NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Šestorica bez prava nastupa u 21. kolu

Šest igrača nema pravo nastupa za svoje momčadi u 21. kolu MAXtv Prve lige.

Četvorica su pod automatskom kaznom zbog trećeg žutog kartona u nizu: Andrea Ottochian (Istra 1961), Lamin Samateh (Lokomotiva), Vinko Buden (Lučko) i Josip Brezovec (Slaven Belupo).

Zbog odrađivanja druge utakmice kazne izrečene od strane disciplinskog suca nakon isključenja, za Osijek ne može nastupiti Zoran Kvržić, a za ZadarAntonio Mršić.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Linkovi

01Izvještaji utakmica MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI 03http://www.hns-cff.hr/ T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

  UtG+G-B
1.Dinamo29661871
2.Rijeka28582356
3.Lokomotiva29525242
4.Hajduk (-3)28494437
5.Split28323533
6.Zagreb28324733
7.Sl. Belupo28283831
8.Istra 196128304628
9.Zadar28326327
10.Osijek28314424

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

March 2012
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Feb   Apr »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031