NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Raspored i rezultati

Pretkolo: 27.08.2014. – srijeda
16.00 h
1.
VUTEKS SLOGA – MLADOST (Cernik)
3 : 0 (0:0)
2.
PLITVICA – BISTRA
1 : 7
3.
SPLIT – CROATIA (Grabrovnica)
1 : 0
4.
SEGESTA – MLADOST (Ždralovi)
3 : 1
5.
LUČKO – NOVIGRAD
0 : 1
6.
MLADOST (Antin) – MLADOST (Palinovec)
4 : 1
7.
SLAVONIJA – CROATIA (L. Osik)
8 : 0
8.
PONIKVE – RADOBOJ
4 : 1 (1:1)
9.
LEKENIK – STUPNIK
2 : 1
10.
FUNTANA – PODRAVINA
2 : 0
11.
ZRINSKI (Jurjevac) – OGULIN
4 : 0
12.
BSK (B. Brdo) – VODICE
4 : 0
13.
GOŠK – SUHOPOLJE
3 : 0
14.
PRIMORAC (Biograd) – MEĐIMURJE
0 : 1
15.
OPATIJA – BORAC
3 : 2
16.
PODRAVAC – ORIOLIK
3 : 2 (2:2)
1/16 završnice: 24.09.2014.
15.30 h
1.
PONIKVE – DINAMO
1 : 2
2.
FUNTANA – HAJDUK
0 : 2
3.
LEKENIK – RIJEKA
2 : 4
4.
VUTEKS SLOGA – OSIJEK
0 : 3
5.
ZRINSKI – SLAVEN BELUPO
1 : 5
6.
MLADOST (Antin) – VARAŽDIN
0 : 1
7.
BISTRA – CIBALIA
0 : 2
8.
PODRAVAC – ŠIBENIK
1 : 3
9.
SLAVONIJA – ISTRA 1961
2 : 3
10.
OPATIJA – ZAGREB
9 : 8 (3:3) 11m
11.
BSK – LOKOMOTIVA
2 : 5
12.
NOVIGRAD – INTER ZAPREŠIĆ
2 : 0
13.
ZAGORA – ZADAR
1 : 5
14.
GOŠK – POMORAC
7 : 0
15.
MEĐIMURJE – VINOGRADAR
0 : 2
16.
SEGESTA – SPLIT
0 : 2
1/8 završnice: 29.10.2014.
14.00/17.00
1.
OPATIJA – DINAMO
2 : 4 (1:1)
2.
NOVIGRAD – HAJDUK
2 : 3
3.
GOŠK – RIJEKA
0 : 3
4.
SPLIT – OSIJEK
2 : 0
5.
VINOGRADAR – SLAVEN BELUPO
3 : 0
6.
ZADAR – VARAŽDIN
5 : 1
7.
LOKOMOTIVA – CIBALIA
3 : 2
8.
ISTRA 1961 – ŠIBENIK
2 : 0
1/4 završnice – I. utakmice : 11.02.2015.
17.00
1.
VINOGRADAR – HAJDUK
15.00
2.
ISTRA 1961 – DINAMO
3.
RIJEKA – LOKOMOTIVA
4.
SPLIT – ZADAR
1/4 završnice – II. utakmice: 04.03.2015.
17.00
1.
HAJDUK – VINOGRADAR
2.
DINAMO – ISTRA 1961
3.
LOKOMOTIVA – RIJEKA
4.
ZADAR – SPLIT
1/2 završnice – I. utakmice : 08.04.2015.
17.00
1.
2.
1/2 završnice – II. utakmice: 22.04.2015.
17.00
1.
2.
Finale : 20.05.2015.
1.

Linkovi

01Izvještaji utakmica MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI 03http://www.hns-cff.hr/ T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

  UtG+G-B
1.Dinamo19481149
2.Rijeka19431742
3.Hajduk19392632
4.Lokomotiva19363528
5.Zagreb19252724
6.Split19222221
7.Sl. Belupo19182920
8.Istra 196119193216
9.Osijek19183415
10.Zadar19185113

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

January 2015
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Dec    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031