NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Lista strijelaca

POREDAK za Trofej najbolji strijelac 2014/15. - Nakon 29. kola

Red. br.
Ime i prezime
Klub
Broj zgoditaka
1.
KRAMARIĆ ANDREJ
RIJEKA
21
2.
RADONJIĆ DEJAN
ISTRA 1961
14
3.
ČOP DUJE
DINAMO
12
4.
HENRIQUEZ ITURRA ANGELO JOSE
DINAMO
12
5.
SOUDANI EL ARABI HILAL
DINAMO
10
6.
CIKALLESHI SOKOL
SPLIT
9
7.
MIRIĆ MARKO
SL.BELUPO
9
8.
PAVIČIĆ DOMAGOJ
DINAMO/LOKOMOTIVA
9
9.
BOBAN GABRIJEL
ZAGREB
8
10.
CAKTAŠ MIJO
HAJDUK
8
11.
GOTAL SANDRO
HAJDUK
8
12.
PJACA MARKO
DINAMO
8
13.
JURENDIĆ JOSIP
ZAGREB
7
14.
MAGLICA ANTON
HAJDUK
7
15.
ANDRIJAŠEVIĆ FRANKO
LOKOMOTIVA/DINAMO
6
16.
KOLAR MARKO
LOKOMOTIVA
6
17.
KOUSASSI JEAN EVRARD
HAJDUK
6
18.
KRSTANOVIĆ IVAN
RIJEKA
6
19.
BALAJ BEKIM
RIJEKA
5
20.
BUDIMIR ANTE
LOKOMOTIVA
5
21.
DOLEŽAL JAN
LOKOMOTIVA
5
22.
LIMA MAGALHAES MOISES
RIJEKA
5
23.
MARIĆ MIRKO
LOKOMOTIVA
5
24.
ROG MARKO
SPLIT
5
25.
VOJNOVIĆ ALJOŠA
OSIJEK
5
26.
BILIĆ MATE
SPLIT
4
27.
FERNANDES DA SILVA VITORIA ANTENOR JUNIOR
DINAMO
4
28.
IVANČIĆ JOSIP
RIJEKA / ZADAR
4
29.
JONJIĆ MATEJ
OSIJEK
4
30.
MEŠANOVIĆ JASMIN
OSIJEK
4
31.
PEŠIĆ IVAN
ZADAR
4
32.
STEPČIĆ VALENTINO
ZAGREB
4
33.
TOMEČAK IVAN
RIJEKA
4
34.
ADEMI ARIJAN
DINAMO
3
35.
BAGARIĆ DRAŽEN
SPLIT
3
36.
BALIĆ ANDRIJA
HAJDUK
3
37.
BARIŠIĆ JOSIP
OSIJEK
3
38.
ČIRJAK LOVRE
ZADAR
3
39.
GRŽAN ŠIME
LOKOMOTIVA
3
40.
JERBIĆ JURE
ZADAR
3
41.
JUGOVIĆ VEDRAN
RIJEKA
3
42.
LEKO JERKO
LOKOMOTIVA
3
43.
MATOŠ MARIN
ISTRA 1961
3
44.
MILEVSKYI ARTEM
HAJDUK
3
45.
OZOBIĆ FILIP
SL.BELUPO
3
46.
PAMIĆ ZVONKO
ISTRA 1961
3
47.
PEROŠEVIĆ ANTONIO
OSIJEK
3
48.
ROCE GORAN
SPLIT
3
49.
RUKAVINA ANTE
LOKOMOTIVA
3
50.
SUŠIĆ TINO-SVEN
HAJDUK
3
51.
ŠKORIĆ MILE
OSIJEK
3
52.
ŠOVŠIĆ DAMIR
LOKOMOTIVA
3
53.
TOMIĆ DARIO
ISTRA 1961
3
54.
WEITZER IVOR
ZADAR
3
55.
BARABAN IVAN
OSIJEK
2
56.
BLAGOJEVIĆ SLAVKO
ISTRA 1961
2
57.
BULJAT JURICA
ZADAR
2
58.
CESAREC DANIJEL
SL.BELUPO
2
59.
DELIĆ MATEAS
SL.BELUPO
2
60.
GABRIĆ DRAGO
ZADAR
2
61.
GALOVIĆ NINO
SPLIT
2
62.
GLAVAŠ MARIN
OSIJEK
2
63.
GRGIĆ MATO
SL.BELUPO
2
64.
HRISTOV VENTSISLAV DIMITROV
RIJEKA
2
65.
IBRIKS IVAN
SPLIT
2
66.
KOLINGER DENIS
ZAGREB
2
67.
KROVINOVIĆ FILIP
ZAGREB
2
68.
KVESIĆ MARIO
SPLIT
2
69.
LAŠTRO NEVEN
OSIJEK
2
70.
LEOVAC MARIN
RIJEKA
2
71.
MEDIĆ LOVRO
ZAGREB
2
72.
MILIĆ ANTONIO
HAJDUK
2
73.
MUSA MARIO
LOKOMOTIVA
2
74.
RIBEIRO DE JESUS MACHADO PAULO RICARDO
DINAMO
2
75.
SHARBINI ANAS
RIJEKA
2
76.
SIGALI LEONARDO GERMAN
DINAMO
2
77.
ŠPEHAR DINO
ISTRA 1961
2
78.
ŠULC MATIAS
ZAGREB
2
79.
TERKEŠ ŽELIMIR
ZADAR
2
80.
VLAŠIĆ NIKOLA
HAJDUK
2
81.
VRŠAJEVIĆ AVDIJA
HAJDUK
2
82.
VUGRINEC DAVOR
SL.BELUPO
2
83.
AJAYI GOODNESS OHIREMEN
RIJEKA
1
84.
ALVES DE OLIVEIRA JOSIEL
ISTRA 1961
1
85.
ANEFF MEDRANO ROSSO SASHA ALEXANDER
OSIJEK
1
86.
BANOVIĆ IGOR
ZADAR
1
87.
BARIŠIĆ BORNA
OSIJEK
1
88.
BEVAB DINO
ZAGREB
1
89.
BRADAVIĆ FILIP
HAJDUK
1
90.
BRLEK PETAR
SL.BELUPO
1
91.
BROZOVIĆ MARCELO
DINAMO
1
92.
CREPULJA LJUBAN
SL.BELUPO
1
93.
CVIJANOVIĆ GORAN
RIJEKA
1
94.
ČABRAJA DEJAN
LOKOMOTIVA
1
95.
EJUPI MUZAFER
SL.BELUPO
1
96.
FERNANDEZ IGLESIAS ALEJANDRO
RIJEKA
1
97.
GENG STJEPAN
SL.BELUPO
1
98.
GLAVINA DENIS
SPLIT
1
99.
GLAVINA DOMINIK
SL.BELUPO
1
100.
HEISTER MARCEL
ISTRA 1961
1
101.
HORVAT IVOR
ISTRA 1961
1
102.
HRGOVIĆ MIRKO
ZADAR
1
103.
IBANEZ LUIS EZEQUIEL
DINAMO
1
104.
IKIĆ FRANE
ZADAR
1
105.
IVANČIĆ KRUNO
ISTRA 1961
1
106.
JAHOVIĆ ADIS
RIJEKA
1
107.
JAJALO MATO
RIJEKA
1
108.
JUKIĆ IVAN
SPLIT
1
109.
KONOPEK MIROSLAV
ZAGREB
1
110.
KVRŽIĆ ZORAN
RIJEKA
1
111.
MALOČA MARIO
HAJDUK
1
112.
MALOKU ELVIR
HAJDUK
1
113.
MATIĆ BERNARDO
ZAGREB
1
114.
MELNJAK DARIO
SL.BELUPO
1
115.
MIHALJEVIĆ FILIP
SL.BELUPO
1
116.
MILOVIĆ GORAN
HAJDUK
1
117.
MIŠIĆ JOSIP
OSIJEK
1
118.
MIŠIĆ PETAR
LOKOMOTIVA
1
119.
MITROVIĆ MATEJ
RIJEKA
1
120.
MRČELA TOMISLAV
LOKOMOTIVA
1
121.
MRŠIĆ ANTONIO
SPLIT
1
122.
MUDRAŽIJA ROBERT
ZAGREB
1
123.
NAVAL DA COSTA EDUARDO WILSON BRUNO
DINAMO
1
124.
NOVAK LEO LEOPOLD
ZAGREB
1
125.
NOVAKOVIĆ SAŠA
OSIJEK
1
126.
PAJAČ MARKO
LOKOMOTIVA
1
127.
PARACKI GORAN
SL.BELUPO
1
128.
PARLOV IVAN
SL.BELUPO
1
129.
PEEV DANIEL IVANOV
OSIJEK
1
130.
PRENGA HERDI
LOKOMOTIVA
1
131.
PUŠIĆ DOMAGOJ
ZADAR
1
132.
RADOŠEVIĆ JOSIP
RIJEKA
1
133.
SAMARDŽIĆ MIRAL
RIJEKA
1
134.
SOLOMON THEOPHILIUS
ZADAR
1
135.
ŠIMURINA IVAN
ZADAR
1
136.
TARAVEL JEREMY PIERRE
DINAMO
1
137.
TOMASOV MARIN
RIJEKA
1
138.
TUDOR FRAN
HAJDUK
1
139.
VEŠOVIĆ MARKO
RIJEKA
1
140.
ZEC ERMIN
RIJEKA
1
141.
BARTOLEC KARLO Ag
LOKOMOTIVA
1
142.
ĆALUŠIĆ JOSIP Ag.
LOKOMOTIVA
1
143.
IBRIKS IVAN Ag
SPLIT
1
144.
JONJIĆ MATEJ Ag.
OSIJEK
1
145.
KOVAČIĆ DOMINIK Ag
ZAGREB
1
146.
MATKOVIĆ MLADEN Ag
ZADAR
1
147.
OBŠIVAČ JURE Ag
ISTRA 1961
1
148.
ŠTIGLEC DINO Ag
ZAGREB
1

Linkovi

01Izvještaji utakmica MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI 03http://www.hns-cff.hr/ T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

  UtG+G-B
1.Dinamo30671874
2.Rijeka30632462
3.Lokomotiva30535442
4.Hajduk (-3)30524640
5.Split30363837
6.Zagreb30355036
7.Sl. Belupo30304134
8.Istra 196130315029
9.Osijek30354827
10.Zadar30336627

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

April 2015
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Mar    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930