NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

MAXtv Prva liga i dalje službeni naziv lige

0. MAX PRVA LIGA bijelo 13-14I novo izdanje najelitnijeg nogometnog prvenstva u Hrvatskoj za natjecateljsku godinu 2013./2014. igrat će se pod službenim nazivom MAXtv Prva liga.

Takav dogovor s dosadašnjim partnerom potvrdili su iz Sportske dimenzije d.o.o. koja se brine za TV prava i naslovno sponzorstvo Prve lige pa je naslovni sponzor i ove godine ugrađen u Propozicije natjecanja i verificiran od strane Izvršnog odbora HNS-a.

Tako će se i treću godinu u nizu nastaviti suradnja s MAXtv u naslovnom sponzorstvu lige, ali se naravno nastavlja i u izravnim televizijskim prijenosima prvenstvenih utakmica na programima Arenasporta koji se mogu gledati na MAXtv i to u još većem obimu nego prethodne dvije prvenstvene godine.

U prvenstvu 2010./2011. bilo je realizirano samo 29 utakmica u izravnom TV prijenosu tijekom cijelog prvenstva dok je ulaskom MAXtv u Prvu ligu od prvenstva 2011./2012. napravljen veliki iskorak u broju TV prijenosa utakmica u zadnja dva prvenstva: realizirano je više od 100 izravnih prijenosa po godini.

Za predstojeće prvenstvo Lige 10 plan je prenositi svih 5 utakmica u svakom kolu (igra se 36 kola) i tako pružiti mogućnost ljubiteljima nogometa da praktično sve utakmice mogu gledati budući da će se upravo radi TV prijenosa utakmice igrati u različitim terminima.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Linkovi

01Izvještaji utakmica MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI 03http://www.hns-cff.hr/ T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

  UtG+G-B
1.Dinamo26621566
2.Rijeka26522052
3.Lokomotiva26484341
4.Hajduk (-3)26463937
5.Zagreb26304133
6.Split26293329
7.Sl. Belupo26263727
8.Osijek26284023
9.Zadar26266123
10.Istra 196126254322

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

July 2013
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Jun   Aug »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031