NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

2013

Pregledavate arhivu za 2013.

ČESTIT BOŽIĆ I SRETNA 2014.

ČESTIT BOŽIĆ I SRETNA 2014.

Članovima klubova MAXtv Prve lige i Prve HNL kadeta i juniora, cjelokupnoj nogometnoj obitelji i prijateljima nogometa, poslovnim partnerima Udruge Prve HNL, ČESTIT BOŽIĆ I SRETNU NOVU 2014. GODINU žele djelatnici i rukovodstvo Udruge Prve HNL

Zimska prvenstvena stanka do 06. veljače

Zimska prvenstvena stanka do 06. veljače

Odigravanjem odgođene utakmice 17. kola MAXtv Prve lige između Lokomotive i Rijeke u četvrtak 19. prosinca završena je jesenska prvenstvena sezona. Za igrače i trenere slijedi kraći prekid aktivnosti i odmor, po klubovima uglavnom najavljen do 07. siječnja slijedeće godine za kada su zakazani počeci priprema za drugi dio sezone. Proljetna prvenstvena nogometna sezona MAXtv […]

Šest igrača s maksimalnom minutažom u prvenstvu

Šest igrača s maksimalnom minutažom u prvenstvu

Samo šest igrača odigralo je sve prvenstvene utakmice koje su njihove momčadi imale na rasporedu u jesenskom dijelu natjecanja MAXtv Prve lige. Punih 1.800 minuta provedenih u igri ostvarili su vratari Ivan Čović (Hr. Dragovoljac), Lovre Kalinić (Hajduk), Ivan Vargić (Rijeka) i Danijel Zagorac (Split) te igrač Lokomotive Karlo Bručić. S maksimalnom minutažom na odmor […]

Leon Benko uvjerljivo vodeći strijelac

Leon Benko uvjerljivo vodeći strijelac

Napadač Rijeke Leon Benko najefikasniji je i uvjerljivo vodeći strijelac MAXtv Prve lige nakon završetka jesenskog dijela prvenstva sa 15 postignutih pogodaka. Benko je nastupio na 18 prvenstvenih utakmica za svoju momčad, 13 odigrao u cijelosti (1.481 minuta) pri čemu se u listu strijelaca upisivao na deset utakmica: pet puta bio je dvostruki strijelac, jednom […]

Rijeka pobjedom nad Lokomotivom do drugog mjesta

Rijeka pobjedom nad Lokomotivom do drugog mjesta

U odgođenoj utakmici 17. kola MAXtv Prve lige nogometaši Rijeke na gostovanju u Maksimiru pobijedili su Lokomotivu 2:0. Po vrlo hladnom vremenu i teškom terenu domaćin je imao nekoliko obečavajućih akcija u otvaranju utakmice, ali su gosti iz prve opasnije akcije poveli pogotkom Kvržića koji je ostao sam na lijevoj strani kaznenog prostora i mirno […]

Ždrijeb polufinala Kupa: SLAVEN BELUPO-DINAMO, RIJEKA/OSIJEK-ISTRA 1961

Ždrijeb polufinala Kupa: SLAVEN BELUPO-DINAMO, RIJEKA/OSIJEK-ISTRA 1961

Pod ravnanjem predsjednika Povjerenstva za natjecanje Nevena Kolića, u Zagrebu je održan ždrijeb parova polufinala Hrvatskog nogometnog kupa. Prema već ustaljenoj praksi, u ždrijebu su izravno sudjelovali predstavnici klubova sudionika polufinala pa je tako predstavnik Rijeke Srećko Juričić izvukao kuglicu s imenom Slaven Belupa kao domaćinom prve utakmice u prvom paru. Predstavnik Slaven Belupa Robert […]

HNK: Dinamo pobjedom i na Poljudu potvrdio plasman u polufinale

HNK: Dinamo pobjedom i na Poljudu potvrdio plasman u polufinale

Nogometaši Dinama rutinskom igrom i još jednom pobjedom, ovoga puta na Poljudu 2:1, eliminirali su Hajduk iz daljnjeg natjecanja za pokal Rabuzinovo sunce. Dinamo je već na otvaranju uzvratne utakmice četvrtfinala kupa došao do vodstva pogotkom Ademija da bi Hajduk sredinom poluvremena poravnao rezultat iz kaznenog udarca kojeg je realizirao Bradarić. Do druge pobjede u […]

Odluke Disciplinskog suca od 18. prosinca: Dujmoviću dvije, Malešu jedna utakmica kazne

Odluke Disciplinskog suca od 18. prosinca: Dujmoviću dvije, Malešu jedna utakmica kazne

Disciplinski sudac MAXtv Prve lige Krešimir Vlajčević kaznio je igrača RNK Split Tomislava Dujmovića s dvije utakmice zabrane igranja i novčanom kaznom u iznosu od 5.000 kuna: Dujmović je isključen na utakmici Istra 1961-Split zbog udaranja rukom suparničkog igrača. Na istoj utakmici, zbog izlaska iz tehničkog prostora i psovanja, s klupe su udaljeni trener Splita […]

Ždrijeb parova polufinala HNK u četvrtak 19. prosinca

Ždrijeb parova polufinala HNK u četvrtak 19. prosinca

Predsjednik Povjerenstva za natjecanje Hrvatskog nogometnog kupa Neven Kolić zakazao je za četvrtak 19. prosinca s početkom u 13 sati ždrijeb parova i domaćina prvih utakmica polufinala HNK. Ždrijeb će se održati u Zagrebu u prostorijama Udruge Prve HNL (Ilica 31/2). Nastup u polufinalu Hrvatskog nogometnog kupa osigurali su Istra 1961 i Slaven Belupo, u […]

Lokomotiva-Rijeka u četvrtak 19. prosinca odrađuju 17. kolo

Lokomotiva-Rijeka u četvrtak 19. prosinca odrađuju 17. kolo

Jesensku prvenstvenu sezonu MAXtv Prve lige zaključit će Lokomotiva i Rijeka u četvrtak 19. prosinca kada će odigrati zaostalu odgođenu utakmicu 17. kola. Utakmica će se odigrati na Stadionu u Maksimiru s početkom u 18 sati. Od ukupno 100 planiranih prvenstvenih utakmica u jesenskoj sezoni, odigrati će se 99: utakmica Istra 1961-Dinamo (17. kolo) koja […]

Linkovi

01http://www.hns-cff.hr/ MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

 
 
Ut
G+
G-
B
1.Dinamo1230932
2.Rijeka12301028
3.Hajduk12251619
4.Split12161416
5.Lokomotiva12222216
6.Zagreb13192216
7.Istra 196112111611
8.Osijek12121911
9.Zadar13143611
10.Sl. Belupo127229

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

October 2014
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Sep    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031