NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

TV prijenosi u 26. kolu

Prema novom zahtjevu ugovornog partnera za televizijska prava MAXtv Prve lige, u 26. kolu izravno će se prenositi tri utakmice time da se mijenja termin odigravanja utakmice Dinamo-Zadar.

Kako se ne bi sva tri prijenosa radila u subotu 14. travnja, Dinamo i Zadar igrati će u petak 13. travnja s početkom u 18 sati.

Ranije određeni termini preostale dvije utakmice u TV prijenosu ostaju nepromijenjeni: Osijek-Hajduk od 18 sati te Split-Rijeka od 20 sati.

Ostavite odgovor.

Morate biti prijavljeni da bi napisali komentar.

Linkovi

01http://www.hns-cff.hr/ MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

 
 
Ut
G+
G-
B
1.Dinamo1230932
2.Rijeka12301028
3.Hajduk12251619
4.Split12161416
5.Lokomotiva12222216
6.Zagreb13192216
7.Istra 196113121614
8.Osijek12121911
9.Zadar13143611
10.Sl. Belupo137239

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

April 2012
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Mar   May »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30