NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Raspored i rezultati

Pretkolo: 27.08.2014. – srijeda
16.00 h
1.
VUTEKS SLOGA – MLADOST (Cernik)
3 : 0 (0:0)
2.
PLITVICA – BISTRA
1 : 7
3.
SPLIT – CROATIA (Grabrovnica)
1 : 0
4.
SEGESTA – MLADOST (Ždralovi)
3 : 1
5.
LUČKO – NOVIGRAD
0 : 1
6.
MLADOST (Antin) – MLADOST (Palinovec)
4 : 1
7.
SLAVONIJA – CROATIA (L. Osik)
8 : 0
8.
PONIKVE – RADOBOJ
4 : 1 (1:1)
9.
LEKENIK – STUPNIK
2 : 1
10.
FUNTANA – PODRAVINA
2 : 0
11.
ZRINSKI (Jurjevac) – OGULIN
4 : 0
12.
BSK (B. Brdo) – VODICE
4 : 0
13.
GOŠK – SUHOPOLJE
3 : 0
14.
PRIMORAC (Biograd) – MEĐIMURJE
0 : 1
15.
OPATIJA – BORAC
3 : 2
16.
PODRAVAC – ORIOLIK
3 : 2 (2:2)
1/16 završnice: 24.09.2014.
15.30 h
1.
PONIKVE – DINAMO
2.
FUNTANA – HAJDUK
3.
LEKENIK – RIJEKA
4.
VUTEKS SLOGA – OSIJEK
5.
ZRINSKI – SLAVEN BELUPO
6.
MLADOST (Antin) – VARAŽDIN
7.
BISTRA – CIBALIA
8.
PODRAVAC – ŠIBENIK
9.
SLAVONIJA – ISTRA 1961
10.
OPATIJA –ZAGREB
11.
BSK – LOKOMOTIVA
23.09. u 15.30
12.
NOVIGRAD – INTER ZAPREŠIĆ
13.
ZAGORA – ZADAR
14.
GOŠK – POMORAC
15.
MEĐIMURJE – VINOGRADAR
16.
SEGESTA – SPLIT
1/8 završnice: 29.10.2014.
14.00/17.00
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
1/4 završnice – I. utakmice : 11.02.2015.
17.00
1.
2.
3.
4.
1/4 završnice – II. utakmice: 04.03.2015.
17.00
1.
2.
3.
4.
1/2 završnice – I. utakmice : 08.04.2015.
17.00
1.
2.
1/2 završnice – II. utakmice: 22.04.2015.
17.00
1.
2.
Finale : 03.06.2015.
1.
18.00

Linkovi

01http://www.hns-cff.hr/ MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

 
 
Ut
G+
G-
B
1.Dinamo822722
2.Rijeka822621
3.Hajduk9211512
4.Zagreb9151512
5.Zadar9122311
6.Lokomotiva9171910
7.Split9101210
8.Istra 196198118
9.Osijek88118
10.Sl. Belupo84204

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

September 2014
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Aug    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930