NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Lista strijelaca

POREDAK za Trofej najbolji strijelac 2014/15. - Nakon 19. kola

Red. br.
Ime i prezime
Klub
Broj zgoditaka
1.
KRAMARIĆ ANDREJ
RIJEKA
21
2.
ČOP DUJE
DINAMO
12
3.
RADONJIĆ DEJAN
ISTRA 1961
10
4.
SOUDANI EL ARABI HILAL
DINAMO
9
5.
CAKTAŠ MIJO
HAJDUK
8
6.
PAVIČIĆ DOMAGOJ
LOKOMOTIVA
8
7.
BOBAN GABRIJEL
ZAGREB
7
8.
GOTAL SANDRO
HAJDUK
7
9.
CIKALLESHI SOKOL
SPLIT
6
10.
HENRIQUEZ ITURRA ANGELO JOSE
DINAMO
6
11.
KOUSASSI JEAN EVRARD
HAJDUK
6
12.
BUDIMIR ANTE
LOKOMOTIVA
5
13.
JURENDIĆ JOSIP
ZAGREB
5
14.
LIMA MAGALHAES MOISES
RIJEKA
5
15.
MIRIĆ MARKO
SL.BELUPO
5
16.
PJACA MARKO
DINAMO
5
17.
BILIĆ MATE
SPLIT
4
18.
IVANČIĆ JOSIP
RIJEKA / ZADAR
4
19.
JONJIĆ MATEJ
OSIJEK
4
20.
MAGLICA ANTON
HAJDUK
4
21.
MARIĆ MIRKO
LOKOMOTIVA
4
22.
ANDRIJAŠEVIĆ FRANKO
DINAMO
3
23.
BARIŠIĆ JOSIP
OSIJEK
3
24.
DOLEŽAL JAN
LOKOMOTIVA
3
25.
MEŠANOVIĆ JASMIN
OSIJEK
3
26.
OZOBIĆ FILIP
SL.BELUPO
3
27.
ROG MARKO
SPLIT
3
28.
STEPČIĆ VALENTINO
ZAGREB
3
29.
SUŠIĆ TINO-SVEN
HAJDUK
3
30.
ŠOVŠIĆ DAMIR
LOKOMOTIVA
3
31.
WEITZER IVOR
ZADAR
3
32.
ADEMI ARIJAN
DINAMO
2
33.
BAGARIĆ DRAŽEN
SPLIT
2
34.
BARABAN IVAN
OSIJEK
2
35.
BLAGOJEVIĆ SLAVKO
ISTRA 1961
2
36.
BULJAT JURICA
ZADAR
2
37.
CESAREC DANIJEL
SL.BELUPO
2
38.
DELIĆ MATEAS
SL.BELUPO
2
39.
FERNANDES DA SILVA VITORIA ANTENOR JUNIOR
DINAMO
2
40.
GALOVIĆ NINO
SPLIT
2
41.
GLAVAŠ MARIN
OSIJEK
2
42.
KOLAR MARKO
LOKOMOTIVA
2
43.
KRSTANOVIĆ IVAN
RIJEKA
2
44.
LEKO JERKO
LOKOMOTIVA
2
45.
MILEVSKYI ARTEM
HAJDUK
2
46.
MILIĆ ANTONIO
HAJDUK
2
47.
MUSA MARIO
LOKOMOTIVA
2
48.
PEŠIĆ IVAN
ZADAR
2
49.
ROCE GORAN
SPLIT
2
50.
RUKAVINA ANTE
LOKOMOTIVA
2
51.
SHARBINI ANAS
RIJEKA
2
52.
ŠULC MATIAS
ZAGREB
2
53.
TERKEŠ ŽELIMIR
ZADAR
2
54.
TOMEČAK IVAN
RIJEKA
2
55.
TOMIĆ DARIO
ISTRA 1961
2
56.
VRŠAJEVIĆ AVDIJA
HAJDUK
2
57.
AJAYI GOODNESS OHIREMEN
RIJEKA
1
58.
BARIŠIĆ BORNA
OSIJEK
1
59.
BEVAB DINO
ZAGREB
1
60.
BRADAVIĆ FILIP
HAJDUK
1
61.
BRLEK PETAR
SL.BELUPO
1
62.
BROZOVIĆ MARCELO
DINAMO
1
63.
CVIJANOVIĆ GORAN
RIJEKA
1
64.
ČABRAJA DEJAN
LOKOMOTIVA
1
65.
GENG STJEPAN
SL.BELUPO
1
66.
GLAVINA DENIS
SPLIT
1
67.
GLAVINA DOMINIK
SL.BELUPO
1
68.
GRGIĆ MATO
SL.BELUPO
1
69.
HEISTER MARCEL
ISTRA 1961
1
70.
HORVAT IVOR
ISTRA 1961
1
71.
HRGOVIĆ MIRKO
ZADAR
1
72.
IBANEZ LUIS EZEQUIEL
DINAMO
1
73.
IBRIKS IVAN
SPLIT
1
74.
IKIĆ FRANE
ZADAR
1
75.
IVANČIĆ KRUNO
ISTRA 1961
1
76.
JAHOVIĆ ADIS
RIJEKA
1
77.
JAJALO MATO
RIJEKA
1
78.
JERBIĆ JURE
ZADAR
1
79.
JUGOVIĆ VEDRAN
RIJEKA
1
80.
JUKIĆ IVAN
SPLIT
1
81.
KOLINGER DENIS
ZAGREB
1
82.
KONOPEK MIROSLAV
ZAGREB
1
83.
KROVINOVIĆ FILIP
ZAGREB
1
84.
KVRŽIĆ ZORAN
RIJEKA
1
85.
LEOVAC MARIN
RIJEKA
1
86.
MALOČA MARIO
HAJDUK
1
87.
MALOKU ELVIR
HAJDUK
1
88.
MATOŠ MARIN
ISTRA 1961
1
89.
MEDIĆ LOVRO
ZAGREB
1
90.
MELNJAK DARIO
SL.BELUPO
1
91.
MIŠIĆ JOSIP
OSIJEK
1
92.
MIŠIĆ PETAR
LOKOMOTIVA
1
93.
MRČELA TOMISLAV
LOKOMOTIVA
1
94.
MUDRAŽIJA ROBERT
ZAGREB
1
95.
NAVAL DA COSTA EDUARDO WILSON BRUNO
DINAMO
1
96.
NOVAK LEO LEOPOLD
ZAGREB
1
97.
NOVAKOVIĆ SAŠA
OSIJEK
1
98.
PAJAČ MARKO
LOKOMOTIVA
1
99.
PAMIĆ ZVONKO
ISTRA 1961
1
100.
PRENGA HERDI
LOKOMOTIVA
1
101.
PUŠIĆ DOMAGOJ
ZADAR
1
102.
SAMARDŽIĆ MIRAL
RIJEKA
1
103.
SOLOMON THEOPHILIUS
ZADAR
1
104.
ŠIMURINA IVAN
ZADAR
1
105.
ŠKORIĆ MILE
OSIJEK
1
106.
TARAVEL JEREMY PIERRE
DINAMO
1
107.
VLAŠIĆ NIKOLA
HAJDUK
1
108.
ZEC ERMIN
RIJEKA
1
109.
ĆALUŠIĆ JOSIP Ag.
LOKOMOTIVA
1
110.
IBRIKS IVAN Ag
SPLIT
1
111.
JONJIĆ MATEJ Ag.
OSIJEK
1
112.
MATKOVIĆ MLADEN Ag
ZADAR
1
113.
OBŠIVAČ JURE Ag
ISTRA 1961
1
114.
ŠTIGLEC DINO Ag
ZAGREB
1

Linkovi

01Izvještaji utakmica MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI 03http://www.hns-cff.hr/ T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

  UtG+G-B
1.Dinamo19481149
2.Rijeka19431742
3.Hajduk19392632
4.Lokomotiva19363528
5.Zagreb19252724
6.Split19222221
7.Sl. Belupo19182920
8.Istra 196119193216
9.Osijek19183415
10.Zadar19185113

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

December 2014
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Nov    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031