NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Nova promjena trenera u Rijeci: Dragan Skočić umjesto Ištuka

Po drugi puta u ovom prvenstvu Rijeka mijenja trenera prve momčadi: umjesto Ive Ištuka momčad preuzima Dragan Skočić.

Nakon 10 odigranih kola ovogodišnjeg prvenstva umjesto Alena Horvata za trenera je imenovan Ivo Ištuk, a nova promjena uslijedila je odlukom uprave kluba nakon domaćeg poraza momčadi Rijeke od Zadra u nedjeljnom prvenstvenom susretu 22. kola MAXtv Prve lige.

Skočić se tako vraća na klupu Rijeke nakon što je 2006. s riječanima u ulozi trenera bio pobjednik kupa, a prvi veliki ispit imati će već u srijedu kada ga na Kantridi očekuje derbi utakmica s Hajdukom.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Linkovi

01Izvještaji utakmica MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI 03http://www.hns-cff.hr/ T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

  UtG+G-B
1.Dinamo35812185
2.Rijeka35762575
3.Hajduk (-3)35585549
4.Lokomotiva35576645
5.Zagreb35415443
6.Sl. Belupo35364642
7.Split35414840
8.Istra 196135365535
9.Osijek35395733
10.Zadar35357331

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

March 2012
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Feb   Apr »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031