NK Dinamo NK Hajduk NK Hrvatski Dragovoljac NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar

Doping kontrola na utakmici Lokomotiva-Zadar

Nakon što su tijekom jesenskog dijela natjecanja MAXtv Prve lige podvrgnuli kontroli igrače iz svih 16 klubova, predstavnici Hrvatskog zavoda za toksikologiju i antidoping nastavljaju s redovitim kontrolama i u nastavku prvenstva.

Tako je komisija bila i jučer na stadionu u Maksimiru na prvoj utakmici nastavka prvenstva između Lokomotive i Zadra.

Ždrijebom su izvučeni brojevi igrača koji su se po završetku utakmice morali staviti na raspolaganje članovima komisije: kod Lokomotive kontrolni uzorci uzeti su od Karla Bručića i Sabiena Lilaja, a kod Zadra isti postupak prošli su Perica Škare i Ivan Ćurjurić.

Kako se radi o vrlo skupim provjerama uzoraka, u prošlom prvenstvu kontrola je rađena kod po jednog igrača u svakom klubu na određenoj utakmici dok su sada osigurana sredstva za još veću kontrolu pa će se tako i u narednim kontrolama uzimati uzorci od najmanje dva igrača po klubu.

Ostavite odgovor.

Morate biti prijavljeni da bi napisali komentar.

Iz video galerije – izbor golova za 2012. – 2013. PROLJEĆE

Linkovi

01http://www.hns-cff.hr/ MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2013./14.

 
 
Ut
G+
G-
B
1.Dinamo31702374
2.Rijeka31602963
3.Hajduk31523358
4.Split31343247
5.Lokomotiva31484746
6.Istra 196131395136
7.Zadar31295532
8.Sl.Belupo31355625
9.Osijek31305525
10.HrDragovoljac31344923

Polls

Tko će biti najbolji strijelac MAXtv Prve lige?

View Results

Loading ... Loading ...

Kalendar

February 2012
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Jan   Mar »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  

Recent Post