NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Hajduk u Gunji već u četvrtak, 15. rujna

Hajduk će svoju obvezu iz 1/16 završnice Hrvatskog nogometnog kupa odraditi već u četvrtak 15. rujna.

 Povjerenstvo za natjecanje HNK prihvatilo je dogovor predstavnika Hajduka i Jadrana pa će se utakmica odigrati u Gunji 15.09. s početkom u 16,00 sati.

Utakmicu će suditi Mario Novak, pomoćni suci biti će Hrvoje Barišić i Dejan Berger (svi iz Osijeka) dok će poslove četvrtog suca odraditi Slaven Florijančić (Jurjevac).

Za kontrolora suđenja određen je Božidar Smrekar (Donja Šemnica), a za delegata Darko Kolesarić (Osijek).

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Linkovi

01Izvještaji utakmica MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI 03http://www.hns-cff.hr/ T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

  UtG+G-B
1.Dinamo35812185
2.Rijeka35762575
3.Hajduk (-3)35585549
4.Lokomotiva35576645
5.Zagreb35415443
6.Sl. Belupo35364642
7.Split35414840
8.Istra 196135365535
9.Osijek35395733
10.Zadar35357331

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

September 2011
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Aug   Oct »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930