NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Nova promjena trenera u Rijeci: Dragan Skočić umjesto Ištuka

Po drugi puta u ovom prvenstvu Rijeka mijenja trenera prve momčadi: umjesto Ive Ištuka momčad preuzima Dragan Skočić.

Nakon 10 odigranih kola ovogodišnjeg prvenstva umjesto Alena Horvata za trenera je imenovan Ivo Ištuk, a nova promjena uslijedila je odlukom uprave kluba nakon domaćeg poraza momčadi Rijeke od Zadra u nedjeljnom prvenstvenom susretu 22. kola MAXtv Prve lige.

Skočić se tako vraća na klupu Rijeke nakon što je 2006. s riječanima u ulozi trenera bio pobjednik kupa, a prvi veliki ispit imati će već u srijedu kada ga na Kantridi očekuje derbi utakmica s Hajdukom.

Ostavite odgovor.

Morate biti prijavljeni da bi napisali komentar.

Linkovi

01http://www.hns-cff.hr/ MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

 
 
Ut
G+
G-
B
1.Dinamo1230932
2.Rijeka12301028
3.Hajduk12251619
4.Split12161416
5.Lokomotiva12222216
6.Zagreb13192216
7.Istra 196112111611
8.Osijek12121911
9.Zadar13143611
10.Sl. Belupo127229

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

March 2012
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Feb   Apr »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031