NK Dinamo NK Hajduk NK Hrvatski Dragovoljac NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar

Vjekoslav Lokica novi trener Šibenika

Uprava NK Šibenik za novog trenera prve momčadi izabrala je Vjekoslava Lokicu koji će tako nakon odigrana tri prvenstvena kola naslijediti Branka Karačića koji je ostavku na tu dužnost podnio uoči početka prvenstva.

Lokica je zadnjih nekoliko godina radio u Sloveniji, a zadnji klub koji je vodio bio je Primorje iz Ajdovčine kojeg je ovog proljeća vratio u najviši rang natjecanja.

Rad u NK Šibenik Lokici neće biti nepoznanica jer je već u dva navrata vodio momčad sa Šubićevca, posljednji put u 2001. godini.

Ostavite odgovor.

Morate biti prijavljeni da bi napisali komentar.

Iz video galerije – izbor golova za 2012. – 2013. PROLJEĆE

Linkovi

01http://www.hns-cff.hr/ MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2013./14.

 
 
Ut
G+
G-
B
1.Dinamo32752377
2.Rijeka32603163
3.Hajduk32543559
4.Split32353250
5.Lokomotiva32504947
6.Istra 196132425437
7.Zadar32295632
8.Osijek32325628
9.Sl.Belupo32385926
10.HrDragovoljac32345423

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

August 2010
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Jul   Sep »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Recent Post