NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Raspored i rezultati

Pretkolo: 27.08.2014. – srijeda
16.00 h
1.
VUTEKS SLOGA – MLADOST (Cernik)
3 : 0 (0:0)
2.
PLITVICA – BISTRA
1 : 7
3.
SPLIT – CROATIA (Grabrovnica)
1 : 0
4.
SEGESTA – MLADOST (Ždralovi)
3 : 1
5.
LUČKO – NOVIGRAD
0 : 1
6.
MLADOST (Antin) – MLADOST (Palinovec)
4 : 1
7.
SLAVONIJA – CROATIA (L. Osik)
8 : 0
8.
PONIKVE – RADOBOJ
4 : 1 (1:1)
9.
LEKENIK – STUPNIK
2 : 1
10.
FUNTANA – PODRAVINA
2 : 0
11.
ZRINSKI (Jurjevac) – OGULIN
4 : 0
12.
BSK (B. Brdo) – VODICE
4 : 0
13.
GOŠK – SUHOPOLJE
3 : 0
14.
PRIMORAC (Biograd) – MEĐIMURJE
0 : 1
15.
OPATIJA – BORAC
3 : 2
16.
PODRAVAC – ORIOLIK
3 : 2 (2:2)
1/16 završnice: 24.09.2014.
15.30 h
1.
PONIKVE – DINAMO
1 : 2
2.
FUNTANA – HAJDUK
0 : 2
3.
LEKENIK – RIJEKA
2 : 4
4.
VUTEKS SLOGA – OSIJEK
0 : 3
5.
ZRINSKI – SLAVEN BELUPO
1 : 5
6.
MLADOST (Antin) – VARAŽDIN
0 : 1
7.
BISTRA – CIBALIA
0 : 2
8.
PODRAVAC – ŠIBENIK
1 : 3
9.
SLAVONIJA – ISTRA 1961
2 : 3
10.
OPATIJA – ZAGREB
9 : 8 (3:3) 11m
11.
BSK – LOKOMOTIVA
2 : 5
12.
NOVIGRAD – INTER ZAPREŠIĆ
2 : 0
13.
ZAGORA – ZADAR
1 : 5
14.
GOŠK – POMORAC
7 : 0
15.
MEĐIMURJE – VINOGRADAR
0 : 2
16.
SEGESTA – SPLIT
0 : 2
1/8 završnice: 29.10.2014.
14.00/17.00
1.
OPATIJA – DINAMO
2.
NOVIGRAD – HAJDUK
3.
GOŠK – RIJEKA
4.
SPLIT – OSIJEK
5.
VINOGRADAR – SLAVEN BELUPO
6.
ZADAR – VARAŽDIN
7.
LOKOMOTIVA – CIBALIA
8.
ISTRA 1961 – ŠIBENIK
1/4 završnice – I. utakmice : 11.02.2015.
17.00
1.
2.
3.
4.
1/4 završnice – II. utakmice: 04.03.2015.
17.00
1.
2.
3.
4.
1/2 završnice – I. utakmice : 08.04.2015.
17.00
1.
2.
1/2 završnice – II. utakmice: 22.04.2015.
17.00
1.
2.
Finale : 03.06.2015.
1.
18.00

Linkovi

01http://www.hns-cff.hr/ MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

 
 
Ut
G+
G-
B
1.Dinamo1230932
2.Rijeka12301028
3.Hajduk12251619
4.Split12161416
5.Lokomotiva12222216
6.Zagreb12162213
7.Istra 196112111611
8.Osijek12121911
9.Zadar12143311
10.Sl. Belupo127229

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

October 2014
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Sep    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031