OSIJEK
Nedjelja, 25.08.
4 : 0
2.
HR.DRAGOV. – RIJEKA
Nedjelja, 25.08.
0 : 2
3.
LOKOMOTIVA – ZADAR
Petak, 23.08.
2 : 0
4.
SL.BELUPO – DINAMO
1 : 3
5.
ISTRA 1961 – HAJDUK
1 : 0
8. kolo, 31.08.2013. – subota
1.
OSIJEK – HAJDUK
1 : 0
2.
DINAMO – ISTRA 1961
3 : 1
3.
ZADAR – SL.BELUPO
0 : 2
4.
RIJEKA – LOKOMOTIVA
Ponedjeljak,02.09.
1 : 1
5.
SPLIT – HR.DRAGOV.
Petak,30.08.
1 : 0
9. kolo, 14.09.2013. – subota
1.
HR.DRAGOV. – OSIJEK
Petak, 13.09.
1 : 0
2.
LOKOMOTIVA – SPLIT
Nedjelja, 15.09.
1 : 1
3.
SL.BELUPO – RIJEKA
Nedjelja, 15.09.
0 : 1
4.
ISTRA 1961 – ZADAR
0 : 1
5.
HAJDUK – DINAMO
2 : 0
10. kolo, 21.09.2013.
1.
OSIJEK – DINAMO
Nedjelja, 22.09.
0 : 1
2.
HAJDUK – ZADAR
1 : 0
3.
ISTRA 1961 – RIJEKA
Nedjelja, 22.09.
2 : 3
4.
SL.BELUPO – SPLIT
1 : 2
5.
LOKOMOTIVA – HR.DRAGOV.
Petak, 20.09.
2 : 1
11. kolo, 28.09.2013. – subota
1.
LOKOMOTIVA – OSIJEK
5 : 0
2.
HR.DRAGOV. – SL.BELUPO
0 : 0
3.
SPLIT – ISTRA 1961
Nedjelja, 29.09.
0 : 1
4.
RIJEKA – HAJDUK
1 : 1
5.
ZADAR – DINAMO
Nedjelja, 29.09.
0 : 0
12. kolo, 05.10.2013. – subota
1.
OSIJEK – ZADAR
0 : 0
2.
DINAMO – RIJEKA
Nedjelja, 06.10.
1 : 0
3.
HAJDUK – SPLIT
0 : 0
4.
ISTRA 1961 – HR.DRAGOV.
Nedjelja, 06.10.
2 : 1
5.
SL.BELUPO – LOKOMOTIVA
Petak, 04.10.
3 : 2
13. kolo, 19.10.2013. – subota
1.
SL.BELUPO – OSIJEK
Nedjelja, 20.10.
2 : 0
2.
LOKOMOTIVA – ISTRA 1961
2 : 1
3.
HR.DRAGOV. – HAJDUK
Nedjelja, 20.10.
1 : 2
4.
SPLIT – DINAMO
1 : 0
5.
RIJEKA – ZADAR
3 : 0
14. kolo, 26.10.2013. – subota
1.
OSIJEK – RIJEKA
Nedjelja, 27.10.
1 : 3
2.
ZADAR – SPLIT
0 : 1
3.
DINAMO – HR.DRAGOV.
Nedjelja, 27.10.
4 : 1
4.
HAJDUK – LOKOMOTIVA
3 : 1
5.
ISTRA 1961 – SL.BELUPO
Petak, 25.10.
1 : 1
15. kolo, 02.11.2013. – subota
1.
ISTRA 1961 – OSIJEK
1 : 1
2.
SL.BELUPO – HAJDUK
Nedjelja, 03.11.
3 : 3
3.
LOKOMOTIVA – DINAMO
0 : 3
4.
HR.DRAGOV. – ZADAR
Ponedjeljak,04.11.
0 : 2
5.
SPLIT – RIJEKA
Nedjelja, 03.11.
1 : 0
16. kolo, 09.11.2013. – subota
1.
OSIJEK – SPLIT
0 : 0
2.
RIJEKA – HR.DRAGOV.
Sri. 04.12.
2 : 0
3.
ZADAR – LOKOMOTIVA
Petak 08.11.
0 : 2
4.
DINAMO – SL.BELUPO
Ned. 10.11.
1 : 0
5.
HAJDUK – ISTRA 1961
2 : 0
17. kolo, 23.11.2013. – subota
1.
HAJDUK – OSIJEK
Nedjelja 24.11.
1 : 1
2.
ISTRA 1961 – DINAMO
06.02.2014.
1 : 3
3.
SL.BELUPO – ZADAR
Petak 22.11.
1 : 1
4.
LOKOMOTIVA – RIJEKA
Čet. 19.12.
0 : 2
5.
HR.DRAGOV. – SPLIT
Nedjelja 24.11.
2 : 2
18. kolo, 30.11.2013. – subota
1.
OSIJEK – HR.DRAGOV.
Petak 29.11.
1 : 1
2.
SPLIT – LOKOMOTIVA
3 : 0
3.
RIJEKA – SL.BELUPO
Nedjelja 01.12.
2 : 2
4.
ZADAR – ISTRA 1961
0 : 4
5.
DINAMO – HAJDUK
Nedjelja 01.12.
2 : 2
19. kolo, 07.12.2013. – subota
1.
DINAMO – OSIJEK
Nedjelja 08.12.
4 : 1
2.
ZADAR – HAJDUK
Ponedjeljak 09.12.
1 : 1
3.
RIJEKA – ISTRA 1961
Nedjelja 08.12.
3 : 3
4.
SPLIT – SL.BELUPO
0 : 0
5.
HR.DRAGOV. – LOKOMOTIVA
1 : 3
20. kolo, 14.12.2013. – subota
1.
OSIJEK – LOKOMOTIVA
1 : 1
2.
SL.BELUPO – HR.DRAGOV.
Petak, 13.12.
1 : 1
3.
ISTRA 1961 – SPLIT
2 : 0
4.
HAJDUK – RIJEKA
Nedjelja, 15.12.
2 : 2
5.
DINAMO – ZADAR
Nedejlja, 15.12.
3 : 1
21. kolo, 08.02.2014. – subota
1.
ZADAR – OSIJEK
3 : 1
2.
RIJEKA – DINAMO
ODG. za 26.02.
2 : 2
3.
SPLIT – HAJDUK
1 : 2
4.
HR.DRAGOV. – ISTRA 1961
Nedjelja 09.02.
1 : 2
5.
LOKOMOTIVA – SL.BELUPO
Petak 07.02.
2 : 1
22. kolo, 15.02.2014. – subota
1.
OSIJEK – SL.BELUPO
Nedjelja 16.02.
4 : 1
2.
ISTRA 1961 – LOKOMOTIVA
2 : 4
3.
HAJDUK – HR.DRAGOV.
Petak 14.02.
2 : 1
4.
DINAMO – SPLIT
2 : 1
5.
ZADAR – RIJEKA
Nedjelja 16.02.
1 : 0
23. kolo, 22.02.2014. – subota
1.
RIJEKA – OSIJEK
Nedjelja 23.02.
1 : 0
2.
SPLIT – ZADAR
Nedjelja 23.02.
3 : 1
3.
HR.DRAGOV. – DINAMO
Petak 21.02.
0 : 1
4.
LOKOMOTIVA – HAJDUK
0 : 2
5.
SL.BELUPO – ISTRA 1961
0 : 2
24. kolo, 01.03.2014. – subota
1.
OSIJEK – ISTRA 1961
0 : 1
2.
HAJDUK – SL.BELUPO
Nedjelja 02.03.
3 : 0
3.
DINAMO – LOKOMOTIVA
Nedjelja 02.03.
2 : 1
4.
ZADAR – HR.DRAGOV.
Petak 28.02.
0 : 4
5.
RIJEKA – SPLIT
4 : 1
25. kolo, 08.03.2014. – subota
1.
SPLIT – OSIJEK
1 : 0
2.
HR.DRAGOV. – RIJEKA
Petak 07.03.
0 : 2
3.
LOKOMOTIVA – ZADAR
Nedjelja 09.03.
1 : 3
4.
SL.BELUPO – DINAMO
1 : 6
5.
ISTRA 1961 – HAJDUK
Nedjelja 09.03.
1 : 1
26. kolo, 15.03.2014. – subota
1.
OSIJEK – HAJDUK
Nedjelja 16.03.
1 : 1
2.
DINAMO – ISTRA 1961
Nedjelja 16.03.
6 : 0
3.
ZADAR – SL.BELUPO
2 : 1
4.
RIJEKA – LOKOMOTIVA
3 : 2
5.
SPLIT – HR.DRAGOV.
Petak 14.03.
2 : 1
27. kolo, 22.03.2014. – subota
1.
HR.DRAGOV. – OSIJEK
Nedjelja 23.03.
2 : 0
2.
LOKOMOTIVA – SPLIT
Petak 21.03.
0 : 0
3.
SL.BELUPO – RIJEKA
Nedjelja 23.03.
0 : 3
4.
ISTRA 1961 – ZADAR
0 : 2
5.
HAJDUK – DINAMO
0 : 2
28. kolo, 29.03.2014. – subota
1.
OSIJEK – DINAMO
Nedjelja 30.03.
3 : 2
2.
HAJDUK – ZADAR
Petak 28.03.
3 : 1
3.
ISTRA 1961 – RIJEKA
Nedjelja 30.03.
0 : 1
4.
SL.BELUPO – SPLIT
Ponedjeljak 31.3.
1 : 2
5.
LOKOMOTIVA – HR.DRAGOV.
2 : 1
29. kolo, 05.04.2014. – subota
1.
LOKOMOTIVA – OSIJEK
Petak 04.04.
1 : 2
2.
HR.DRAGOV. – SL.BELUPO
3 : 3
3.
SPLIT – ISTRA 1961
Nedjelja 06.04.
2 : 0
4.
RIJEKA – HAJDUK
Nedjelja 06.04.
4 : 1
5.
ZADAR – DINAMO
1 : 2
30. kolo, 12.04.2014. – subota
1.
OSIJEK – ZADAR
4 : 0
2.
DINAMO – RIJEKA
4 : 0
3.
HAJDUK – SPLIT
Nedjelja 13.04.
1 : 0
4.
ISTRA 1961 – HR.DRAGOV.
Nedjelja 13.04.
1 : 2
5.
SL.BELUPO – LOKOMOTIVA
Petak 11.04.
2 : 1
31. kolo, 16.04.2014. – srijeda
1.
SL.BELUPO – OSIJEK
Utorak 15.04.
2 : 1
2.
LOKOMOTIVA – ISTRA 1961
3 : 2
3.
HR.DRAGOV. – HAJDUK
4 : 1
4.
SPLIT – DINAMO
0 : 3
5.
RIJEKA – ZADAR
Utorak 15.04.
3 : 0
32. kolo, 19.04.2014. – subota
1.
OSIJEK – RIJEKA
2 : 0
2.
ZADAR – SPLIT
0 : 1
3.
DINAMO – HR.DRAGOV.
Utorak 22.04.
5 : 0
4.
HAJDUK – LOKOMOTIVA
Ponedjeljak 21.04.
2 : 2
5.
ISTRA 1961 – SL.BELUPO
Ponedjeljak 21.04
3 : 3
33. kolo, 26.04.2014. – subota
1.
ISTRA 1961 – OSIJEK
Petak 25.04.
18.00
2.
SL.BELUPO – HAJDUK
19.00
3.
LOKOMOTIVA – DINAMO
15.00
4.
HR.DRAGOV. – ZADAR
Nedjelja 27.04.
15.00
5.
SPLIT – RIJEKA
Nedjelja 27.04.
19.00
34. kolo, 03.05.2014. – subota
1.
OSIJEK – SPLIT
19.00
2.
RIJEKA – HR.DRAGOV.
Petak 02.05.
18.00
3.
ZADAR – LOKOMOTIVA
Nedjelja 04.05.
15.00
4.
DINAMO – SL.BELUPO
15.00
5.
HAJDUK – ISTRA 1961
Nedjelja 04.05.
19.00
35. kolo, 10.05.2014.
1.
HAJDUK – OSIJEK
2.
ISTRA 1961 – DINAMO
3.
SL.BELUPO – ZADAR
4.
LOKOMOTIVA – RIJEKA
5.
HR.DRAGOV. – SPLIT
36. kolo, 17.05.2014.
1.
OSIJEK – HR.DRAGOV.
2.
SPLIT – LOKOMOTIVA
3.
RIJEKA – SL.BELUPO
4.
ZADAR – ISTRA 1961
5.
DINAMO – HAJDUK

Iz video galerije – izbor golova za 2012. – 2013. PROLJEĆE

Linkovi

01http://www.hns-cff.hr/ MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2013./14.

 
 
Ut
G+
G-
B
1.Dinamo32752377
2.Rijeka32603163
3.Hajduk32543559
4.Split32353250
5.Lokomotiva32504947
6.Istra 196132425437
7.Zadar32295632
8.Osijek32325628
9.Sl.Belupo32385926
10.HrDragovoljac32345423

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

April 2014
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Mar    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Recent Post