NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Raspored i rezultati natjecanja

 


 

1. kolo, 19.07.2014. – subota
1.
ZADAR – SPLIT
Poned. 21.07.
1 : 2
2.
OSIJEK – LOKOMOTIVA
1 : 4
3.
DINAMO – SL.BELUPO
Petak 18.07.
4 : 0
4.
ZAGREB – RIJEKA
Nedjelja 20.07
1 : 3
5.
HAJDUK – ISTRA 1961
Nedjelja 20.07.
1 : 1
2. kolo, 26.07.2014. – subota
1.
SPLIT – ISTRA 1961
Poned. 28.07.
1 : 1
2.
RIJEKA – HAJDUK
Nedjelja 27.07.
4 : 2
3.
SL.BELUPO – ZAGREB
3 : 2
4.
LOKOMOTIVA – DINAMO
Petak 25.07.
3 : 4
5.
ZADAR – OSIJEK
2 : 1
3. kolo 02.08.2014. – subota
1.
OSIJEK – SPLIT
Nedjelja 03.08.
1 : 1
2.
DINAMO – ZADAR
5 : 0
3.
ZAGREB – LOKOMOTIVA
Petak 01.08.
2 : 0
4.
HAJDUK – SL.BELUPO
Nedjelja 03.08.
2 : 0
5.
ISTRA 1961 – RIJEKA
Poned. 04.08.
0 : 1
4. kolo, 09.08.2014. – subota
1.
SPLIT – RIJEKA
Nedjelja 10.08.
0 : 3
2.
SL.BELUPO – ISTRA 1961
1 : 1
3.
LOKOMOTIVA – HAJDUK
Nedjelja 10.08.
2 : 5
4.
ZADAR – ZAGREB
Petak 08.08.
2 : 2
5.
OSIJEK – DINAMO
1 : 2
5. kolo, 16.08.2014. – subota
1.
DINAMO – SPLIT
Petak 15.08.
1 : 0
2.
ZAGREB – OSIJEK
Nedjelja 17.08.
1 : 2
3.
HAJDUK – ZADAR
6 : 0
4.
ISTRA 1961 – LOKOMOTIVA
Nedjelja 17.08.
3 : 2
5.
RIJEKA – SL.BELUPO
3 : 0
6. kolo, 23.08.2014. – subota
1.
SPLIT – SL.BELUPO
Nedjelja 24.08
2 : 0
2.
LOKOMOTIVA – RIJEKA
Nedjelja 24.08
2 : 1
3.
ZADAR – ISTRA 1961
1 : 1
4.
OSIJEK – HAJDUK
Nedjelja 24.08.
2 : 0
5.
DINAMO – ZAGREB
Nedjelja 24.08
1 : 1
7. kolo, 30.08.2014. – subota
1.
ZAGREB – SPLIT
Nedjelja 31.08.
2 : 1
2.
HAJDUK – DINAMO
Nedjelja 31.08.
2 : 3
3.
ISTRA 1961 – OSIJEK
Petak 29.08.
0 : 0
4.
RIJEKA – ZADAR
Nedjelja 31.08.
6 : 1
5.
SL.BELUPO – LOKOMOTIVA
0 : 2
8. kolo, 13.09.2014. – subota
1.
SPLIT – LOKOMOTIVA
Petak 12.09.
2 : 2
2.
ZADAR – SL.BELUPO
Nedjelja 14.09.
4 : 0
3.
OSIJEK – RIJEKA
0 : 1
4.
DINAMO – ISTRA 1961
2 : 0
5.
ZAGREB – HAJDUK
Nedjelja 14.09.
2 : 2
9. kolo, 20.09.2014. – subota
1.
SPLIT – HAJDUK
1 : 1
2.
ISTRA 1961 – ZAGREB
1 : 2
3.
RIJEKA – DINAMO
Nedjelja 21.09.
1 : 2
4.
SL.BELUPO – OSIJEK
Nedjelja 21.09.
2 : 0
5.
LOKOMOTIVA – ZADAR
Petak 19.09.
0 : 1
10. kolo, 27.09.2014. – subota
1.
SPLIT – ZADAR
Poned. 29.09.
3 : 0
2.
LOKOMOTIVA – OSIJEK
Nedjelja 28.09.
2 : 0
3.
SL.BELUPO – DINAMO
0 : 0
4.
RIJEKA – ZAGREB
3 : 0
5.
ISTRA 1961 – HAJDUK
Nedjelja 28.09.
0 : 2
11. kolo, 04.10.2014. – subota
1.
ISTRA 1961 – SPLIT
2 : 0
2.
HAJDUK – RIJEKA
Ned.jelja 05.10.
1 : 1
3.
ZAGREB – SL.BELUPO
Petak 03.10.
1 : 1
4.
DINAMO – LOKOMOTIVA
Ned.jelja 05.10.
3 : 0
5.
OSIJEK – ZADAR
4 : 1
12. kolo, 18.10.2014. – subota
1.
SPLIT – OSIJEK
Petak 17.10.
3 : 0
2.
ZADAR – DINAMO
1 : 3
3.
LOKOMOTIVA – ZAGREB
Nedjelja 19.10.
3 : 0
4.
SL.BELUPO – HAJDUK
Nedjelja 19.10.
0 : 1
5.
RIJEKA – ISTRA 1961
3 : 1
13. kolo, 25.10.2014. – subota
1.
RIJEKA – SPLIT
Nedjelja,26.10.
1 : 1
2.
ISTRA 1961 – SL.BELUPO
1 : 0
3.
HAJDUK – LOKOMOTIVA
2 : 2
4.
ZAGREB – ZADAR
Petak, 24.10.
3 : 0
5.
DINAMO – OSIJEK
Nedjelja, 26.10.
5 : 0
14. kolo, 01.11.2014. – subota
1.
SPLIT – DINAMO
0 : 0
2.
OSIJEK – ZAGREB
Nedjelja 02.11.
1 : 0
3.
ZADAR – HAJDUK
Nedjelja 02.11.
0 : 3
4.
LOKOMOTIVA – ISTRA 1961
Ponedjeljak 03.11.
4 : 2
5.
SL.BELUPO – RIJEKA
1 : 1
15. kolo, 08.11.2014. – subota
1.
SL.BELUPO – SPLIT
Petak 07.11.
1 : 0
2.
RIJEKA – LOKOMOTIVA
Nedjelja 09.11.
6 : 0
3.
ISTRA 1961 – ZADAR
1 : 1
4.
HAJDUK – OSIJEK
2 : 1
5.
ZAGREB – DINAMO
Nedjelja 09.11.
0 : 0
16. kolo, 22.11.2014. – subota
1.
SPLIT – ZAGREB
Nedjelja 23.11.
2 : 2
2.
DINAMO – HAJDUK
nije odigrano
3.
OSIJEK – ISTRA 1961
Petak 21.11.
1 : 1
4.
ZADAR – RIJEKA
0 : 1
5.
LOKOMOTIVA – SL.BELUPO
Nedjelja 23.11.
0 : 0
17. kolo, 29.11.2014. – subota
1.
LOKOMOTIVA – SPLIT
Petak 28.11.
18.00
2.
SL.BELUPO – ZADAR
15.00
3.
RIJEKA – OSIJEK
Poned. 01.12.
18.00
4.
ISTRA 1961 – DINAMO
Nedjelja 30.11.
15.00
5.
HAJDUK – ZAGREB
17.00
18. kolo, 06.12.2014. – subota
1.
HAJDUK – SPLIT
Nedjelja 07.12.
17.00
2.
ZAGREB – ISTRA 1961
Petak 05.12.
18.00
3.
DINAMO – RIJEKA
15.00
4.
OSIJEK – SL.BELUPO
Nedjelja 07.12.
15.00
5.
ZADAR – LOKOMOTIVA
17.00
19. kolo, 13.12.2014. – subota
1.
ZADAR – SPLIT
Petak 12.12.
18.00
2.
OSIJEK – LOKOMOTIVA
.
15.00
3.
DINAMO – SL.BELUPO
Nedjelja 14.12
15.00
4.
ZAGREB – RIJEKA
Poned. 15.12.
18.00
5.
HAJDUK – ISTRA 1961
17.00
20. kolo, 07.02.2015. – subota
1.
SPLIT – ISTRA 1961
2.
RIJEKA – HAJDUK
3.
SL.BELUPO – ZAGREB
4.
LOKOMOTIVA – DINAMO
5.
ZADAR – OSIJEK
21. kolo, 14.02.2015. – subota
1.
OSIJEK – SPLIT
2.
DINAMO – ZADAR
3.
ZAGREB – LOKOMOTIVA
4.
HAJDUK – SL.BELUPO
5.
ISTRA 1961 – RIJEKA
22. kolo, 21.02.2015. – subota
1.
SPLIT – RIJEKA
2.
SL.BELUPO – ISTRA 1961
3.
LOKOMOTIVA – HAJDUK
4.
ZADAR – ZAGREB
5.
OSIJEK – DINAMO
23. kolo, 28.02.2015. – subota
1.
DINAMO – SPLIT
2.
ZAGREB – OSIJEK
3.
HAJDUK – ZADAR
4.
ISTRA 1961 – LOKOMOTIVA
5.
RIJEKA – SL.BELUPO
24. kolo, 07.03.2015. – subota
1.
SPLIT – SL.BELUPO
2.
LOKOMOTIVA – RIJEKA
3.
ZADAR – ISTRA 1961
4.
OSIJEK – HAJDUK
5.
DINAMO – ZAGREB
25. kolo, 14.03.2015. – subota
1.
ZAGREB – SPLIT
2.
HAJDUK – DINAMO
3.
ISTRA 1961 – OSIJEK
4.
RIJEKA – ZADAR
5.
SL.BELUPO – LOKOMOTIVA
26. kolo, 21.03.2015. – subota
1.
SPLIT – LOKOMOTIVA
2.
ZADAR – SL.BELUPO
3.
OSIJEK – RIJEKA
4.
DINAMO – ISTRA 1961
5.
ZAGREB – HAJDUK
27. kolo, 04.04.2015. – subota
1.
HAJDUK – SPLIT
2.
ISTRA 1961 – ZAGREB
3.
RIJEKA – DINAMO
4.
SL.BELUPO – OSIJEK
5.
LOKOMOTIVA – ZADAR
28. kolo, 11.04.2015. – subota
1.
SPLIT – ZADAR
2.
LOKOMOTIVA – OSIJEK
3.
SL.BELUPO – DINAMO
4.
RIJEKA – ZAGREB
5.
ISTRA 1961 – HAJDUK
29. kolo, 18.04.2015. – subota
1.
ISTRA 1961 – SPLIT
2.
HAJDUK – RIJEKA
3.
ZAGREB – SL.BELUPO
4.
DINAMO – LOKOMOTIVA
5.
OSIJEK – ZADAR
30. kolo, 25.04.2015. – subota
1.
SPLIT – OSIJEK
2.
ZADAR – DINAMO
3.
LOKOMOTIVA – ZAGREB
4.
SL.BELUPO – HAJDUK
5.
RIJEKA – ISTRA 1961
31. kolo, 29.04.2015. – srijeda
1.
RIJEKA – SPLIT
2.
ISTRA 1961 – SL.BELUPO
3.
HAJDUK – LOKOMOTIVA
4.
ZAGREB – ZADAR
5.
DINAMO – OSIJEK
32. kolo, 02.05.2015. – subota
1.
SPLIT – DINAMO
2.
OSIJEK – ZAGREB
3.
ZADAR – HAJDUK
4.
LOKOMOTIVA – ISTRA 1961
5.
SL.BELUPO – RIJEKA
33. kolo, 09.05.2015. – subota
1.
SL.BELUPO – SPLIT
2.
RIJEKA – LOKOMOTIVA
3.
ISTRA 1961 – ZADAR
4.
HAJDUK – OSIJEK
5.
ZAGREB – DINAMO
34. kolo, 16.05.2015. – subota
1.
SPLIT – ZAGREB
2.
DINAMO – HAJDUK
3.
OSIJEK – ISTRA 1961
4.
ZADAR – RIJEKA
5.
LOKOMOTIVA – SL.BELUPO
35. kolo, 23.05.2015. – subota
1.
LOKOMOTIVA – SPLIT
2.
SL.BELUPO – ZADAR
3.
RIJEKA – OSIJEK
4.
ISTRA 1961 – DINAMO
5.
HAJDUK – ZAGREB
36. kolo, 30.05.2015. – subota
1.
SPLIT – HAJDUK
2.
ZAGREB – ISTRA 1961
3.
DINAMO – RIJEKA
4.
OSIJEK – SL.BELUPO
5.
ZADAR – LOKOMOTIVA

Linkovi

01http://www.hns-cff.hr/ MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

 
 
Ut
G+
G-
B
1.Dinamo1535937
2.Rijeka16391236
3.Hajduk15321926
4.Lokomotiva16283221
5.Split16191819
6.Zagreb16212518
7.Istra 196116162216
8.Osijek16152715
9.Sl. Belupo1692414
10.Zadar16154112

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

November 2014
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Oct    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930