NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Lista strijelaca

POREDAK za Trofej najbolji strijelac 2014/15. - Nakon 22. kola

Red. br.
Ime i prezime
Klub
Broj zgoditaka
1.
KRAMARIĆ ANDREJ
RIJEKA
21
2.
ČOP DUJE
DINAMO
12
3.
RADONJIĆ DEJAN
ISTRA 1961
10
4.
PAVIČIĆ DOMAGOJ
DINAMO/LOKOMOTIVA
9
5.
SOUDANI EL ARABI HILAL
DINAMO
9
6.
CAKTAŠ MIJO
HAJDUK
8
7.
GOTAL SANDRO
HAJDUK
8
8.
BOBAN GABRIJEL
ZAGREB
7
9.
HENRIQUEZ ITURRA ANGELO JOSE
DINAMO
7
10.
CIKALLESHI SOKOL
SPLIT
6
11.
KOUSASSI JEAN EVRARD
HAJDUK
6
12.
MIRIĆ MARKO
SL.BELUPO
6
13.
BUDIMIR ANTE
LOKOMOTIVA
5
14.
DOLEŽAL JAN
LOKOMOTIVA
5
15.
JURENDIĆ JOSIP
ZAGREB
5
16.
LIMA MAGALHAES MOISES
RIJEKA
5
17.
MAGLICA ANTON
HAJDUK
5
18.
MARIĆ MIRKO
LOKOMOTIVA
5
19.
PJACA MARKO
DINAMO
5
20.
ANDRIJAŠEVIĆ FRANKO
LOKOMOTIVA/DINAMO
4
21.
BILIĆ MATE
SPLIT
4
22.
IVANČIĆ JOSIP
RIJEKA / ZADAR
4
23.
JONJIĆ MATEJ
OSIJEK
4
24.
KOLAR MARKO
LOKOMOTIVA
4
25.
MEŠANOVIĆ JASMIN
OSIJEK
4
26.
ADEMI ARIJAN
DINAMO
3
27.
BARIŠIĆ JOSIP
OSIJEK
3
28.
FERNANDES DA SILVA VITORIA ANTENOR JUNIOR
DINAMO
3
29.
JUGOVIĆ VEDRAN
RIJEKA
3
30.
MATOŠ MARIN
ISTRA 1961
3
31.
OZOBIĆ FILIP
SL.BELUPO
3
32.
PEŠIĆ IVAN
ZADAR
3
33.
ROCE GORAN
SPLIT
3
34.
ROG MARKO
SPLIT
3
35.
STEPČIĆ VALENTINO
ZAGREB
3
36.
SUŠIĆ TINO-SVEN
HAJDUK
3
37.
ŠKORIĆ MILE
OSIJEK
3
38.
ŠOVŠIĆ DAMIR
LOKOMOTIVA
3
39.
WEITZER IVOR
ZADAR
3
40.
BAGARIĆ DRAŽEN
SPLIT
2
41.
BALAJ BEKIM
RIJEKA
2
42.
BARABAN IVAN
OSIJEK
2
43.
BLAGOJEVIĆ SLAVKO
ISTRA 1961
2
44.
BULJAT JURICA
ZADAR
2
45.
CESAREC DANIJEL
SL.BELUPO
2
46.
DELIĆ MATEAS
SL.BELUPO
2
47.
GALOVIĆ NINO
SPLIT
2
48.
GLAVAŠ MARIN
OSIJEK
2
49.
GRGIĆ MATO
SL.BELUPO
2
50.
GRŽAN ŠIME
LOKOMOTIVA
2
51.
IBRIKS IVAN
SPLIT
2
52.
KRSTANOVIĆ IVAN
RIJEKA
2
53.
LEKO JERKO
LOKOMOTIVA
2
54.
MEDIĆ LOVRO
ZAGREB
2
55.
MILEVSKYI ARTEM
HAJDUK
2
56.
MILIĆ ANTONIO
HAJDUK
2
57.
MUSA MARIO
LOKOMOTIVA
2
58.
RUKAVINA ANTE
LOKOMOTIVA
2
59.
SHARBINI ANAS
RIJEKA
2
60.
ŠULC MATIAS
ZAGREB
2
61.
TERKEŠ ŽELIMIR
ZADAR
2
62.
TOMEČAK IVAN
RIJEKA
2
63.
TOMIĆ DARIO
ISTRA 1961
2
64.
VLAŠIĆ NIKOLA
HAJDUK
2
65.
VRŠAJEVIĆ AVDIJA
HAJDUK
2
66.
AJAYI GOODNESS OHIREMEN
RIJEKA
1
67.
ALVES DE OLIVEIRA JOSIEL
ISTRA 1961
1
68.
BANOVIĆ IGOR
ZADAR
1
69.
BARIŠIĆ BORNA
OSIJEK
1
70.
BEVAB DINO
ZAGREB
1
71.
BRADAVIĆ FILIP
HAJDUK
1
72.
BRLEK PETAR
SL.BELUPO
1
73.
BROZOVIĆ MARCELO
DINAMO
1
74.
CVIJANOVIĆ GORAN
RIJEKA
1
75.
ČABRAJA DEJAN
LOKOMOTIVA
1
76.
ČIRJAK LOVRE
ZADAR
1
77.
GENG STJEPAN
SL.BELUPO
1
78.
GLAVINA DENIS
SPLIT
1
79.
GLAVINA DOMINIK
SL.BELUPO
1
80.
HEISTER MARCEL
ISTRA 1961
1
81.
HORVAT IVOR
ISTRA 1961
1
82.
HRGOVIĆ MIRKO
ZADAR
1
83.
IBANEZ LUIS EZEQUIEL
DINAMO
1
84.
IKIĆ FRANE
ZADAR
1
85.
IVANČIĆ KRUNO
ISTRA 1961
1
86.
JAHOVIĆ ADIS
RIJEKA
1
87.
JAJALO MATO
RIJEKA
1
88.
JERBIĆ JURE
ZADAR
1
89.
JUKIĆ IVAN
SPLIT
1
90.
KOLINGER DENIS
ZAGREB
1
91.
KONOPEK MIROSLAV
ZAGREB
1
92.
KROVINOVIĆ FILIP
ZAGREB
1
93.
KVESIĆ MARKO
SPLIT
1
94.
KVRŽIĆ ZORAN
RIJEKA
1
95.
LAŠTRO NEVEN
OSIJEK
1
96.
LEOVAC MARIN
RIJEKA
1
97.
MALOČA MARIO
HAJDUK
1
98.
MALOKU ELVIR
HAJDUK
1
99.
MATIĆ BERNARDO
ZAGREB
1
100.
MELNJAK DARIO
SL.BELUPO
1
101.
MIŠIĆ JOSIP
OSIJEK
1
102.
MIŠIĆ PETAR
LOKOMOTIVA
1
103.
MRČELA TOMISLAV
LOKOMOTIVA
1
104.
MUDRAŽIJA ROBERT
ZAGREB
1
105.
NAVAL DA COSTA EDUARDO WILSON BRUNO
DINAMO
1
106.
NOVAK LEO LEOPOLD
ZAGREB
1
107.
NOVAKOVIĆ SAŠA
OSIJEK
1
108.
PAJAČ MARKO
LOKOMOTIVA
1
109.
PAMIĆ ZVONKO
ISTRA 1961
1
110.
PARACKI GORAN
SL.BELUPO
1
111.
PEROŠEVIĆ ANTONIO
OSIJEK
1
112.
PRENGA HERDI
LOKOMOTIVA
1
113.
PUŠIĆ DOMAGOJ
ZADAR
1
114.
SAMARDŽIĆ MIRAL
RIJEKA
1
115.
SIGALI LEONARDO GERMAN
DINAMO
1
116.
SOLOMON THEOPHILIUS
ZADAR
1
117.
ŠIMURINA IVAN
ZADAR
1
118.
TARAVEL JEREMY PIERRE
DINAMO
1
119.
VOJNOVIĆ ALJOŠA
OSIJEK
1
120.
ZEC ERMIN
RIJEKA
1
121.
ĆALUŠIĆ JOSIP Ag.
LOKOMOTIVA
1
122.
IBRIKS IVAN Ag
SPLIT
1
123.
JONJIĆ MATEJ Ag.
OSIJEK
1
124.
KOVAČIĆ DOMINIK Ag
ZAGREB
1
125.
MATKOVIĆ MLADEN Ag
ZADAR
1
126.
OBŠIVAČ JURE Ag
ISTRA 1961
1
127.
ŠTIGLEC DINO Ag
ZAGREB
1

Linkovi

01Izvještaji utakmica MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI 03http://www.hns-cff.hr/ T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

  UtG+G-B
1.Dinamo22531356
2.Rijeka22471847
3.Lokomotiva22453834
4.Hajduk (-3)22423432
5.Zagreb22273330
6.Split22252923
7.Sl. Belupo22213323
8.Osijek22243819
9.Istra 196122223618
10.Zadar22215516

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

February 2015
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Jan    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728