NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Osam utakmica u izravnom prijenosu na MAXtv u 23. i 24. kolu

U slijedeća dva kola MAXtv Prve lige pola utakmica biti će u izravnom prijenosu na MAXtv na programima Arenasporta.
Ovog vikenda u 23. kolu u subotu 24. ožujka od 16 sati pred kamerama će igrati Osijek-Karlovac, a od 18 sati Varaždin-Dinamo. Dan kasnije od 15 sati kamere će biti na utakmici Rijeka-Inter Zaprešić te od 17 sati na susretu Hajduk-Cibalia.
Slijedećeg vikenda kada su na rasporedu utakmice 24. kola također će 4 utakmice biti izravno televizijski prenošene. Prvi prijenos biti će u petak 30. ožujka iz Zaprešića susret Intera i Osijeka od 18 sati, u subotu od 17 sati utakmica Slaven Belupo-Hajduk te od 19 sati dvoboj Dinama i Lokomotive.
Kolo će se kompletirati utakmicom Istra 1961-Rijeka koja će se zbog TV prijenosa igrati u nedjelju 01. travnja od 17 sati.

Ostavite odgovor.

Morate biti prijavljeni da bi napisali komentar.

Linkovi

01http://www.hns-cff.hr/ MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

 
 
Ut
G+
G-
B
1.Dinamo1535937
2.Rijeka16391236
3.Hajduk15321926
4.Lokomotiva16283221
5.Split16191819
6.Zagreb16212518
7.Istra 196116162216
8.Osijek16152715
9.Sl. Belupo1692414
10.Zadar16154112

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

March 2012
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Feb   Apr »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031