NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Šest igrača preskače nastup u 22. kolu

Disciplinski sudac MAXtv Prve lige Krešimir Vlajčević jedinog isključenog igrača iz prošlog kola, Niku Datkovića (Rijeka), kaznio je zabranom igranja na jednoj utakmici i novčanom kaznom od 3.000 kuna pa se tako Datković pridružio ostaloj petorici igrača koji su pod suspenzijom u 22. kolu zbog trećeg žutog kartona.

Pod automatskom kaznom zbog trećeg žutog kartona u nizu su: Leonard Mesarić (Lokomotiva), Daniel Georgievski (Šibenik), Mario Lončar (Varaždin), Josip Ivančić (Zadar) i Mate Maleš (Zagreb).

Disciplinski sudac donio je i odluke o kaznama za klubove po prijavama delegata na utakmicama Lučko-Dinamo i Hajduk-Split gdje je bilo prekida zbog paljenja i bacanja baklji u ograđeni dio igrališta. NK Lučko kažnjen je novčanom kaznom u iznosu od 5.000 kuna (organizator utakmice), GNK Dinamo sa 6.000 kuna (objektivna odgovornost za ponašanje svojih navijača) te HNK Hajduk koji je po četvrti puta u prvenstvu evidentiran sa istim prekršajem sa 20.000 kuna (organizator i odgovornost za ponašanje svojih navijača).

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Linkovi

01Izvještaji utakmica MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI 03http://www.hns-cff.hr/ T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

  UtG+G-B
1.Dinamo26621566
2.Rijeka26522052
3.Lokomotiva26484341
4.Hajduk (-3)26463937
5.Zagreb26304133
6.Split26293329
7.Sl. Belupo26263727
8.Osijek26284023
9.Zadar26266123
10.Istra 196126254322

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

March 2012
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Feb   Apr »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031