NK Dinamo NK Hajduk NK Hrvatski Dragovoljac NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar

January 2012

Pregledavate arhivu za January 2012.

U 18. kolu tri utakmice na MAXtv

U 18. kolu tri utakmice na MAXtv

U prvom kolu nastavka prvenstva korisnici MAXtv moći će na programima Arenasporta u izravnom prijenosu gledati tri utakmice. Na sam dan otvaranja proljetnog dijela prvenstva u petak 17. veljače pred kamerama će igrati Zagreb i Osijek s početkom u 17 sati. Dan kasnije, u subotu, kamere će biti u Rijeci na stadionu Kantrida gdje će […]

Održana sjednica Skupštine Udruge Prve HNL

Održana sjednica Skupštine Udruge Prve HNL

Na sjednici Skupštine Udruge Prve HNL održanoj u srijedu 25. siječnja predstavnici 15 klubova (opravdano izostao predstavnik RNK Split) raspravljali su o aktualnom stanju u klubovima i ligi uoči nastavka prvenstva. Konstatirano je da veći broj klubova zbog recesije i financijske krize ima velikih poteškoća u funkcioniranju i izvršavanju obveza prema igračima i zaposlenicima zbog […]

Licenciranje klubova: započeo postupak za prvenstvo 2012./2013.

Licenciranje klubova: započeo postupak za prvenstvo 2012./2013.

Početkom godine za klubove Prve, Druge i Treće HNL uobičajeno počeo je teći rok za pripremu i dostavu molbi i potrebne dokumentacije za dobivanje licenci za natjecanje u idućem prvenstvu (natjecateljska godina 2012./2013.). Klubovi su od Odjela za licenciranje klubova HNS-a preuzeli paket dokumenata o licenciranju, upitnike i obrasce koji se trebaju ispuniti i dostaviti […]

Sjednica Skupštine Udruge Prve HNL 25. siječnja

Sjednica Skupštine Udruge Prve HNL 25. siječnja

Predsjednik Udruge Prve HNL Branko Laljak sazvao je za srijedu 25. siječnja sjednicu Skupštine Udruge Prve HNL. Sjednica će se održati u Zagrebu u Kući hrvatskog nogometa s početkom u 11 sati. Prema predloženom dnevnom redu, na sjednici bi se trebalo raspravljati o aktualnom stanju u klubovima i hrvatskom nogometu te donijeti potrebne odluke u […]

Počeo prijelazni rok za igrače i pripreme momčadi za proljetni dio prvenstva

Počeo prijelazni rok za igrače i pripreme momčadi za proljetni dio prvenstva

Utorak, 10. siječanj, prvi je dan zimskog prijelaznog roka za igrače klubova Prve HNL. U narednih mjesec dana, zaključno s 10. veljače, igrači uz suglasnost klubova ili odlukom Arbitražnog suda HNS-a imaju mogućnost promijeniti klub, a sudeći prema medijskim najavama temeljenim na informacijama iz prvoligaških klubova, u mnogim sredinama biti će podosta kadrovskih promjena u […]

Iz video galerije – izbor golova za 2012. – 2013. PROLJEĆE

Linkovi

01http://www.hns-cff.hr/ MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2013./14.

 
 
Ut
G+
G-
B
1.Dinamo31702374
2.Rijeka31602963
3.Hajduk31523358
4.Split31343247
5.Lokomotiva31484746
6.Istra 196131395136
7.Zadar31295532
8.Sl.Belupo31355625
9.Osijek31305525
10.HrDragovoljac31344923

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

January 2012
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Dec   Feb »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Recent Post