NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Lista strijelaca

POREDAK za Trofej najbolji strijelac 2014/15. - Nakon 10. kola

Red. br.
Ime i prezime
Klub
Broj zgoditaka
1.
KRAMARIĆ ANDREJ
RIJEKA
13
2.
ČOP DUJE
DINAMO
8
3.
KOUSASSI JEAN EVRARD
HAJDUK
6
4.
SOUDANI EL ARABI HILAL
DINAMO
6
5.
BUDIMIR ANTE
LOKOMOTIVA
5
6.
PAVIČIĆ DOMAGOJ
LOKOMOTIVA
5
7.
BILIĆ MATE
SPLIT
4
8.
BOBAN GABRIJEL
ZAGREB
4
9.
GOTAL SANDRO
HAJDUK
4
10.
JURENDIĆ JOSIP
ZAGREB
4
11.
MAGLICA ANTON
HAJDUK
4
12.
BARIŠIĆ JOSIP
OSIJEK
3
13.
CAKTAŠ MIJO
HAJDUK
3
14.
CIKALLESHI SOKOL
SPLIT
3
15.
IVANČIĆ JOSIP
RIJEKA / ZADAR
3
16.
LIMA MAGALHAES MOISES
RIJEKA
3
17.
RADONJIĆ DEJAN
ISTRA 1961
3
18.
WEITZER IVOR
ZADAR
3
19.
GALOVIĆ NINO
SPLIT
2
20.
HENRIQUEZ ITURRA ANGELO JOSE
DINAMO
2
21.
JONJIĆ MATEJ
OSIJEK
2
22.
KRSTANOVIĆ IVAN
RIJEKA
2
23.
MUSA MARIO
LOKOMOTIVA
2
24.
PJACA MARKO
DINAMO
2
25.
ROG MARKO
SPLIT
2
26.
STEPČIĆ VALENTINO
ZAGREB
2
27.
SUŠIĆ TINO-SVEN
HAJDUK
2
28.
ŠULC MATIAS
ZAGREB
2
29.
TERKEŠ ŽELIMIR
ZADAR
2
30.
TOMEČAK IVAN
RIJEKA
2
31.
ADEMI ARIJAN
DINAMO
1
32.
AJAYI GOODNESS OHIREMEN
RIJEKA
1
33.
ANDRIJAŠEVIĆ FRANKO
DINAMO
1
34.
BAGARIĆ DRAŽEN
SPLIT
1
35.
BARABAN IVAN
OSIJEK
1
36.
BEVAB DINO
ZAGREB
1
37.
BLAGOJEVIĆ SLAVKO
ISTRA 1961
1
38.
BRADAVIĆ FILIP
HAJDUK
1
39.
BROZOVIĆ MARCELO
DINAMO
1
40.
CVIJANOVIĆ GORAN
RIJEKA
1
41.
ČABRAJA DEJAN
LOKOMOTIVA
1
42.
DELIĆ MATEAS
SL.BELUPO
1
43.
GENG STJEPAN
SL.BELUPO
1
44.
GLAVAŠ MARIN
OSIJEK
1
45.
GLAVINA DENIS
SPLIT
1
46.
GLAVINA DOMINIK
SL.BELUPO
1
47.
GRGIĆ MATO
SL.BELUPO
1
48.
HEISTER MARCEL
ISTRA 1961
1
49.
HRGOVIĆ MIRKO
ZADAR
1
50.
IBANEZ LUIS EZEQUIEL
DINAMO
1
51.
IVANČIĆ KRUNO
ISTRA 1961
1
52.
JAHOVIĆ ADIS
RIJEKA
1
53.
JUGOVIĆ VEDRAN
RIJEKA
1
54.
KONOPEK MIROSLAV
ZAGREB
1
55.
LEKO JERKO
LOKOMOTIVA
1
56.
LEOVAC MARIN
RIJEKA
1
57.
MALOČA MARIO
HAJDUK
1
58.
MATOŠ MARIN
ISTRA 1961
1
59.
MEDIĆ LOVRO
ZAGREB
1
60.
MILIĆ ANTONIO
HAJDUK
1
61.
MIŠIĆ JOSIP
OSIJEK
1
62.
MIŠIĆ PETAR
LOKOMOTIVA
1
63.
MRČELA TOMISLAV
LOKOMOTIVA
1
64.
NAVAL DA COSTA EDUARDO WILSON BRUNO
DINAMO
1
65.
OZOBIĆ FILIP
SL.BELUPO
1
66.
PAJAČ MARKO
LOKOMOTIVA
1
67.
PEŠIĆ IVAN
ZADAR
1
68.
PUŠIĆ DOMAGOJ
ZADAR
1
69.
RUKAVINA ANTE
LOKOMOTIVA
1
70.
SHARBINI ANAS
RIJEKA
1
71.
ŠIMURINA IVAN
ZADAR
1
72.
ŠOVŠIĆ DAMIR
LOKOMOTIVA
1
73.
TOMIĆ DARIO
ISTRA 1961
1
74.
VRŠAJEVIĆ AVDIJA
HAJDUK
1
75.
ĆALUŠIĆ JOSIP Ag.
LOKOMOTIVA
1
76.
JONJIĆ MATEJ Ag.
OSIJEK
1

Linkovi

01http://www.hns-cff.hr/ MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

 
 
Ut
G+
G-
B
1.Dinamo1024826
2.Rijeka1026824
3.Hajduk10231515
4.Split10131213
5.Lokomotiva10191913
6.Zagreb10151812
7.Zadar10122611
8.Istra 1961108138
9.Osijek108158
10.Sl. Belupo106208

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

October 2014
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Sep    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031