NK Dinamo NK Hajduk NK Inter NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zagreb

U 18. kolu tri utakmice na MAXtv

U odgođenom 18. kolu prvenstva korisnici MAXtv moći će na programima Arenasporta u izravnom prijenosu gledati tri utakmice.

Zagreb i Osijek pred kamerama će igrati u utorak 20. ožujka s početkom u 18 sati.

Dan kasnije, u srijedu 21. ožujka, kamere će biti u Rijeci na stadionu Kantrida gdje će od 18 sati igrati Rijeka i Hajduk, a potom će se od 20 sati uz izravan televizijski prijenos na stadionu u Maksimiru odigrati utakmica Dinamo-Slaven Belupo.

Sve ostale utakmice u tom kolu igrati će se s početkom u 17 sati, umjesto uobičajenog termina od 15 sati, budući da je radni dan pa će kasniji početak utakmica omogućiti većem broju zainteresiranih gledatelja dolazak na utakmice.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Linkovi

01Izvještaji utakmica MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI 03http://www.hns-cff.hr/ T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

  UtG+G-B
1.Dinamo36852188
2.Rijeka36762975
3.Hajduk (-3)36595650
4.Lokomotiva36596846
5.Zagreb36455446
6.Sl. Belupo36384942
7.Split36424941
8.Osijek36425936
9.Istra 196136365935
10.Zadar36377533

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

March 2012
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Feb   Apr »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031