NK Dinamo NK Hajduk NK Inter NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zagreb

Doping kontrola na utakmici Lokomotiva-Zadar

Nakon što su tijekom jesenskog dijela natjecanja MAXtv Prve lige podvrgnuli kontroli igrače iz svih 16 klubova, predstavnici Hrvatskog zavoda za toksikologiju i antidoping nastavljaju s redovitim kontrolama i u nastavku prvenstva.

Tako je komisija bila i jučer na stadionu u Maksimiru na prvoj utakmici nastavka prvenstva između Lokomotive i Zadra.

Ždrijebom su izvučeni brojevi igrača koji su se po završetku utakmice morali staviti na raspolaganje članovima komisije: kod Lokomotive kontrolni uzorci uzeti su od Karla Bručića i Sabiena Lilaja, a kod Zadra isti postupak prošli su Perica Škare i Ivan Ćurjurić.

Kako se radi o vrlo skupim provjerama uzoraka, u prošlom prvenstvu kontrola je rađena kod po jednog igrača u svakom klubu na određenoj utakmici dok su sada osigurana sredstva za još veću kontrolu pa će se tako i u narednim kontrolama uzimati uzorci od najmanje dva igrača po klubu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Linkovi

01Izvještaji utakmica MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI 03http://www.hns-cff.hr/ T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

  UtG+G-B
1.Dinamo36852188
2.Rijeka36762975
3.Hajduk (-3)36595650
4.Lokomotiva36596846
5.Zagreb36455446
6.Sl. Belupo36384942
7.Split36424941
8.Osijek36425936
9.Istra 196136365935
10.Zadar36377533

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

February 2012
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Jan   Mar »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829