NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

TV prijenosi u 26. kolu

Prema novom zahtjevu ugovornog partnera za televizijska prava MAXtv Prve lige, u 26. kolu izravno će se prenositi tri utakmice time da se mijenja termin odigravanja utakmice Dinamo-Zadar.

Kako se ne bi sva tri prijenosa radila u subotu 14. travnja, Dinamo i Zadar igrati će u petak 13. travnja s početkom u 18 sati.

Ranije određeni termini preostale dvije utakmice u TV prijenosu ostaju nepromijenjeni: Osijek-Hajduk od 18 sati te Split-Rijeka od 20 sati.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Linkovi

01Izvještaji utakmica MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI 03http://www.hns-cff.hr/ T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

  UtG+G-B
1.Dinamo36852188
2.Rijeka36762975
3.Hajduk (-3)36595650
4.Lokomotiva35576645
5.Zagreb35415443
6.Sl. Belupo35364642
7.Split36424941
8.Istra 196135365535
9.Osijek35395733
10.Zadar35357331

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

April 2012
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Mar   May »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30