NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Šestorica bez prava nastupa u 21. kolu

Šest igrača nema pravo nastupa za svoje momčadi u 21. kolu MAXtv Prve lige.

Četvorica su pod automatskom kaznom zbog trećeg žutog kartona u nizu: Andrea Ottochian (Istra 1961), Lamin Samateh (Lokomotiva), Vinko Buden (Lučko) i Josip Brezovec (Slaven Belupo).

Zbog odrađivanja druge utakmice kazne izrečene od strane disciplinskog suca nakon isključenja, za Osijek ne može nastupiti Zoran Kvržić, a za ZadarAntonio Mršić.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Linkovi

01Izvještaji utakmica MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI 03http://www.hns-cff.hr/ T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

  UtG+G-B
1.Dinamo26621566
2.Rijeka26522052
3.Lokomotiva26484341
4.Hajduk (-3)26463937
5.Zagreb26304133
6.Split26293329
7.Sl. Belupo26263727
8.Osijek26284023
9.Zadar26266123
10.Istra 196126254322

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

March 2012
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Feb   Apr »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031