NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Lista strijelaca

POREDAK za Trofej najbolji strijelac 2014/15. - Nakon 15. kola

Red. br.
Ime i prezime
Klub
Broj zgoditaka
1.
KRAMARIĆ ANDREJ
RIJEKA
21
2.
ČOP DUJE
DINAMO
9
3.
SOUDANI EL ARABI HILAL
DINAMO
8
4.
RADONJIĆ DEJAN
ISTRA 1961
7
5.
BOBAN GABRIJEL
ZAGREB
6
6.
CAKTAŠ MIJO
HAJDUK
6
7.
KOUSASSI JEAN EVRARD
HAJDUK
6
8.
PAVIČIĆ DOMAGOJ
LOKOMOTIVA
6
9.
BUDIMIR ANTE
LOKOMOTIVA
5
10.
GOTAL SANDRO
HAJDUK
5
11.
HENRIQUEZ ITURRA ANGELO JOSE
DINAMO
5
12.
JURENDIĆ JOSIP
ZAGREB
5
13.
BILIĆ MATE
SPLIT
4
14.
CIKALLESHI SOKOL
SPLIT
4
15.
IVANČIĆ JOSIP
RIJEKA / ZADAR
4
16.
MAGLICA ANTON
HAJDUK
4
17.
BARIŠIĆ JOSIP
OSIJEK
3
18.
LIMA MAGALHAES MOISES
RIJEKA
3
19.
MARIĆ MIRKO
LOKOMOTIVA
3
20.
PJACA MARKO
DINAMO
3
21.
SUŠIĆ TINO-SVEN
HAJDUK
3
22.
ŠOVŠIĆ DAMIR
LOKOMOTIVA
3
23.
WEITZER IVOR
ZADAR
3
24.
ANDRIJAŠEVIĆ FRANKO
DINAMO
2
25.
BARABAN IVAN
OSIJEK
2
26.
GALOVIĆ NINO
SPLIT
2
27.
GLAVAŠ MARIN
OSIJEK
2
28.
JONJIĆ MATEJ
OSIJEK
2
29.
KRSTANOVIĆ IVAN
RIJEKA
2
30.
MEŠANOVIĆ JASMIN
OSIJEK
2
31.
MUSA MARIO
LOKOMOTIVA
2
32.
OZOBIĆ FILIP
SL.BELUPO
2
33.
PEŠIĆ IVAN
ZADAR
2
34.
ROCE GORAN
SPLIT
2
35.
ROG MARKO
SPLIT
2
36.
RUKAVINA ANTE
LOKOMOTIVA
2
37.
STEPČIĆ VALENTINO
ZAGREB
2
38.
ŠULC MATIAS
ZAGREB
2
39.
TERKEŠ ŽELIMIR
ZADAR
2
40.
TOMEČAK IVAN
RIJEKA
2
41.
TOMIĆ DARIO
ISTRA 1961
2
42.
VRŠAJEVIĆ AVDIJA
HAJDUK
2
43.
ADEMI ARIJAN
DINAMO
1
44.
AJAYI GOODNESS OHIREMEN
RIJEKA
1
45.
BAGARIĆ DRAŽEN
SPLIT
1
46.
BARIŠIĆ BORNA
OSIJEK
1
47.
BEVAB DINO
ZAGREB
1
48.
BLAGOJEVIĆ SLAVKO
ISTRA 1961
1
49.
BRADAVIĆ FILIP
HAJDUK
1
50.
BROZOVIĆ MARCELO
DINAMO
1
51.
BULJAT JURICA
ZADAR
1
52.
CVIJANOVIĆ GORAN
RIJEKA
1
53.
ČABRAJA DEJAN
LOKOMOTIVA
1
54.
DELIĆ MATEAS
SL.BELUPO
1
55.
DOLEŽAL JAN
LOKOMOTIVA
1
56.
FERNANDES DA SILVA VITORIA ANTENOR JUNIOR
DINAMO
1
57.
GENG STJEPAN
SL.BELUPO
1
58.
GLAVINA DENIS
SPLIT
1
59.
GLAVINA DOMINIK
SL.BELUPO
1
60.
GRGIĆ MATO
SL.BELUPO
1
61.
HEISTER MARCEL
ISTRA 1961
1
62.
HORVAT IVOR
ISTRA 1961
1
63.
HRGOVIĆ MIRKO
ZADAR
1
64.
IBANEZ LUIS EZEQUIEL
DINAMO
1
65.
IBRIKS IVAN
SPLIT
1
66.
IKIĆ FRANE
ZADAR
1
67.
IVANČIĆ KRUNO
ISTRA 1961
1
68.
JAHOVIĆ ADIS
RIJEKA
1
69.
JAJALO MATO
RIJEKA
1
70.
JUGOVIĆ VEDRAN
RIJEKA
1
71.
KOLAR MARKO
LOKOMOTIVA
1
72.
KONOPEK MIROSLAV
ZAGREB
1
73.
KVRŽIĆ ZORAN
RIJEKA
1
74.
LEKO JERKO
LOKOMOTIVA
1
75.
LEOVAC MARIN
RIJEKA
1
76.
MALOČA MARIO
HAJDUK
1
77.
MALOKU ELVIR
HAJDUK
1
78.
MATOŠ MARIN
ISTRA 1961
1
79.
MEDIĆ LOVRO
ZAGREB
1
80.
MELNJAK DARIO
SL.BELUPO
1
81.
MILEVSKYI ARTEM
HAJDUK
1
82.
MILIĆ ANTONIO
HAJDUK
1
83.
MIRIĆ MARKO
SL.BELUPO
1
84.
MIŠIĆ JOSIP
OSIJEK
1
85.
MIŠIĆ PETAR
LOKOMOTIVA
1
86.
MRČELA TOMISLAV
LOKOMOTIVA
1
87.
NAVAL DA COSTA EDUARDO WILSON BRUNO
DINAMO
1
88.
NOVAK LEO LEOPOLD
ZAGREB
1
89.
NOVAKOVIĆ SAŠA
OSIJEK
1
90.
PAJAČ MARKO
LOKOMOTIVA
1
91.
PAMIĆ ZVONKO
ISTRA 1961
1
92.
PUŠIĆ DOMAGOJ
ZADAR
1
93.
SHARBINI ANAS
RIJEKA
1
94.
ŠIMURINA IVAN
ZADAR
1
95.
TARAVEL JEREMY PIERRE
DINAMO
1
96.
VLAŠIĆ NIKOLA
HAJDUK
1
97.
ZEC ERMIN
RIJEKA
1
98.
ĆALUŠIĆ JOSIP Ag.
LOKOMOTIVA
1
99.
JONJIĆ MATEJ Ag.
OSIJEK
1
100.
MATKOVIĆ MLADEN Ag
ZADAR
1

Linkovi

01http://www.hns-cff.hr/ MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

 
 
Ut
G+
G-
B
1.Dinamo1535937
2.Rijeka16391236
3.Hajduk15321926
4.Lokomotiva16283221
5.Split16191819
6.Zagreb16212518
7.Istra 196116162216
8.Osijek16152715
9.Sl. Belupo1692414
10.Zadar16154112

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

November 2014
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Oct    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930