NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Zamjena domaćinstva utakmica 15. i 30. kola Prve HNL kadeta i juniora Šibenik-Hr. Dragovoljac

Povjerenik za natjecanje prihvatio je dogovor klubova i donio odluku o zamjeni domaćinstva neodigranih utakmica 15. kola Prve HNL kadeta i juniora između Šibenika i Hrvatskog Dragovoljca.

Tako će se u okviru 15. kola neodigrane utakmice ova dva kluba, umjesto u Šibeniku, igrati u Zagrebu i to već u utorak 03. travnja s početkom u 14 i 16 sati na NŠC ?Stjepan Spajić?.

Uzvratne utakmice igrati će se u Šibeniku u 30. kolu koje je na rasporedu 27. svibnja.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Linkovi

01Izvještaji utakmica MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI 03http://www.hns-cff.hr/ T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

  UtG+G-B
1.Dinamo26621566
2.Rijeka26522052
3.Lokomotiva26484341
4.Hajduk (-3)26463937
5.Zagreb26304133
6.Split26293329
7.Sl. Belupo26263727
8.Osijek26284023
9.Zadar26266123
10.Istra 196126254322

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

April 2012
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Mar   May »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30