NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Lista strijelaca

POREDAK za Trofej najbolji strijelac 2014/15. - Nakon 34. kola

Red. br.
Ime i prezime
Klub
Broj zgoditaka
1.
KRAMARIĆ ANDREJ
RIJEKA
21
2.
HENRIQUEZ ITURRA ANGELO JOSE
DINAMO
20
3.
RADONJIĆ DEJAN
ISTRA 1961
16
4.
BOBAN GABRIJEL
ZAGREB
12
5.
ČOP DUJE
DINAMO
12
6.
CIKALLESHI SOKOL
SPLIT
10
7.
MIRIĆ MARKO
SL.BELUPO
10
8.
PAVIČIĆ DOMAGOJ
DINAMO/LOKOMOTIVA
10
9.
SOUDANI EL ARABI HILAL
DINAMO
10
10.
ANDRIJAŠEVIĆ FRANKO
LOKOMOTIVA/DINAMO
9
11.
CAKTAŠ MIJO
HAJDUK
9
12.
GOTAL SANDRO
HAJDUK
9
13.
JURENDIĆ JOSIP
ZAGREB
9
14.
PJACA MARKO
DINAMO
9
15.
BALAJ BEKIM
RIJEKA
8
16.
KOLAR MARKO
LOKOMOTIVA
7
17.
KRSTANOVIĆ IVAN
ZADAR/RIJEKA
7
18.
MAGLICA ANTON
HAJDUK
7
19.
KOUSASSI JEAN EVRARD
HAJDUK
6
20.
ROG MARKO
SPLIT
6
21.
TOMASOV MARIN
RIJEKA
6
22.
BUDIMIR ANTE
LOKOMOTIVA
5
23.
DOLEŽAL JAN
LOKOMOTIVA
5
24.
LIMA MAGALHAES MOISES
RIJEKA
5
25.
MARIĆ MIRKO
LOKOMOTIVA
5
26.
STEPČIĆ VALENTINO
ZAGREB
5
27.
VOJNOVIĆ ALJOŠA
OSIJEK
5
28.
BAGARIĆ DRAŽEN
SPLIT
4
29.
BALIĆ ANDRIJA
HAJDUK
4
30.
BILIĆ MATE
SPLIT
4
31.
FERNANDES DA SILVA VITORIA ANTENOR JUNIOR
DINAMO
4
32.
GLAVAŠ MARIN
OSIJEK
4
33.
IVANČIĆ JOSIP
RIJEKA / ZADAR
4
34.
JONJIĆ MATEJ
OSIJEK
4
35.
MEŠANOVIĆ JASMIN
OSIJEK
4
36.
PEROŠEVIĆ ANTONIO
OSIJEK
4
37.
PEŠIĆ IVAN
ZADAR
4
38.
ŠKORIĆ MILE
OSIJEK
4
39.
TOMEČAK IVAN
RIJEKA
4
40.
ADEMI ARIJAN
DINAMO
3
41.
BARIŠIĆ JOSIP
OSIJEK
3
42.
BLAGOJEVIĆ SLAVKO
SPLIT/ISTRA 1961
3
43.
ČIRJAK LOVRE
ZADAR
3
44.
ĆORIĆ ANTE
DINAMO
3
45.
EJUPI MUZAFER
SL.BELUPO
3
46.
GRŽAN ŠIME
LOKOMOTIVA
3
47.
JERBIĆ JURE
ZADAR
3
48.
JUGOVIĆ VEDRAN
RIJEKA
3
49.
LEKO JERKO
LOKOMOTIVA
3
50.
MATOŠ MARIN
ISTRA 1961
3
51.
MEDIĆ LOVRO
ZAGREB
3
52.
MEZGA DEJAN
HAJDUK
3
53.
MILEVSKYI ARTEM
HAJDUK
3
54.
OZOBIĆ FILIP
SL.BELUPO
3
55.
PAMIĆ ZVONKO
ISTRA 1961
3
56.
ROCE GORAN
SPLIT
3
57.
RUKAVINA ANTE
LOKOMOTIVA
3
58.
SHARBINI ANAS
RIJEKA
3
59.
SUŠIĆ TINO-SVEN
HAJDUK
3
60.
ŠOVŠIĆ DAMIR
LOKOMOTIVA
3
61.
TOMIĆ DARIO
ISTRA 1961
3
62.
WEITZER IVOR
ZADAR
3
63.
ANEFF MEDRANO ROSSO SASHA ALEXANDER
OSIJEK
2
64.
BARABAN IVAN
OSIJEK
2
65.
BRADARIĆ FILIP
RIJEKA/HAJDUK
2
66.
BULJAT JURICA
ZADAR
2
67.
CESAREC DANIJEL
SL.BELUPO
2
68.
DELIĆ MATEAS
SL.BELUPO
2
69.
FERNANDEZ IGLESIAS ALEJANDRO
RIJEKA
2
70.
GABRIĆ DRAGO
ZADAR
2
71.
GALOVIĆ NINO
SPLIT
2
72.
GRGIĆ MATO
SL.BELUPO
2
73.
HRISTOV VENTSISLAV DIMITROV
RIJEKA
2
74.
IBRIKS IVAN
SPLIT
2
75.
IKIĆ FRANE
ZADAR
2
76.
KOLINGER DENIS
ZAGREB
2
77.
KROVINOVIĆ FILIP
ZAGREB
2
78.
KVESIĆ MARIO
SPLIT
2
79.
LAŠTRO NEVEN
OSIJEK
2
80.
LEOVAC MARIN
RIJEKA
2
81.
MILIĆ ANTONIO
HAJDUK
2
82.
MIŠIĆ PETAR
SL.BEL./LOKOMOTIVA
2
83.
MRŠIĆ ANTONIO
SPLIT
2
84.
MUSA MARIO
LOKOMOTIVA
2
85.
RIBEIRO DE JESUS MACHADO PAULO RICARDO
DINAMO
2
86.
SAMARDŽIĆ MIRAL
RIJEKA
2
87.
SIGALI LEONARDO GERMAN
DINAMO
2
88.
ŠPEHAR DINO
ISTRA 1961
2
89.
ŠULC MATIAS
ZAGREB
2
90.
TERKEŠ ŽELIMIR
ZADAR
2
91.
TUDOR FRAN
HAJDUK
2
92.
VLAŠIĆ NIKOLA
HAJDUK
2
93.
VRŠAJEVIĆ AVDIJA
HAJDUK
2
94.
VUGRINEC DAVOR
SL.BELUPO
2
95.
AJAYI GOODNESS OHIREMEN
RIJEKA
1
96.
ALVES DE OLIVEIRA JOSIEL
ISTRA 1961
1
97.
BANOVIĆ IGOR
ZADAR
1
98.
BARIŠIĆ BORNA
OSIJEK
1
99.
BEGONJA LUKA
LOKOMOTIVA
1
100.
BEVAB DINO
ZAGREB
1
101.
BRLEK PETAR
SL.BELUPO
1
102.
BROZOVIĆ MARCELO
DINAMO
1
103.
CREPULJA LJUBAN
SL.BELUPO
1
104.
CVIJANOVIĆ GORAN
RIJEKA
1
105.
ČABRAJA DEJAN
LOKOMOTIVA
1
106.
GENG STJEPAN
SL.BELUPO
1
107.
GLAVINA DENIS
SPLIT
1
108.
GLAVINA DOMINIK
SL.BELUPO
1
109.
GREGOV ŠIME
ISTRA 1961
1
110.
HEISTER MARCEL
ISTRA 1961
1
111.
HODŽIĆ ARMIN
DINAMO
1
112.
HORVAT IVOR
ISTRA 1961
1
113.
HRGOVIĆ MIRKO
ZADAR
1
114.
IBANEZ LUIS EZEQUIEL
DINAMO
1
115.
IVANČIĆ KRUNO
ISTRA 1961
1
116.
JAHOVIĆ ADIS
RIJEKA
1
117.
JAJALO MATO
RIJEKA
1
118.
JUKIĆ IVAN
SPLIT
1
119.
KONOPEK MIROSLAV
ZAGREB
1
120.
KVRŽIĆ ZORAN
RIJEKA
1
121.
MALOČA MARIO
HAJDUK
1
122.
MALOKU ELVIR
HAJDUK
1
123.
MATIĆ BERNARDO
ZAGREB
1
124.
MELNJAK DARIO
SL.BELUPO
1
125.
MIHALJEVIĆ FILIP
SL.BELUPO
1
126.
MILOVIĆ GORAN
HAJDUK
1
127.
MIŠIĆ JOSIP
OSIJEK
1
128.
MITROVIĆ MATEJ
RIJEKA
1
129.
MRČELA TOMISLAV
LOKOMOTIVA
1
130.
MUDRAŽIJA ROBERT
ZAGREB
1
131.
NAVAL DA COSTA EDUARDO WILSON BRUNO
DINAMO
1
132.
NOVAK LEO LEOPOLD
ZAGREB
1
133.
NOVAKOVIĆ SAŠA
OSIJEK
1
134.
PAJAČ MARKO
LOKOMOTIVA
1
135.
PARACKI GORAN
SL.BELUPO
1
136.
PARLOV IVAN
SL.BELUPO
1
137.
PEEV DANIEL IVANOV
OSIJEK
1
138.
PRENGA HERDI
LOKOMOTIVA
1
139.
PUŠIĆ DOMAGOJ
ZADAR
1
140.
RADOŠEVIĆ JOSIP
RIJEKA
1
141.
REPIĆ ANTONIO
ISTRA 1961
1
142.
SOLOMON THEOPHILIUS
ZADAR
1
143.
ŠIMURINA IVAN
ZADAR
1
144.
ŠPOLJARIĆ JOSIP
OSIJEK
1
145.
TARAVEL JEREMY PIERRE
DINAMO
1
146.
VEŠOVIĆ MARKO
RIJEKA
1
147.
ZEC ERMIN
RIJEKA
1
148.
BARTOLEC KARLO Ag
LOKOMOTIVA
1
149.
ĆALUŠIĆ JOSIP Ag.
LOKOMOTIVA
1
150.
GLAVINA DENIS Ag.
SPLIT
1
151.
IBRIKS IVAN Ag
SPLIT
1
152.
JONJIĆ MATEJ Ag.
OSIJEK
1
153.
KOVAČIĆ DOMINIK Ag
ZAGREB
1
154.
MATKOVIĆ MLADEN Ag
ZADAR
1
155.
OBŠIVAČ JURE Ag
ISTRA 1961
1
156.
ŠTIGLEC DINO Ag
ZAGREB
1

Linkovi

01Izvještaji utakmica MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI 03http://www.hns-cff.hr/ T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

  UtG+G-B
1.Dinamo34802084
2.Rijeka34732572
3.Hajduk (-3)34575546
4.Lokomotiva34576345
5.Zagreb34415343
6.Sl. Belupo35364642
7.Split34384837
8.Istra 196134355434
9.Osijek34395433
10.Zadar35357331

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

May 2015
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Apr    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031