NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Raspored i rezultati natjecanja

 


 

1. kolo, 19.07.2014. – subota
1.
ZADAR – SPLIT
Poned. 21.07.
1 : 2
2.
OSIJEK – LOKOMOTIVA
1 : 4
3.
DINAMO – SL.BELUPO
Petak 18.07.
4 : 0
4.
ZAGREB – RIJEKA
Nedjelja 20.07
1 : 3
5.
HAJDUK – ISTRA 1961
Nedjelja 20.07.
1 : 1
2. kolo, 26.07.2014. – subota
1.
SPLIT – ISTRA 1961
Poned. 28.07.
1 : 1
2.
RIJEKA – HAJDUK
Nedjelja 27.07.
4 : 2
3.
SL.BELUPO – ZAGREB
3 : 2
4.
LOKOMOTIVA – DINAMO
Petak 25.07.
3 : 4
5.
ZADAR – OSIJEK
2 : 1
3. kolo 02.08.2014. – subota
1.
OSIJEK – SPLIT
Nedjelja 03.08.
1 : 1
2.
DINAMO – ZADAR
5 : 0
3.
ZAGREB – LOKOMOTIVA
Petak 01.08.
2 : 0
4.
HAJDUK – SL.BELUPO
Nedjelja 03.08.
2 : 0
5.
ISTRA 1961 – RIJEKA
Poned. 04.08.
0 : 1
4. kolo, 09.08.2014. – subota
1.
SPLIT – RIJEKA
Nedjelja 10.08.
0 : 3
2.
SL.BELUPO – ISTRA 1961
1 : 1
3.
LOKOMOTIVA – HAJDUK
Nedjelja 10.08.
2 : 5
4.
ZADAR – ZAGREB
Petak 08.08.
2 : 2
5.
OSIJEK – DINAMO
1 : 2
5. kolo, 16.08.2014. – subota
1.
DINAMO – SPLIT
Petak 15.08.
1 : 0
2.
ZAGREB – OSIJEK
Nedjelja 17.08.
1 : 2
3.
HAJDUK – ZADAR
6 : 0
4.
ISTRA 1961 – LOKOMOTIVA
Nedjelja 17.08.
3 : 2
5.
RIJEKA – SL.BELUPO
3 : 0
6. kolo, 23.08.2014. – subota
1.
SPLIT – SL.BELUPO
Nedjelja 24.08
2 : 0
2.
LOKOMOTIVA – RIJEKA
Nedjelja 24.08
2 : 1
3.
ZADAR – ISTRA 1961
1 : 1
4.
OSIJEK – HAJDUK
Nedjelja 24.08.
2 : 0
5.
DINAMO – ZAGREB
Nedjelja 24.08
1 : 1
7. kolo, 30.08.2014. – subota
1.
ZAGREB – SPLIT
Nedjelja 31.08.
2 : 1
2.
HAJDUK – DINAMO
Nedjelja 31.08.
2 : 3
3.
ISTRA 1961 – OSIJEK
Petak 29.08.
0 : 0
4.
RIJEKA – ZADAR
Nedjelja 31.08.
6 : 1
5.
SL.BELUPO – LOKOMOTIVA
0 : 2
8. kolo, 13.09.2014. – subota
1.
SPLIT – LOKOMOTIVA
Petak 12.09.
2 : 2
2.
ZADAR – SL.BELUPO
Nedjelja 14.09.
4 : 0
3.
OSIJEK – RIJEKA
0 : 1
4.
DINAMO – ISTRA 1961
2 : 0
5.
ZAGREB – HAJDUK
Nedjelja 14.09.
2 : 2
9. kolo, 20.09.2014. – subota
1.
SPLIT – HAJDUK
1 : 1
2.
ISTRA 1961 – ZAGREB
1 : 2
3.
RIJEKA – DINAMO
Nedjelja 21.09.
1 : 2
4.
SL.BELUPO – OSIJEK
Nedjelja 21.09.
2 : 0
5.
LOKOMOTIVA – ZADAR
Petak 19.09.
0 : 1
10. kolo, 27.09.2014. – subota
1.
SPLIT – ZADAR
Poned. 29.09.
3 : 0
2.
LOKOMOTIVA – OSIJEK
Nedjelja 28.09.
2 : 0
3.
SL.BELUPO – DINAMO
0 : 0
4.
RIJEKA – ZAGREB
3 : 0
5.
ISTRA 1961 – HAJDUK
Nedjelja 28.09.
0 : 2
11. kolo, 04.10.2014. – subota
1.
ISTRA 1961 – SPLIT
2 : 0
2.
HAJDUK – RIJEKA
Ned.jelja 05.10.
1 : 1
3.
ZAGREB – SL.BELUPO
Petak 03.10.
1 : 1
4.
DINAMO – LOKOMOTIVA
Ned.jelja 05.10.
3 : 0
5.
OSIJEK – ZADAR
4 : 1
12. kolo, 18.10.2014. – subota
1.
SPLIT – OSIJEK
Petak 17.10.
3 : 0
2.
ZADAR – DINAMO
1 : 3
3.
LOKOMOTIVA – ZAGREB
Nedjelja 19.10.
3 : 0
4.
SL.BELUPO – HAJDUK
Nedjelja 19.10.
0 : 1
5.
RIJEKA – ISTRA 1961
3 : 1
13. kolo, 25.10.2014. – subota
1.
RIJEKA – SPLIT
Nedjelja,26.10.
1 : 1
2.
ISTRA 1961 – SL.BELUPO
1 : 0
3.
HAJDUK – LOKOMOTIVA
2 : 2
4.
ZAGREB – ZADAR
Petak, 24.10.
3 : 0
5.
DINAMO – OSIJEK
Nedjelja, 26.10.
5 : 0
14. kolo, 01.11.2014. – subota
1.
SPLIT – DINAMO
0 : 0
2.
OSIJEK – ZAGREB
Nedjelja 02.11.
1 : 0
3.
ZADAR – HAJDUK
Nedjelja 02.11.
0 : 3
4.
LOKOMOTIVA – ISTRA 1961
Ponedjeljak 03.11.
4 : 2
5.
SL.BELUPO – RIJEKA
1 : 1
15. kolo, 08.11.2014. – subota
1.
SL.BELUPO – SPLIT
Petak 07.11.
1 : 0
2.
RIJEKA – LOKOMOTIVA
Nedjelja 09.11.
6 : 0
3.
ISTRA 1961 – ZADAR
1 : 1
4.
HAJDUK – OSIJEK
2 : 1
5.
ZAGREB – DINAMO
Nedjelja 09.11.
0 : 0
16. kolo, 22.11.2014. – subota
1.
SPLIT – ZAGREB
Nedjelja 23.11.
2 : 2
2.
DINAMO – HAJDUK
3 : 0 p.f.
3.
OSIJEK – ISTRA 1961
Petak 21.11.
1 : 1
4.
ZADAR – RIJEKA
0 : 1
5.
LOKOMOTIVA – SL.BELUPO
Nedjelja 23.11.
0 : 0
17. kolo, 29.11.2014. – subota
1.
LOKOMOTIVA – SPLIT
Petak 28.11.
1 : 1
2.
SL.BELUPO – ZADAR
4 : 0
3.
RIJEKA – OSIJEK
Poned. 01.12.
2 : 1
4.
ISTRA 1961 – DINAMO
Nedjelja 30.11.
0 : 4
5.
HAJDUK – ZAGREB
0 : 2
18. kolo, 06.12.2014. – subota
1.
HAJDUK – SPLIT
Nedjelja 07.12.
2 : 1
2.
ZAGREB – ISTRA 1961
Petak 05.12.
1 : 0
3.
DINAMO – RIJEKA
3 : 0
4.
OSIJEK – SL.BELUPO
Nedjelja 07.12.
2 : 3
5.
ZADAR – LOKOMOTIVA
2 : 5
19. kolo, 13.12.2014. – subota
1.
ZADAR – SPLIT
Petak 12.12.
1 : 1
2.
OSIJEK – LOKOMOTIVA
.
0 : 2
3.
DINAMO – SL.BELUPO
Nedjelja 14.12
3 : 2
4.
ZAGREB – RIJEKA
Poned. 15.12.
1 : 2
5.
HAJDUK – ISTRA 1961
5 : 3
20. kolo, 07.02.2015. – subota
1.
SPLIT – ISTRA 1961
Petak 06.02.
2 : 2
2.
RIJEKA – HAJDUK
Srijeda 18.02.
3 : 0
3.
ZAGREB – SL.BELUPO
Nedjelja 08.02.
1 : 0
4.
DINAMO – LOKOMOTIVA
2 : 1
5.
ZADAR – OSIJEK
Nedjelja 08.02.
3 : 1
21. kolo, 14.02.2015. – subota
1.
OSIJEK – SPLIT
4 : 0
2.
DINAMO – ZADAR
Poned. 16.02.
2 : 0
3.
ZAGREB – LOKOMOTIVA
0 : 6
4.
HAJDUK – SL.BELUPO
Nedjelja 15.02.
2 : 1
5.
ISTRA 1961 – RIJEKA
Nedjelja 15.02.
0 : 0
22. kolo, 21.02.2015. – subota
1.
SPLIT – RIJEKA
Nedjelja 22.02.
1 : 1
2.
SL.BELUPO – ISTRA 1961
Petak 20.02.
2 : 1
3.
LOKOMOTIVA – HAJDUK
2 : 1
4.
ZADAR – ZAGREB
0 : 1
5.
OSIJEK – DINAMO
Nedjelja 22.02.
1 : 1
23. kolo, 28.02.2015. – subota
1.
DINAMO – SPLIT
2 : 0
2.
ZAGREB – OSIJEK
Nedjelja 01.03.
0 : 4
3.
HAJDUK – ZADAR
Nedjelja 01.03.
2 : 2
4.
ISTRA 1961 – LOKOMOTIVA
Petak 27.02.
1 : 1
5.
RIJEKA – SL.BELUPO
1 : 1
24. kolo, 07.03.2015. – subota
1.
SPLIT – SL.BELUPO
2 : 0
2.
LOKOMOTIVA – RIJEKA
Poned. 09.03.
1 : 0
3.
ZADAR – ISTRA 1961
Nedjelja 08.03.
2 : 0
4.
OSIJEK – HAJDUK
Nedjelja 08.03.
0 : 1
5.
DINAMO – ZAGREB
2 : 0
25. kolo, 14.03.2015. – subota
1.
ZAGREB – SPLIT
Petak 13.03.
1 : 2
2.
HAJDUK – DINAMO
1 : 1
3.
ISTRA 1961 – OSIJEK
Nedjelja 15.03.
1 : 0
4.
RIJEKA – ZADAR
Nedjelja 15.03.
4 : 0
5.
SL.BELUPO – LOKOMOTIVA
4 : 0
26. kolo, 21.03.2015. – subota
1.
SPLIT – LOKOMOTIVA
0 : 1
2.
ZADAR – SL.BELUPO
Nedjelja 22.03.
1 : 0
3.
OSIJEK – RIJEKA
Petak 20.03.
0 : 0
4.
DINAMO – ISTRA 1961
4 : 1
5.
ZAGREB – HAJDUK
Nedjelja 22.03.
2 : 0
27. kolo, 04.04.2015. – subota
1.
HAJDUK – SPLIT
1 : 2
2.
ISTRA 1961 – ZAGREB
Petak, 03.04.
2 : 1
3.
RIJEKA – DINAMO
2 : 2
4.
SL.BELUPO – OSIJEK
Četvrtak 02.04.
2 : 1
5.
LOKOMOTIVA – ZADAR
Petak 03.04.
1 : 5
28. kolo, 11.04.2015. – subota
1.
SPLIT – ZADAR
1 : 1
2.
LOKOMOTIVA – OSIJEK
Petak 10.04.
2 : 2
3.
SL.BELUPO – DINAMO
Nedjelja 12.04.
0 : 0
4.
RIJEKA – ZAGREB
Nedjelja 12.04.
4 : 1
5.
ISTRA 1961 – HAJDUK
3 : 2
29. kolo, 18.04.2015. – subota
1.
ISTRA 1961 – SPLIT
1 : 1
2.
HAJDUK – RIJEKA
1 : 2
3.
SL.BELUPO – ZAGREB
Nedjelja 19.04.
19.00
4.
LOKOMOTIVA – DINAMO
Petak 17.04.
1 : 2
5.
OSIJEK – ZADAR
Nedjelja 19.04.
17.00
30. kolo, 25.04.2015. – subota
1.
SPLIT – OSIJEK
17.00
2.
ZADAR – DINAMO
19.00
3.
LOKOMOTIVA – ZAGREB
Petak 24.04.
18.00
4.
SL.BELUPO – HAJDUK
Nedjelja 26.04.
17.00
5.
RIJEKA – ISTRA 1961
Nedjelja 26.04.
19.00
31. kolo, 29.04.2015. – srijeda
1.
RIJEKA – SPLIT
18.00
2.
ISTRA 1961 – SL.BELUPO
Četvrtak 30.04.
18.00
3.
HAJDUK – LOKOMOTIVA
20.00
4.
ZAGREB – ZADAR
16.00
5.
DINAMO – OSIJEK
Utorak 28.04.
18.00
32. kolo, 02.05.2015. – subota
1.
SPLIT – DINAMO
19.00
2.
OSIJEK – ZAGREB
17.00
3.
ZADAR – HAJDUK
Nedjelja 03.05.
19.00
4.
LOKOMOTIVA – ISTRA 1961
Ponedjeljak 04.05.
17.00
5.
SL.BELUPO – RIJEKA
Ponedjeljak 04.05.
19.00
33. kolo, 09.05.2015. – subota
1.
SL.BELUPO – SPLIT
2.
RIJEKA – LOKOMOTIVA
3.
ISTRA 1961 – ZADAR
4.
HAJDUK – OSIJEK
5.
ZAGREB – DINAMO
34. kolo, 16.05.2015. – subota
1.
SPLIT – ZAGREB
2.
DINAMO – HAJDUK
3.
OSIJEK – ISTRA 1961
4.
ZADAR – RIJEKA
5.
LOKOMOTIVA – SL.BELUPO
35. kolo, 23.05.2015. – subota
1.
LOKOMOTIVA – SPLIT
2.
SL.BELUPO – ZADAR
3.
RIJEKA – OSIJEK
4.
ISTRA 1961 – DINAMO
5.
HAJDUK – ZAGREB
36. kolo, 30.05.2015. – subota
1.
SPLIT – HAJDUK
2.
ZAGREB – ISTRA 1961
3.
DINAMO – RIJEKA
4.
OSIJEK – SL.BELUPO
5.
ZADAR – LOKOMOTIVA

Linkovi

01Izvještaji utakmica MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI 03http://www.hns-cff.hr/ T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

  UtG+G-B
1.Dinamo29661871
2.Rijeka29602459
3.Lokomotiva29525242
4.Hajduk (-3)294504637
5.Split29333634
6.Zagreb28324733
7.Sl. Belupo28283831
8.Istra 196129314729
9.Zadar28326327
10.Osijek28314424

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

April 2015
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Mar    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930