NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Parovi 1/16 HNK-a

Nakon registracije utakmica pretkola Hrvatskog nogometnog kupa, Povjerenstvo za natjecanje HNK-a objavilo je natjecateljske brojeve klubova za daljnji tijek natjecanja budući da se u 1/16 završnice parovi određuju po sistemu da najslabiji klub po koeficijentu uspješnosti u kup natjecanjima u zadnjih pet godina ugošćuje na svom terenu najboljeg po rejtingu i tako redom.

Tako će se u utakmicama 1/16 završnog dijela HNK-a koje se igraju 21. rujna sastati:

Radoboj-Dinamo, Jadran-Hajduk, Graničar-Slaven Belupo, Podravac-Varaždin, Mladost-Zagreb, Fruškogorac-Cibalia, Radnik-Šibenik, BSK-Rijeka, Vrbovec-Inter Zaprešić, Opatija-Osijek, Rudeš-Pomorac, Split-Segesta, Rudar-Istra 1961, Vinogradar-Konavljanin, Zadar-Karlovac i HAŠK-Hrvatski Dragovoljac.

Ostavite odgovor.

Morate biti prijavljeni da bi napisali komentar.

Linkovi

01http://www.hns-cff.hr/ MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

 
 
Ut
G+
G-
B
1.Dinamo19481149
2.Rijeka19431742
3.Hajduk19392632
4.Lokomotiva19363528
5.Zagreb19252724
6.Split19222221
7.Sl. Belupo19182920
8.Istra 196119193216
9.Osijek19183415
10.Zadar19185113

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

August 2011
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Jul   Sep »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031