NK Dinamo NK Hajduk NK Hrvatski Dragovoljac NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar

Šest igrača preskače nastup u 22. kolu

Disciplinski sudac MAXtv Prve lige Krešimir Vlajčević jedinog isključenog igrača iz prošlog kola, Niku Datkovića (Rijeka), kaznio je zabranom igranja na jednoj utakmici i novčanom kaznom od 3.000 kuna pa se tako Datković pridružio ostaloj petorici igrača koji su pod suspenzijom u 22. kolu zbog trećeg žutog kartona.

Pod automatskom kaznom zbog trećeg žutog kartona u nizu su: Leonard Mesarić (Lokomotiva), Daniel Georgievski (Šibenik), Mario Lončar (Varaždin), Josip Ivančić (Zadar) i Mate Maleš (Zagreb).

Disciplinski sudac donio je i odluke o kaznama za klubove po prijavama delegata na utakmicama Lučko-Dinamo i Hajduk-Split gdje je bilo prekida zbog paljenja i bacanja baklji u ograđeni dio igrališta. NK Lučko kažnjen je novčanom kaznom u iznosu od 5.000 kuna (organizator utakmice), GNK Dinamo sa 6.000 kuna (objektivna odgovornost za ponašanje svojih navijača) te HNK Hajduk koji je po četvrti puta u prvenstvu evidentiran sa istim prekršajem sa 20.000 kuna (organizator i odgovornost za ponašanje svojih navijača).

Ostavite odgovor.

Morate biti prijavljeni da bi napisali komentar.

Iz video galerije – izbor golova za 2012. – 2013. PROLJEĆE

Linkovi

01http://www.hns-cff.hr/ MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2013./14.

 
 
Ut
G+
G-
B
1.Dinamo31702374
2.Rijeka31602963
3.Hajduk31523358
4.Split31343247
5.Lokomotiva31484746
6.Istra 196131395136
7.Zadar31295532
8.Sl.Belupo31355625
9.Osijek31305525
10.HrDragovoljac31344923

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

March 2012
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Feb   Apr »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Recent Post