NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

U 18. kolu tri utakmice na MAXtv

U odgođenom 18. kolu prvenstva korisnici MAXtv moći će na programima Arenasporta u izravnom prijenosu gledati tri utakmice.

Zagreb i Osijek pred kamerama će igrati u utorak 20. ožujka s početkom u 18 sati.

Dan kasnije, u srijedu 21. ožujka, kamere će biti u Rijeci na stadionu Kantrida gdje će od 18 sati igrati Rijeka i Hajduk, a potom će se od 20 sati uz izravan televizijski prijenos na stadionu u Maksimiru odigrati utakmica Dinamo-Slaven Belupo.

Sve ostale utakmice u tom kolu igrati će se s početkom u 17 sati, umjesto uobičajenog termina od 15 sati, budući da je radni dan pa će kasniji početak utakmica omogućiti većem broju zainteresiranih gledatelja dolazak na utakmice.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Linkovi

01Izvještaji utakmica MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI 03http://www.hns-cff.hr/ T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

  UtG+G-B
1.Dinamo30671874
2.Rijeka29602459
3.Lokomotiva30535442
4.Hajduk (-3)29504637
5.Split30363837
6.Zagreb30355036
7.Sl. Belupo29303934
8.Istra 196129314729
9.Osijek30354827
10.Zadar30336627

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

March 2012
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Feb   Apr »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031