NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Pod kaznom 14 igrača

U odgođenom 18. kolu MAXtv Prve lige nije bilo isključenih igrača, ali je među 33 opomenuta igrača čak 13 koji su dobili treći žuti u nizu pa će preskočiti nastup u 23. kolu.

Među njima su tri igrača Splita (Ivica Križanac, Mate Pehar i Damir Rašić), po dva Cibalie (Marin Matoš i Krešimir Prgomet), Karlovca (Nedjeljko Amić i Vedran Gerc) i  Zagreba (Marin Oršulić i Mateo Pavlović) te po jedan iz Lučkog (Nikola Žižić), Osijeka (Josip Lukačević), Šibenika (Šime Maruna) i Zadra (Matej Jonjić).

Za Zagreb nema pravo nastupa niti vratar Igor Vidaković koji odrađuje drugu utakmicu kazne zbog isključenja na utakmici Zagreb – Lokomotiva.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Linkovi

01Izvještaji utakmica MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI 03http://www.hns-cff.hr/ T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

  UtG+G-B
1.Dinamo23551359
2.Rijeka23481948
3.Lokomotiva23463935
4.Hajduk (-3)23443433
5.Zagreb23273730
6.Sl. Belupo23223424
7.Split23253123
8.Osijek23283822
9.Istra 196123233719
10.Zadar23235717

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

March 2012
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Feb   Apr »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031