NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Hajduk u Gunji već u četvrtak, 15. rujna

Hajduk će svoju obvezu iz 1/16 završnice Hrvatskog nogometnog kupa odraditi već u četvrtak 15. rujna.

 Povjerenstvo za natjecanje HNK prihvatilo je dogovor predstavnika Hajduka i Jadrana pa će se utakmica odigrati u Gunji 15.09. s početkom u 16,00 sati.

Utakmicu će suditi Mario Novak, pomoćni suci biti će Hrvoje Barišić i Dejan Berger (svi iz Osijeka) dok će poslove četvrtog suca odraditi Slaven Florijančić (Jurjevac).

Za kontrolora suđenja određen je Božidar Smrekar (Donja Šemnica), a za delegata Darko Kolesarić (Osijek).

Ostavite odgovor.

Morate biti prijavljeni da bi napisali komentar.

Linkovi

01http://www.hns-cff.hr/ MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

 
 
Ut
G+
G-
B
1.Dinamo1335935
2.Rijeka13311129
3.Hajduk13271820
4.Split13171517
5.Lokomotiva13242417
6.Zagreb13192216
7.Istra 196113121614
8.Osijek13122411
9.Zadar13143611
10.Sl. Belupo137239

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

September 2011
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Aug   Oct »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930