NK Dinamo NK Hajduk NK Inter NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zagreb

Hajduk u Gunji već u četvrtak, 15. rujna

Hajduk će svoju obvezu iz 1/16 završnice Hrvatskog nogometnog kupa odraditi već u četvrtak 15. rujna.

 Povjerenstvo za natjecanje HNK prihvatilo je dogovor predstavnika Hajduka i Jadrana pa će se utakmica odigrati u Gunji 15.09. s početkom u 16,00 sati.

Utakmicu će suditi Mario Novak, pomoćni suci biti će Hrvoje Barišić i Dejan Berger (svi iz Osijeka) dok će poslove četvrtog suca odraditi Slaven Florijančić (Jurjevac).

Za kontrolora suđenja određen je Božidar Smrekar (Donja Šemnica), a za delegata Darko Kolesarić (Osijek).

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Linkovi

01Izvještaji utakmica MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI 03http://www.hns-cff.hr/ T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

  UtG+G-B
1.Dinamo36852188
2.Rijeka36762975
3.Hajduk (-3)36595650
4.Lokomotiva36596846
5.Zagreb36455446
6.Sl. Belupo36384942
7.Split36424941
8.Osijek36425936
9.Istra 196136365935
10.Zadar36377533

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

September 2011
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Aug   Oct »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930