NK Dinamo NK Hajduk NK Hrvatski Dragovoljac NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar

Raspored i rezultati

Pretkolo: 28.08.2013. – srijeda
16.00 h
1.
DRAVA - NOVALJA
3 : 0 p.f.
2.
OPATIJA - LUČKO
2 : 3
3.
MLADOST - MARSONIA
1 : 2 (1:1)
4.
MEĐIMURJE - LEKENIK
4 : 3
5.
TORPEDO - OMLADINAC (Novi Grad)
9 : 0
6.
NOVIGRAD - MLADOST (Palinovec)
5 : 0
7.
SLAVONIJA - GRANIČAR
2 : 0
8.
RADNIČKI - SUHOPOLJE
3 : 5 (1:1)11m
9.
ZAGORA - OGULIN
6 : 3 (2:2)
10.
BORAC - ZMAJ (Blato)
2 : 5
11.
JADRAN - BOBOTA AGRAR
3 : 2 (2:2)
12.
ZAGOREC - KUSTOŠIJA
1 : 4
13.
ZADAR - PLITVICA
5 : 0
14.
PODRAVINA - IMOTSKI
3 : 1 (1:1)
15.
GORICA - MOSLAVAC
6 : 0
16.
ZELINA - CROATIA (Grabrovnica)
7 : 5 (2:2)11m
1/16 završnice: 25.09.2013.
15.30 h
1.
SUHOPOLJE – DINAMO
0 : 6
2.
KUSTOŠIJA – HAJDUK
1 : 5
3.
DRAVA – CIBALIA
0 : 3
4.
TORPEDO – OSIJEK
0 : 3
5.
NOVIGRAD – VARAŽDIN
3 : 0
6.
JADRAN POREČ – SLAVEN BELUPO
0 : 6
7.
MARSONIA – ZAGREB
0 : 5
8.
PODRAVINA – ŠIBENIK
1 : 0
9.
RIJEKA – ZMAJ
11 : 0
10.
SLAVONIJA – ISTRA 1961
1 : 2
11.
LUČKO – POMORAC
4 : 1
12.
GORICA – INTER ZAPREŠIĆ
0:0, 1 : 2 (11m)
13.
MEĐIMURJE – KARLOVAC
3 : 0 p.f.
14.
SEGESTA – ZADAR
0 : 2
15.
ZELINA – VINOGRADAR
0 : 1
16.
HAŠK – ZAGORA
1 : 2
1/8 završnice: 30.10.2013.
14.00/17.00 h
1.
ZAGORA – DINAMO
0 : 5
2.
VINOGRADAR – HAJDUK
1 : 3 (1:1)
3.
CIBALIA – ZADAR
0 : 2
4.
MEĐIMURJE – OSIJEK
0 : 2 (0:0)
5.
NOVIGRAD – INTER-ZAPREŠIĆ
0 : 2
6.
SLAVEN BELUPO – LUČKO
5 : 4
7.
ZAGREB – ISTRA 1961
3 : 4 (0:0)11m
8.
PODRAVINA – RIJEKA
1 : 3
1/4 završnice – I. utakmice : srijeda, 27.11.2013.
17.00
1.
RIJEKA – OSIJEK
1 : 0
2.
ISTRA 1961 – ZADAR
1 : 0
3.
DINAMO – HAJDUK
5 : 0
4.
SLAVEN BELUPO – INTER ZAPREŠIĆ
2 : 1
1/4 završnice – II. utakmice: 04.12.2013.
17.00
1.
OSIJEK – RIJEKA
3 : 4,11m
2.
ZADAR – ISTRA 1961
0 : 2
3.
HAJDUK – DINAMO
1 : 2
4.
INTER ZAPREŠIĆ – SLAVEN BELUPO
0 : 0
1/2 završnice – I. utakmice : 12.03.2014.
17.00
1.
SLAVEN BELUPO – DINAMO
0 : 2
2.
RIJEKA – ISTRA 1961
2 : 1
1/2 završnice – II. utakmice: 26.03.2014.
17.00
1.
DINAMO – SLAVEN BELUPO
2 : 1
2.
ISTRA 1961 – RIJEKA
0 : 1
Finale – I. utakmica : 07.05.2014.
1.
DINAMO – RIJEKA
Finale– II. utakmica : 14.05.2014.
1.
RIJEKA – DINAMO

Iz video galerije – izbor golova za 2012. – 2013. PROLJEĆE

Linkovi

01http://www.hns-cff.hr/ MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2013./14.

 
 
Ut
G+
G-
B
1.Dinamo32752377
2.Rijeka32603163
3.Hajduk32543559
4.Split32353250
5.Lokomotiva32504947
6.Istra 196132425437
7.Zadar32295632
8.Osijek32325628
9.Sl.Belupo32385926
10.HrDragovoljac32345423

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

April 2014
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Mar    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Recent Post