NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Parovi 1/16 HNK-a

Nakon registracije utakmica pretkola Hrvatskog nogometnog kupa, Povjerenstvo za natjecanje HNK-a objavilo je natjecateljske brojeve klubova za daljnji tijek natjecanja budući da se u 1/16 završnice parovi određuju po sistemu da najslabiji klub po koeficijentu uspješnosti u kup natjecanjima u zadnjih pet godina ugošćuje na svom terenu najboljeg po rejtingu i tako redom.

Tako će se u utakmicama 1/16 završnog dijela HNK-a koje se igraju 21. rujna sastati:

Radoboj-Dinamo, Jadran-Hajduk, Graničar-Slaven Belupo, Podravac-Varaždin, Mladost-Zagreb, Fruškogorac-Cibalia, Radnik-Šibenik, BSK-Rijeka, Vrbovec-Inter Zaprešić, Opatija-Osijek, Rudeš-Pomorac, Split-Segesta, Rudar-Istra 1961, Vinogradar-Konavljanin, Zadar-Karlovac i HAŠK-Hrvatski Dragovoljac.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Linkovi

01Izvještaji utakmica MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI 03http://www.hns-cff.hr/ T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

  UtG+G-B
1.Dinamo29661871
2.Rijeka29602459
3.Lokomotiva29525242
4.Hajduk (-3)294504637
5.Split29333634
6.Zagreb28324733
7.Sl. Belupo28283831
8.Istra 196129314729
9.Zadar28326327
10.Osijek28314424

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

August 2011
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Jul   Sep »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031