NK Dinamo NK Hajduk NK Hrvatski Dragovoljac NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar

Lista strijelaca

POREDAK za Trofej najbolji strijelac 2013/14. - Nakon 32. kola

Red. br.
Ime i prezime
Klub
Broj zgoditaka
1.
ČOP DUJE
DINAMO
22
2.
BENKO LEON
RIJEKA
16
3.
KRAMARIĆ ANDREJ
RIJEKA (DINAMO)
16
4.
FERNANDES DA SILVA VITORIA ANTENOR JUNIOR
DINAMO
13
5.
SOUDANI EL ARABI HILAL
DINAMO
13
6.
MAGLICA ANTON
HAJDUK
12
7.
PAŠALIĆ MARIO
HAJDUK
11
8.
BUDIMIR ANTE
LOKOMOTIVA
10
9.
BLAGOJEVIĆ SLAVKO
ISTRA 1961
8
10.
BAČELIĆ-GRGIĆ STIPE
HR.DRAGOV.
7
11.
IVANČIĆ JOSIP
ZADAR
7
12.
KRSTANOVIĆ IVAN
RIJEKA
7
13.
RADONJIĆ DEJAN
ISTRA 1961
7
14.
VUGRINEC DAVOR
SL.BELUPO
7
15.
ANDRIJAŠEVIĆ FRANKO
HAJDUK
6
16.
BILIĆ MATE
SPLIT
6
17.
BROZOVIĆ MARCELO
DINAMO
6
18.
PJACA MARKO
LOKOMOTIVA
6
19.
TADIĆ JOSIP
ZADAR
6
20.
TREBOTIĆ DINKO
LOKOMOTIVA
6
21.
BARIŠIĆ JOSIP
OSIJEK
5
22.
BENCUN MARKO
HAJDUK
5
23.
FRANJIĆ PETAR
ISTRA 1961
5
24.
GLUMAC TOMISLAV
SPLIT
5
25.
JAZVIĆ FILIP
HR.DRAGOV.
5
26.
KRIŽMAN SANDI
ISTRA 1961
5
27.
KVRŽIĆ ZORAN
RIJEKA
5
28.
MIŠIĆ PETAR
LOKOMOTIVA
5
29.
ŠITUM MARIO
LOKOMOTIVA
5
30.
BEGONJA LUKA
LOKOMOATIVA(ZADAR)
4
31.
BELLE HENRI
SPLIT
4
32.
DOLEŽAL JAN
HR.DRAGOV.
4
33.
ERCEG ANTE
SPLIT
4
34.
GLAVINA DENIS
SPLIT
4
35.
HALILOVIĆ ALEN
DINAMO
4
36.
HAVOJIĆ TOMISLAV
ISTRA 1961
4
37.
KOUASSI JEAN EVRARD
HAJDUK
4
38.
LULIĆ KARLO
OSIJEK
4
39.
SHARBINI ANAS
RIJEKA
4
40.
BEQIRAJ FATOS
DINAMO
3
41.
BRLEK PETAR
SL.BELUPO
3
42.
CESAREC DANIJEL
OSIJEK
3
43.
DELIĆ MATEAS
SL.BELUPO
3
44.
DUGANDŽIĆ MARKO
OSIJEK
3
45.
GLAVINA DOMINIK
SL.BELUPO
3
46.
KVESIĆ MARIO
SPLIT
3
47.
MESARIĆ LEONARD
LOKOMOTIVA
3
48.
NOVAKOVIĆ SAŠA
OSIJEK
3
49.
NOVINIĆ ENES
SL.BELUPO
3
50.
SIVONJIĆ ILIJA
HR.DRAGOV.
3
51.
ŠIMUNOVIĆ JOZO
DINAMO
3
52.
ŠKORIĆ MILE
OSIJEK
3
53.
ŠORŠA TOMISLAV
OSIJEK
3
54.
TERKEŠ ŽELIMIR
ZADAR
3
55.
ZLATAR DANIJEL
HR.DRAGOV.
3
56.
ALISPAHIĆ MEHMED
RIJEKA
2
57.
ANTOLIĆ DOMAGOJ
DINAMO
2
58.
BANOVIĆ IGOR
ZADAR
2
59.
BATARELO ANTE
ISTRA 1961
2
60.
BOŽIĆ IVAN
HR.DRAGOV.
2
61.
BRUČIĆ KARLO
LOKOMOTIVA
2
62.
DA SILVA EDISON HENRIQUE
SL.BELUPO
2
63.
GLAVICA DEJAN
SL.BELUPO
2
64.
HRGOVIĆ MIRKO
ZADAR
2
65.
JONJIĆ MATEJ
OSIJEK
2
66.
KIŠ TOMISLAV
HAJDUK
2
67.
LENDRIĆ IVAN
LOKOMOTIVA
2
68.
MATOŠ MARIN
SL.BELUPO
2
69.
MELNJAK DARIO
SL.BELUPO
2
70.
MILIĆ ANTONIO
HAJDUK
2
71.
MOČINIĆ IVAN
RIJEKA
2
72.
MRČELA TOMISLAV
HR.DRAGOV.
2
73.
MUSA MARIO
LOKOMOTIVA
2
74.
OBŠIVAČ JURE
ISTRA 1961
2
75.
PAVIČIĆ DOMAGOJ
DINAMO (LOKOMOTIVA)
2
76.
POKRIVAČ NIKOLA
RIJEKA
2
77.
RAŠIĆ MARIO
HR.DRAGOV.
2
78.
ROCE GORAN
SPLIT
2
79.
SUSIC TINO SVEN
HAJDUK
2
80.
ŠOVŠIĆ DAMIR
LOKOMOTIVA
2
81.
ŠPEHAR DAVOR
HR.DRAGOV.
2
82.
TOMEČAK IVAN
RIJEKA
2
83.
VOJNOVIĆ ALJOŠA
SPLIT
2
84.
WEITZER IVOR
ZADAR
2
85.
ABDUKHOLIKOV TEMURKHUJA
HAJDUK
1
86.
ADEMI ARIJAN
DINAMO
1
87.
ALVES DE OLIVEIRA JOSIEL
ISTRA 1961
1
88.
BABIĆ MARIO
ISTRA 1961
1
89.
BAGARIĆ DRAŽEN
SPLIT
1
90.
BAGARIĆ MATEJ
SL.BELUPO
1
91.
BARBARIĆ TOMISLAV
LOKOMOTIVA
1
92.
BARIŠIĆ BORNA
OSIJEK
1
93.
BAŠIĆ JOSIP
HAJDUK
1
94.
BRADARIĆ FILIP
HAJDUK
1
95.
BREZOVEC JOSIP
RIJEKA
1
96.
BUDICIN FAUSTO
ISTRA 1961
1
97.
CAKTAŠ MIJO
HAJDUK
1
98.
CHAGO DEUGOUE MATHIAS
LOKOMOTIVA
1
99.
CHUNG WOON
ISTRA 1961
1
100.
ČANAĐIJA DARIO
SL.BELUPO
1
101.
DUJMOVIĆ TOMISLAV
SPLIT
1
102.
FILIPOVIĆ PETAR
SL.BELUPO
1
103.
FUŠTAR IVAN
SL.BELUPO
1
104.
GRAF IVAN
ISTRA 1961
1
105.
GREGURINA MARIO
SL.BELUPO
1
106.
GRGIĆ MATO
SL.BELUPO
1
107.
HEISTER MARCEL
ZADAR
1
108.
HUSEJINOVIĆ SAID
DINAMO
1
109.
ILIĆ ALEKSANDAR
ISTRA 1961
1
110.
ILURIDZE GIORGI
HAJDUK
1
111.
JAJČINOVIĆ SVEN
HR.DRAGOV.
1
112.
JUGOVIĆ VEDRAN
RIJEKA
1
113.
LEŠKOVIĆ MARKO
RIJEKA
1
114.
LIMA MAGALHAES MOISES
RIJEKA
1
115.
LJUBIČIĆ KREŠO
HR.DRAGOV.
1
116.
MALOČA MARIO
HAJDUK
1
117.
MANDIĆ NIKOLA
OSIJEK
1
118.
MIKANOVIĆ DINO
HAJDUK
1
119.
MIŠIĆ JOSIP
OSIJEK
1
120.
MRŠIĆ ANTONIO
SPLIT
1
121.
MUIĆ DOMAGOJ
ZADAR
1
122.
MUJANOVIĆ GORAN
RIJEKA
1
123.
ORŠULIĆ MARIN
ZADAR
1
124.
PAVIĆ ANTONIO
OSIJEK
1
125.
PIVARIĆ JOSIP
DINAMO
1
126.
PULJIĆ ANTE
LOKOMOTIVA
1
127.
PURIĆ VEDRAN
SL.BELUPO
1
128.
RAK NIKOLA
SL.BELUPO
1
129.
RUKAVINA ANTE
DINAMO
1
130.
SARIĆ ANTE
ZADAR
1
131.
SILVA CLEYTON ALEXANDRE HERNRIQUE
DINAMO
1
132.
ŠIMUNIĆ JOSIP
DINAMO
1
133.
ŠIMURINA IVAN
ZADAR
1
134.
TOMIĆ DARIO
HR.DRAGOV.
1
135.
UGARKOVIĆ STEVEN PETER
OSIJEK
1
136.
VITAIĆ FRANE
OSIJEK
1
137.
VRGOČ BRANKO
SPLIT
1
138.
VRŠAJEVIĆ AVDIJA
HAJDUK
1
139.
YOON SEUNGHYEON
ISTRA 1961
1
140.
ŠPEHAR DAVOR Ag.
HR.DRAGOV.
2
141.
BAGARIĆ MATEJ Ag.
SL.BELUPO
1
142.
BRALIĆ SLAVKO Ag.
OSIJEK
1
143.
ČOVIĆ IVAN Ag.
HR.DRAGOV.
1
144.
GLUMAC TOMISLAV Ag.
SPLIT
1
145.
JONJIĆ MATEJ Ag,
OSIJEK
1
146.
PAVLOVIĆ BOJAN Ag.
ISTRA 1961
1
147.
SARIĆ ANTE Ag.
ZADAR
1
148.
ŠIMUNIĆ JOSIP Ag.
DINAMO
1
149.
ŠIMURINA IVAN Ag.
ZADAR
1

Iz video galerije – izbor golova za 2012. – 2013. PROLJEĆE

Linkovi

01http://www.hns-cff.hr/ MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2013./14.

 
 
Ut
G+
G-
B
1.Dinamo32752377
2.Rijeka32603163
3.Hajduk32543559
4.Split32353250
5.Lokomotiva32504947
6.Istra 196132425437
7.Zadar32295632
8.Osijek32325628
9.Sl.Belupo32385926
10.HrDragovoljac32345423

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

April 2014
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Mar    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Recent Post