NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Lista strijelaca

POREDAK za Trofej najbolji strijelac 2014/15. - Nakon 12. kola

Red. br.
Ime i prezime
Klub
Broj zgoditaka
1.
KRAMARIĆ ANDREJ
RIJEKA
14
2.
ČOP DUJE
DINAMO
8
3.
KOUSASSI JEAN EVRARD
HAJDUK
6
4.
SOUDANI EL ARABI HILAL
DINAMO
6
5.
BUDIMIR ANTE
LOKOMOTIVA
5
6.
HENRIQUEZ ITURRA ANGELO JOSE
DINAMO
5
7.
PAVIČIĆ DOMAGOJ
LOKOMOTIVA
5
8.
RADONJIĆ DEJAN
ISTRA 1961
5
9.
BILIĆ MATE
SPLIT
4
10.
BOBAN GABRIJEL
ZAGREB
4
11.
CAKTAŠ MIJO
HAJDUK
4
12.
CIKALLESHI SOKOL
SPLIT
4
13.
GOTAL SANDRO
HAJDUK
4
14.
JURENDIĆ JOSIP
ZAGREB
4
15.
MAGLICA ANTON
HAJDUK
4
16.
BARIŠIĆ JOSIP
OSIJEK
3
17.
IVANČIĆ JOSIP
RIJEKA / ZADAR
3
18.
LIMA MAGALHAES MOISES
RIJEKA
3
19.
PJACA MARKO
DINAMO
3
20.
SUŠIĆ TINO-SVEN
HAJDUK
3
21.
WEITZER IVOR
ZADAR
3
22.
ANDRIJAŠEVIĆ FRANKO
DINAMO
2
23.
BARABAN IVAN
OSIJEK
2
24.
GALOVIĆ NINO
SPLIT
2
25.
JONJIĆ MATEJ
OSIJEK
2
26.
KRSTANOVIĆ IVAN
RIJEKA
2
27.
MARIĆ MIRKO
LOKOMOTIVA
2
28.
MEŠANOVIĆ JASMIN
OSIJEK
2
29.
MUSA MARIO
LOKOMOTIVA
2
30.
PEŠIĆ IVAN
ZADAR
2
31.
ROCE GORAN
SPLIT
2
32.
ROG MARKO
SPLIT
2
33.
STEPČIĆ VALENTINO
ZAGREB
2
34.
ŠOVŠIĆ DAMIR
LOKOMOTIVA
2
35.
ŠULC MATIAS
ZAGREB
2
36.
TERKEŠ ŽELIMIR
ZADAR
2
37.
TOMEČAK IVAN
RIJEKA
2
38.
TOMIĆ DARIO
ISTRA 1961
2
39.
ADEMI ARIJAN
DINAMO
1
40.
AJAYI GOODNESS OHIREMEN
RIJEKA
1
41.
BAGARIĆ DRAŽEN
SPLIT
1
42.
BEVAB DINO
ZAGREB
1
43.
BLAGOJEVIĆ SLAVKO
ISTRA 1961
1
44.
BRADAVIĆ FILIP
HAJDUK
1
45.
BROZOVIĆ MARCELO
DINAMO
1
46.
CVIJANOVIĆ GORAN
RIJEKA
1
47.
ČABRAJA DEJAN
LOKOMOTIVA
1
48.
DELIĆ MATEAS
SL.BELUPO
1
49.
GENG STJEPAN
SL.BELUPO
1
50.
GLAVAŠ MARIN
OSIJEK
1
51.
GLAVINA DENIS
SPLIT
1
52.
GLAVINA DOMINIK
SL.BELUPO
1
53.
GRGIĆ MATO
SL.BELUPO
1
54.
HEISTER MARCEL
ISTRA 1961
1
55.
HRGOVIĆ MIRKO
ZADAR
1
56.
IBANEZ LUIS EZEQUIEL
DINAMO
1
57.
IKIĆ FRANE
ZADAR
1
58.
IVANČIĆ KRUNO
ISTRA 1961
1
59.
JAHOVIĆ ADIS
RIJEKA
1
60.
JAJALO MATO
RIJEKA
1
61.
JUGOVIĆ VEDRAN
RIJEKA
1
62.
KONOPEK MIROSLAV
ZAGREB
1
63.
KVRŽIĆ ZORAN
RIJEKA
1
64.
LEKO JERKO
LOKOMOTIVA
1
65.
LEOVAC MARIN
RIJEKA
1
66.
MALOČA MARIO
HAJDUK
1
67.
MATOŠ MARIN
ISTRA 1961
1
68.
MEDIĆ LOVRO
ZAGREB
1
69.
MILIĆ ANTONIO
HAJDUK
1
70.
MIRIĆ MARKO
SL.BELUPO
1
71.
MIŠIĆ JOSIP
OSIJEK
1
72.
MIŠIĆ PETAR
LOKOMOTIVA
1
73.
MRČELA TOMISLAV
LOKOMOTIVA
1
74.
NAVAL DA COSTA EDUARDO WILSON BRUNO
DINAMO
1
75.
NOVAK LEO LEOPOLD
ZAGREB
1
76.
NOVAKOVIĆ SAŠA
OSIJEK
1
77.
OZOBIĆ FILIP
SL.BELUPO
1
78.
PAJAČ MARKO
LOKOMOTIVA
1
79.
PUŠIĆ DOMAGOJ
ZADAR
1
80.
RUKAVINA ANTE
LOKOMOTIVA
1
81.
SHARBINI ANAS
RIJEKA
1
82.
ŠIMURINA IVAN
ZADAR
1
83.
VRŠAJEVIĆ AVDIJA
HAJDUK
1
84.
ZEC ERMIN
RIJEKA
1
85.
ĆALUŠIĆ JOSIP Ag.
LOKOMOTIVA
1
86.
JONJIĆ MATEJ Ag.
OSIJEK
1
87.
MATKOVIĆ MLADEN Ag
ZADAR
1

Linkovi

01http://www.hns-cff.hr/ MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

 
 
Ut
G+
G-
B
1.Dinamo1230932
2.Rijeka12301028
3.Hajduk13271820
4.Lokomotiva13242417
5.Split12161416
6.Zagreb13192216
7.Istra 196113121614
8.Osijek12121911
9.Zadar13143611
10.Sl. Belupo137239

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

October 2014
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Sep    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031