NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Lista strijelaca

POREDAK za Trofej najbolji strijelac 2014/15. - Nakon 26. kola

Red. br.
Ime i prezime
Klub
Broj zgoditaka
1.
KRAMARIĆ ANDREJ
RIJEKA
21
2.
ČOP DUJE
DINAMO
12
3.
HENRIQUEZ ITURRA ANGELO JOSE
DINAMO
11
4.
RADONJIĆ DEJAN
ISTRA 1961
10
5.
PAVIČIĆ DOMAGOJ
DINAMO/LOKOMOTIVA
9
6.
SOUDANI EL ARABI HILAL
DINAMO
9
7.
BOBAN GABRIJEL
ZAGREB
8
8.
CAKTAŠ MIJO
HAJDUK
8
9.
GOTAL SANDRO
HAJDUK
8
10.
CIKALLESHI SOKOL
SPLIT
7
11.
MIRIĆ MARKO
SL.BELUPO
7
12.
PJACA MARKO
DINAMO
7
13.
KOUSASSI JEAN EVRARD
HAJDUK
6
14.
MAGLICA ANTON
HAJDUK
6
15.
ANDRIJAŠEVIĆ FRANKO
LOKOMOTIVA/DINAMO
5
16.
BUDIMIR ANTE
LOKOMOTIVA
5
17.
DOLEŽAL JAN
LOKOMOTIVA
5
18.
JURENDIĆ JOSIP
ZAGREB
5
19.
KOLAR MARKO
LOKOMOTIVA
5
20.
LIMA MAGALHAES MOISES
RIJEKA
5
21.
MARIĆ MIRKO
LOKOMOTIVA
5
22.
BILIĆ MATE
SPLIT
4
23.
FERNANDES DA SILVA VITORIA ANTENOR JUNIOR
DINAMO
4
24.
IVANČIĆ JOSIP
RIJEKA / ZADAR
4
25.
JONJIĆ MATEJ
OSIJEK
4
26.
MEŠANOVIĆ JASMIN
OSIJEK
4
27.
VOJNOVIĆ ALJOŠA
OSIJEK
4
28.
ADEMI ARIJAN
DINAMO
3
29.
BAGARIĆ DRAŽEN
SPLIT
3
30.
BALAJ BEKIM
RIJEKA
3
31.
BALIĆ ANDRIJA
HAJDUK
3
32.
BARIŠIĆ JOSIP
OSIJEK
3
33.
ČIRJAK LOVRE
ZADAR
3
34.
JUGOVIĆ VEDRAN
RIJEKA
3
35.
KRSTANOVIĆ IVAN
RIJEKA
3
36.
LEKO JERKO
LOKOMOTIVA
3
37.
MATOŠ MARIN
ISTRA 1961
3
38.
OZOBIĆ FILIP
SL.BELUPO
3
39.
PEŠIĆ IVAN
ZADAR
3
40.
ROCE GORAN
SPLIT
3
41.
ROG MARKO
SPLIT
3
42.
STEPČIĆ VALENTINO
ZAGREB
3
43.
SUŠIĆ TINO-SVEN
HAJDUK
3
44.
ŠKORIĆ MILE
OSIJEK
3
45.
ŠOVŠIĆ DAMIR
LOKOMOTIVA
3
46.
TOMIĆ DARIO
ISTRA 1961
3
47.
WEITZER IVOR
ZADAR
3
48.
BARABAN IVAN
OSIJEK
2
49.
BLAGOJEVIĆ SLAVKO
ISTRA 1961
2
50.
BULJAT JURICA
ZADAR
2
51.
CESAREC DANIJEL
SL.BELUPO
2
52.
DELIĆ MATEAS
SL.BELUPO
2
53.
GALOVIĆ NINO
SPLIT
2
54.
GLAVAŠ MARIN
OSIJEK
2
55.
GRGIĆ MATO
SL.BELUPO
2
56.
GRŽAN ŠIME
LOKOMOTIVA
2
57.
HRISTOV VENTSISLAV DIMITROV
RIJEKA
2
58.
IBRIKS IVAN
SPLIT
2
59.
JERBIĆ JURE
ZADAR
2
60.
KOLINGER DENIS
ZAGREB
2
61.
KROVINOVIĆ FILIP
ZAGREB
2
62.
KVESIĆ MARIO
SPLIT
2
63.
LEOVAC MARIN
RIJEKA
2
64.
MEDIĆ LOVRO
ZAGREB
2
65.
MILEVSKYI ARTEM
HAJDUK
2
66.
MILIĆ ANTONIO
HAJDUK
2
67.
MUSA MARIO
LOKOMOTIVA
2
68.
PEROŠEVIĆ ANTONIO
OSIJEK
2
69.
RIBEIRO DE JESUS MACHADO PAULO RICARDO
DINAMO
2
70.
RUKAVINA ANTE
LOKOMOTIVA
2
71.
SHARBINI ANAS
RIJEKA
2
72.
ŠPEHAR DINO
ISTRA 1961
2
73.
ŠULC MATIAS
ZAGREB
2
74.
TERKEŠ ŽELIMIR
ZADAR
2
75.
TOMEČAK IVAN
RIJEKA
2
76.
VLAŠIĆ NIKOLA
HAJDUK
2
77.
VRŠAJEVIĆ AVDIJA
HAJDUK
2
78.
VUGRINEC DAVOR
SL.BELUPO
2
79.
AJAYI GOODNESS OHIREMEN
RIJEKA
1
80.
ALVES DE OLIVEIRA JOSIEL
ISTRA 1961
1
81.
BANOVIĆ IGOR
ZADAR
1
82.
BARIŠIĆ BORNA
OSIJEK
1
83.
BEVAB DINO
ZAGREB
1
84.
BRADAVIĆ FILIP
HAJDUK
1
85.
BRLEK PETAR
SL.BELUPO
1
86.
BROZOVIĆ MARCELO
DINAMO
1
87.
CVIJANOVIĆ GORAN
RIJEKA
1
88.
ČABRAJA DEJAN
LOKOMOTIVA
1
89.
EJUPI MUZAFER
SL.BELUPO
1
90.
FERNANDEZ IGLESIAS ALEJANDRO
RIJEKA
1
91.
GABRIĆ DRAGO
ZADAR
1
92.
GENG STJEPAN
SL.BELUPO
1
93.
GLAVINA DENIS
SPLIT
1
94.
GLAVINA DOMINIK
SL.BELUPO
1
95.
HEISTER MARCEL
ISTRA 1961
1
96.
HORVAT IVOR
ISTRA 1961
1
97.
HRGOVIĆ MIRKO
ZADAR
1
98.
IBANEZ LUIS EZEQUIEL
DINAMO
1
99.
IKIĆ FRANE
ZADAR
1
100.
IVANČIĆ KRUNO
ISTRA 1961
1
101.
JAHOVIĆ ADIS
RIJEKA
1
102.
JAJALO MATO
RIJEKA
1
103.
JUKIĆ IVAN
SPLIT
1
104.
KONOPEK MIROSLAV
ZAGREB
1
105.
KVRŽIĆ ZORAN
RIJEKA
1
106.
LAŠTRO NEVEN
OSIJEK
1
107.
MALOČA MARIO
HAJDUK
1
108.
MALOKU ELVIR
HAJDUK
1
109.
MATIĆ BERNARDO
ZAGREB
1
110.
MELNJAK DARIO
SL.BELUPO
1
111.
MIŠIĆ JOSIP
OSIJEK
1
112.
MIŠIĆ PETAR
LOKOMOTIVA
1
113.
MRČELA TOMISLAV
LOKOMOTIVA
1
114.
MRŠIĆ ANTONIO
SPLIT
1
115.
MUDRAŽIJA ROBERT
ZAGREB
1
116.
NAVAL DA COSTA EDUARDO WILSON BRUNO
DINAMO
1
117.
NOVAK LEO LEOPOLD
ZAGREB
1
118.
NOVAKOVIĆ SAŠA
OSIJEK
1
119.
PAJAČ MARKO
LOKOMOTIVA
1
120.
PAMIĆ ZVONKO
ISTRA 1961
1
121.
PARACKI GORAN
SL.BELUPO
1
122.
PARLOV IVAN
SL.BELUPO
1
123.
PRENGA HERDI
LOKOMOTIVA
1
124.
PUŠIĆ DOMAGOJ
ZADAR
1
125.
SAMARDŽIĆ MIRAL
RIJEKA
1
126.
SIGALI LEONARDO GERMAN
DINAMO
1
127.
SOLOMON THEOPHILIUS
ZADAR
1
128.
ŠIMURINA IVAN
ZADAR
1
129.
TARAVEL JEREMY PIERRE
DINAMO
1
130.
ZEC ERMIN
RIJEKA
1
131.
ĆALUŠIĆ JOSIP Ag.
LOKOMOTIVA
1
132.
IBRIKS IVAN Ag
SPLIT
1
133.
JONJIĆ MATEJ Ag.
OSIJEK
1
134.
KOVAČIĆ DOMINIK Ag
ZAGREB
1
135.
MATKOVIĆ MLADEN Ag
ZADAR
1
136.
OBŠIVAČ JURE Ag
ISTRA 1961
1
137.
ŠTIGLEC DINO Ag
ZAGREB
1

Linkovi

01Izvještaji utakmica MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI 03http://www.hns-cff.hr/ T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

  UtG+G-B
1.Dinamo26621566
2.Rijeka26522052
3.Lokomotiva26484341
4.Hajduk (-3)26463937
5.Zagreb26304133
6.Split26293329
7.Sl. Belupo26263727
8.Osijek26284023
9.Zadar26266123
10.Istra 196126254322

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

March 2015
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Feb    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031