NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Šestorica bez prava nastupa u 21. kolu

Šest igrača nema pravo nastupa za svoje momčadi u 21. kolu MAXtv Prve lige.

Četvorica su pod automatskom kaznom zbog trećeg žutog kartona u nizu: Andrea Ottochian (Istra 1961), Lamin Samateh (Lokomotiva), Vinko Buden (Lučko) i Josip Brezovec (Slaven Belupo).

Zbog odrađivanja druge utakmice kazne izrečene od strane disciplinskog suca nakon isključenja, za Osijek ne može nastupiti Zoran Kvržić, a za ZadarAntonio Mršić.

Ostavite odgovor.

Morate biti prijavljeni da bi napisali komentar.

Linkovi

01http://www.hns-cff.hr/ MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

 
 
Ut
G+
G-
B
1.Dinamo924825
2.Rijeka923821
3.Hajduk9211512
4.Zagreb9151512
5.Zadar9122311
6.Lokomotiva9171910
7.Split9101210
8.Istra 196198118
9.Osijek98138
10.Sl. Belupo96207

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

March 2012
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Feb   Apr »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031