NK Dinamo NK Hajduk NK Hrvatski Dragovoljac NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar

Lista strijelaca

POREDAK za Trofej najbolji strijelac 2013/14. - Nakon 30. kola

Red. br.
Ime i prezime
Klub
Broj zgoditaka
1.
ČOP DUJE
DINAMO
19
2.
BENKO LEON
RIJEKA
16
3.
KRAMARIĆ ANDREJ
RIJEKA (DINAMO)
16
4.
FERNANDES DA SILVA VITORIA ANTENOR JUNIOR
DINAMO
12
5.
SOUDANI EL ARABI HILAL
DINAMO
12
6.
MAGLICA ANTON
HAJDUK
11
7.
PAŠALIĆ MARIO
HAJDUK
11
8.
BUDIMIR ANTE
LOKOMOTIVA
9
9.
BAČELIĆ-GRGIĆ STIPE
HR.DRAGOV.
7
10.
IVANČIĆ JOSIP
ZADAR
7
11.
RADONJIĆ DEJAN
ISTRA 1961
7
12.
ANDRIJAŠEVIĆ FRANKO
HAJDUK
6
13.
BILIĆ MATE
SPLIT
6
14.
BROZOVIĆ MARCELO
DINAMO
6
15.
KRSTANOVIĆ IVAN
RIJEKA
6
16.
PJACA MARKO
LOKOMOTIVA
6
17.
TADIĆ JOSIP
ZADAR
6
18.
VUGRINEC DAVAOR
SL.BELUPO
6
19.
BENCUN MARKO
HAJDUK
5
20.
BLAGOJEVIĆ SLAVKO
ISTRA 1961
5
21.
FRANJIĆ PETAR
ISTRA 1961
5
22.
GLUMAC TOMISLAV
SPLIT
5
23.
JAZVIĆ FILIP
HR.DRAGOV.
5
24.
KRIŽMAN SANDI
ISTRA 1961
5
25.
KVRŽIĆ ZORAN
RIJEKA
5
26.
MIŠIĆ PETAR
LOKOMOTIVA
5
27.
ŠITUM MARIO
LOKOMOTIVA
5
28.
TREBOTIĆ DINKO
LOKOMOTIVA
5
29.
BARIŠIĆ JOSIP
OSIJEK
4
30.
BELLE HENRI
SPLIT
4
31.
GLAVINA DENIS
SPLIT
4
32.
HAVOJIĆ TOMISLAV
ISTRA 1961
4
33.
KOUASSI JEAN EVRARD
HAJDUK
4
34.
LULIĆ KARLO
OSIJEK
4
35.
SHARBINI ANAS
RIJEKA
4
36.
BEQIRAJ FATOS
DINAMO
3
37.
BRLEK PETAR
SL.BELUPO
3
38.
CESAREC DANIJEL
OSIJEK
3
39.
DELIĆ MATEAS
SL.BELUPO
3
40.
DOLEŽAL JAN
HR.DRAGOV.
3
41.
DUGANDŽIĆ MARKO
OSIJEK
3
42.
ERCEG ANTE
SPLIT
3
43.
GLAVINA DOMINIK
SL.BELUPO
3
44.
HALILOVIĆ ALEN
DINAMO
3
45.
KVESIĆ MARIO
SPLIT
3
46.
MESARIĆ LEONARD
LOKOMOTIVA
3
47.
NOVAKOVIĆ SAŠA
OSIJEK
3
48.
NOVINIĆ ENES
SL.BELUPO
3
49.
SIVONJIĆ ILIJA
HR.DRAGOV.
3
50.
ŠIMUNOVIĆ JOZO
DINAMO
3
51.
ŠKORIĆ MILE
OSIJEK
3
52.
ŠORŠA TOMISLAV
OSIJEK
3
53.
TERKEŠ ŽELIMIR
ZADAR
3
54.
ZLATAR DANIJEL
HR.DRAGOV.
3
55.
ALISPAHIĆ MEHMED
RIJEKA
2
56.
ANTOLIĆ DOMAGOJ
DINAMO
2
57.
BANOVIĆ IGOR
ZADAR
2
58.
BATARELO ANTE
ISTRA 1961
2
59.
BEGONJA LUKA
ZADAR
2
60.
BOŽIĆ IVAN
HR.DRAGOV.
2
61.
BRUČIĆ KARLO
LOKOMOTIVA
2
62.
DA SILVA EDISON HENRIQUE
SL.BELUPO
2
63.
HRGOVIĆ MIRKO
ZADAR
2
64.
KIŠ TOMISLAV
HAJDUK
2
65.
LENDRIĆ IVAN
LOKOMOTIVA
2
66.
MATOŠ MARIN
SL.BELUPO
2
67.
MILIĆ ANTONIO
HAJDUK
2
68.
MOČINIĆ IVAN
RIJEKA
2
69.
POKRIVAČ NIKOLA
RIJEKA
2
70.
ROCE GORAN
SPLIT
2
71.
ŠOVŠIĆ DAMIR
LOKOMOTIVA
2
72.
ŠPEHAR DAVOR
HR.DRAGOV.
2
73.
VOJNOVIĆ ALJOŠA
SPLIT
2
74.
WEITZER IVOR
ZADAR
2
75.
ABDUKHOLIKOV TEMURKHUJA
HAJDUK
1
76.
ADEMI ARIJAN
DINAMO
1
77.
ALVES DE OLIVEIRA JOSIEL
ISTRA 1961
1
78.
BABIĆ MARIO
ISTRA 1961
1
79.
BAGARIĆ DRAŽEN
SPLIT
1
80.
BAGARIĆ MATEJ
SL.BELUPO
1
81.
BARBARIĆ TOMISLAV
LOKOMOTIVA
1
82.
BARIŠIĆ BORNA
OSIJEK
1
83.
BAŠIĆ JOSIP
HAJDUK
1
84.
BRADARIĆ FILIP
HAJDUK
1
85.
BREZOVEC JOSIP
RIJEKA
1
86.
BUDICIN FAUSTO
ISTRA 1961
1
87.
CAKTAŠ MIJO
HAJDUK
1
88.
CHAGO DEUGOUE MATHIAS
LOKOMOTIVA
1
89.
CHUNG WOON
ISTRA 1961
1
90.
ČANAĐIJA DARIO
SL.BELUPO
1
91.
DUJMOVIĆ TOMISLAV
SPLIT
1
92.
FILIPOVIĆ PETAR
SL.BELUPO
1
93.
FUŠTAR IVAN
SL.BELUPO
1
94.
GLAVICA DEJAN
SL.BELUPO
1
95.
GRAF IVAN
ISTRA 1961
1
96.
GREGURINA MARIO
SL.BELUPO
1
97.
GRGIĆ MATO
SL.BELUPO
1
98.
HEISTER MARCEL
ZADAR
1
99.
ILIĆ ALEKSANDAR
ISTRA 1961
1
100.
ILURIDZE GIORGI
HAJDUK
1
101.
JAJČINOVIĆ SVEN
HR.DRAGOV.
1
102.
JONJIĆ MATEJ
OSIJEK
1
103.
LEŠKOVIĆ MARKO
RIJEKA
1
104.
LIMA MAGALHAES MOISES
RIJEKA
1
105.
LJUBIČIĆ KREŠO
HR.DRAGOV.
1
106.
MALOČA MARIO
HAJDUK
1
107.
MANDIĆ NIKOLA
OSIJEK
1
108.
MELNJAK DARIO
SL.BELUPO
1
109.
MIKANOVIĆ DINO
HAJDUK
1
110.
MIŠIĆ JOSIP
OSIJEK
1
111.
MRČELA TOMISLAV
HR.DRAGOV.
1
112.
MRŠIĆ ANTONIO
SPLIT
1
113.
MUIĆ DOMAGOJ
ZADAR
1
114.
MUJANOVIĆ GORAN
RIJEKA
1
115.
MUSA MARIO
LOKOMOTIVA
1
116.
OBŠIVAČ JURE
ISTRA 1961
1
117.
ORŠULIĆ MARIN
ZADAR
1
118.
PAVIČIĆ DOMAGOJ
LOKOMOTIVA
1
119.
PAVIĆ ANTONIO
OSIJEK
1
120.
PIVARIĆ JOSIP
DINAMO
1
121.
PULJIĆ ANTE
LOKOMOTIVA
1
122.
PURIĆ VEDRAN
SL.BELUPO
1
123.
RAK NIKOLA
SL.BELUPO
1
124.
RAŠIĆ MARIO
HR.DRAGOV.
1
125.
RUKAVINA ANTE
DINAMO
1
126.
SARIĆ ANTE
ZADAR
1
127.
SILVA CLEYTON ALEXANDRE HERNRIQUE
DINAMO
1
128.
SUSIC TINO SVEN
HAJDUK
1
129.
ŠIMUNIĆ JOSIP
DINAMO
1
130.
ŠIMURINA IVAN
ZADAR
1
131.
TOMEČAK IVAN
RIJEKA
1
132.
VITAIĆ FRANE
OSIJEK
1
133.
VRGOČ BRANKO
SPLIT
1
134.
VRŠAJEVIĆ AVDIJA
HAJDUK
1
135.
BAGARIĆ MATEJ Ag.
SL.BELUPO
1
136.
BRALIĆ SLAVKO Ag.
OSIJEK
1
137.
ČOVIĆ IVAN Ag.
HR.DRAGOV.
1
138.
GLUMAC TOMISLAV Ag.
SPLIT
1
139.
SARIĆ ANTE Ag.
ZADAR
1
140.
ŠIMUNIĆ JOSIP Ag.
DINAMO
1
141.
ŠIMURINA IVAN Ag.
ZADAR
1
142.
ŠPEHAR DAVOR Ag.
HR.DRAGOV.
1

Iz video galerije – izbor golova za 2012. – 2013. PROLJEĆE

Linkovi

01http://www.hns-cff.hr/ MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2013./14.

 
 
Ut
G+
G-
B
1.Dinamo31702374
2.Rijeka31602963
3.Hajduk31523358
4.Split31343247
5.Lokomotiva31484746
6.Istra 196131395136
7.Zadar31295532
8.Sl.Belupo31355625
9.Osijek31305525
10.HrDragovoljac31344923

Polls

Tko će biti najbolji strijelac MAXtv Prve lige?

View Results

Loading ... Loading ...

Kalendar

April 2014
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Mar    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Recent Post