NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Raspored i rezultati

Pretkolo: 27.08.2014. – srijeda
16.00 h
1.
VUTEKS SLOGA – MLADOST (Cernik)
3 : 0 (0:0)
2.
PLITVICA – BISTRA
1 : 7
3.
SPLIT – CROATIA (Grabrovnica)
1 : 0
4.
SEGESTA – MLADOST (Ždralovi)
3 : 1
5.
LUČKO – NOVIGRAD
0 : 1
6.
MLADOST (Antin) – MLADOST (Palinovec)
4 : 1
7.
SLAVONIJA – CROATIA (L. Osik)
8 : 0
8.
PONIKVE – RADOBOJ
4 : 1 (1:1)
9.
LEKENIK – STUPNIK
2 : 1
10.
FUNTANA – PODRAVINA
2 : 0
11.
ZRINSKI (Jurjevac) – OGULIN
4 : 0
12.
BSK (B. Brdo) – VODICE
4 : 0
13.
GOŠK – SUHOPOLJE
3 : 0
14.
PRIMORAC (Biograd) – MEĐIMURJE
0 : 1
15.
OPATIJA – BORAC
3 : 2
16.
PODRAVAC – ORIOLIK
3 : 2 (2:2)
1/16 završnice: 24.09.2014.
15.30 h
1.
PONIKVE – DINAMO
1 : 2
2.
FUNTANA – HAJDUK
0 : 2
3.
LEKENIK – RIJEKA
2 : 4
4.
VUTEKS SLOGA – OSIJEK
0 : 3
5.
ZRINSKI – SLAVEN BELUPO
1 : 5
6.
MLADOST (Antin) – VARAŽDIN
0 : 1
7.
BISTRA – CIBALIA
0 : 2
8.
PODRAVAC – ŠIBENIK
1 : 3
9.
SLAVONIJA – ISTRA 1961
2 : 3
10.
OPATIJA – ZAGREB
9 : 8 (3:3) 11m
11.
BSK – LOKOMOTIVA
2 : 5
12.
NOVIGRAD – INTER ZAPREŠIĆ
2 : 0
13.
ZAGORA – ZADAR
1 : 5
14.
GOŠK – POMORAC
7 : 0
15.
MEĐIMURJE – VINOGRADAR
0 : 2
16.
SEGESTA – SPLIT
0 : 2
1/8 završnice: 29.10.2014.
14.00/17.00
1.
OPATIJA – DINAMO
2 : 4 (1:1)
2.
NOVIGRAD – HAJDUK
2 : 3
3.
GOŠK – RIJEKA
0 : 3
4.
SPLIT – OSIJEK
2 : 0
5.
VINOGRADAR – SLAVEN BELUPO
3 : 0
6.
ZADAR – VARAŽDIN
5 : 1
7.
LOKOMOTIVA – CIBALIA
3 : 2
8.
ISTRA 1961 – ŠIBENIK
2 : 0
1/4 završnice – I. utakmice : 11.02.2015.
17.00
1.
VINOGRADAR – HAJDUK
0 : 3
2.
ISTRA 1961 – DINAMO
0 : 1
3.
RIJEKA – LOKOMOTIVA
4 : 1
4.
SPLIT – ZADAR
1 : 0
1/4 završnice – II. utakmice: 04.03.2015.
17.00
1.
HAJDUK – VINOGRADAR
3 : 0
2.
DINAMO – ISTRA 1961
3 : 0
3.
LOKOMOTIVA – RIJEKA
0 : 4
4.
ZADAR – SPLIT
1 : 4
1/2 završnice – I. utakmice : 08.04.2015.
17.00
1.
DINAMO – RIJEKA
2.
HAJDUK – SPLIT
18.00
1/2 završnice – II. utakmice: 22.04.2015.
18.00
1.
RIJEKA – DINAMO
2.
SPLIT – HAJDUK
Finale : 20.05.2015.
1.

Linkovi

01Izvještaji utakmica MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI 03http://www.hns-cff.hr/ T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

  UtG+G-B
1.Dinamo26621566
2.Rijeka26522052
3.Lokomotiva26484341
4.Hajduk (-3)26463937
5.Zagreb26304133
6.Split26293329
7.Sl. Belupo26263727
8.Osijek26284023
9.Zadar26266123
10.Istra 196126254322

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

March 2015
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Feb    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031