NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Raspored i rezultati

Pretkolo: 27.08.2014. – srijeda
16.00 h
1.
VUTEKS SLOGA – MLADOST (Cernik)
3 : 0 (0:0)
2.
PLITVICA – BISTRA
1 : 7
3.
SPLIT – CROATIA (Grabrovnica)
1 : 0
4.
SEGESTA – MLADOST (Ždralovi)
3 : 1
5.
LUČKO – NOVIGRAD
0 : 1
6.
MLADOST (Antin) – MLADOST (Palinovec)
4 : 1
7.
SLAVONIJA – CROATIA (L. Osik)
8 : 0
8.
PONIKVE – RADOBOJ
4 : 1 (1:1)
9.
LEKENIK – STUPNIK
2 : 1
10.
FUNTANA – PODRAVINA
2 : 0
11.
ZRINSKI (Jurjevac) – OGULIN
4 : 0
12.
BSK (B. Brdo) – VODICE
4 : 0
13.
GOŠK – SUHOPOLJE
3 : 0
14.
PRIMORAC (Biograd) – MEĐIMURJE
0 : 1
15.
OPATIJA – BORAC
3 : 2
16.
PODRAVAC – ORIOLIK
3 : 2 (2:2)
1/16 završnice: 24.09.2014.
15.30 h
1.
PONIKVE – DINAMO
1 : 2
2.
FUNTANA – HAJDUK
0 : 2
3.
LEKENIK – RIJEKA
2 : 4
4.
VUTEKS SLOGA – OSIJEK
0 : 3
5.
ZRINSKI – SLAVEN BELUPO
1 : 5
6.
MLADOST (Antin) – VARAŽDIN
0 : 1
7.
BISTRA – CIBALIA
0 : 2
8.
PODRAVAC – ŠIBENIK
1 : 3
9.
SLAVONIJA – ISTRA 1961
2 : 3
10.
OPATIJA – ZAGREB
9 : 8 (3:3) 11m
11.
BSK – LOKOMOTIVA
2 : 5
12.
NOVIGRAD – INTER ZAPREŠIĆ
2 : 0
13.
ZAGORA – ZADAR
1 : 5
14.
GOŠK – POMORAC
7 : 0
15.
MEĐIMURJE – VINOGRADAR
0 : 2
16.
SEGESTA – SPLIT
0 : 2
1/8 završnice: 29.10.2014.
14.00/17.00
1.
OPATIJA – DINAMO
2 : 4 (1:1)
2.
NOVIGRAD – HAJDUK
2 : 3
3.
GOŠK – RIJEKA
0 : 3
4.
SPLIT – OSIJEK
2 : 0
5.
VINOGRADAR – SLAVEN BELUPO
3 : 0
6.
ZADAR – VARAŽDIN
5 : 1
7.
LOKOMOTIVA – CIBALIA
3 : 2
8.
ISTRA 1961 – ŠIBENIK
2 : 0
1/4 završnice – I. utakmice : 11.02.2015.
17.00
1.
VINOGRADAR – HAJDUK
2.
ISTRA 1961 – DINAMO
3.
RIJEKA – LOKOMOTIVA
4.
SPLIT – ZADAR
1/4 završnice – II. utakmice: 04.03.2015.
17.00
1.
HAJDUK – VINOGRADAR
2.
DINAMO – ISTRA 1961
3.
LOKOMOTIVA – RIJEKA
4.
ZADAR – SPLIT
1/2 završnice – I. utakmice : 08.04.2015.
17.00
1.
2.
1/2 završnice – II. utakmice: 22.04.2015.
17.00
1.
2.
Finale : 20.05.2015.
1.

Linkovi

01http://www.hns-cff.hr/ MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

 
 
Ut
G+
G-
B
1.Dinamo19481149
2.Rijeka19431742
3.Hajduk19392632
4.Lokomotiva19363528
5.Zagreb19252724
6.Split19222221
7.Sl. Belupo19182920
8.Istra 196119193216
9.Osijek19183415
10.Zadar19185113

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

December 2014
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Nov    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031