NK Dinamo NK Hajduk NK Hrvatski Dragovoljac NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar

Četiri utakmice 19. kola uz izravan prijenos na MAXtv

Na startu “proljetnog” dijela prvenstva MAXtv Prve lige, četiri utakmice 19. kola igrati će se uz izravan prijenos na MAXtv na kanalima Arenasporta.

U petak će pred kamerama igrati Varaždin i Rijeka od 17 sati dok će u subotu biti dvije televizijske utakmice: Hajduk-Istra 1961 od 15,30 sati te Karlovac-Dinamo od 17,30 sati.

Osijek i Split međusobnim ogledom na stadionu Gradski vrt u nedjelju od 15 sati, također uz izravan televizijski prijenos, kompletirati će 19. kolo MAXtv Prve lige.

 

Ostavite odgovor.

Morate biti prijavljeni da bi napisali komentar.

Iz video galerije – izbor golova za 2012. – 2013. PROLJEĆE

Linkovi

01http://www.hns-cff.hr/ MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2013./14.

 
 
Ut
G+
G-
B
1.Dinamo32752377
2.Rijeka32603163
3.Hajduk32543559
4.Split32353250
5.Lokomotiva32504947
6.Istra 196132425437
7.Zadar32295632
8.Osijek32325628
9.Sl.Belupo32385926
10.HrDragovoljac32345423

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

February 2012
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Jan   Mar »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  

Recent Post