NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Zajec nije više trener Dinama

Na izvanrednoj konferenciji za medije u NK Dinamo održanoj u ponedjeljak u 12.00 sati objavljeno je da Velimir Zajec nije više trener prve momčadi.

Nakon tri kola Prve HNL u kojima je momčad osvojila samo četiri boda te ispala iz kvalifikacija za Ligu prvaka u 3. pretkolu, Izvršni odbor i uprava kluba odlučili su se na promjenu.

Prema službenoj obavijesti na press konferenciji, novi trener još nije izabran.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Linkovi

01Izvještaji utakmica MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI 03http://www.hns-cff.hr/ T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

  UtG+G-B
1.Dinamo34802084
2.Rijeka34732572
3.Hajduk (-3)34575546
4.Lokomotiva34576345
5.Zagreb34415343
6.Sl. Belupo34344639
7.Split34384837
8.Istra 196134355434
9.Osijek34395433
10.Zadar34357131

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

August 2010
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Jul   Sep »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031