NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Pod kaznom 14 igrača

U odgođenom 18. kolu MAXtv Prve lige nije bilo isključenih igrača, ali je među 33 opomenuta igrača čak 13 koji su dobili treći žuti u nizu pa će preskočiti nastup u 23. kolu.

Među njima su tri igrača Splita (Ivica Križanac, Mate Pehar i Damir Rašić), po dva Cibalie (Marin Matoš i Krešimir Prgomet), Karlovca (Nedjeljko Amić i Vedran Gerc) i  Zagreba (Marin Oršulić i Mateo Pavlović) te po jedan iz Lučkog (Nikola Žižić), Osijeka (Josip Lukačević), Šibenika (Šime Maruna) i Zadra (Matej Jonjić).

Za Zagreb nema pravo nastupa niti vratar Igor Vidaković koji odrađuje drugu utakmicu kazne zbog isključenja na utakmici Zagreb - Lokomotiva.

Ostavite odgovor.

Morate biti prijavljeni da bi napisali komentar.

Linkovi

01http://www.hns-cff.hr/ MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

 
 
Ut
G+
G-
B
1.Dinamo1535937
2.Rijeka16391236
3.Hajduk15321926
4.Lokomotiva15283220
5.Split15171618
6.Zagreb15192317
7.Istra 196116162216
8.Osijek16152715
9.Sl. Belupo1592413
10.Zadar16154112

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

March 2012
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Feb   Apr »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031