NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

August 4th, 2010

You are browsing the archive for August 4th, 2010.

Parovi pretkola HNK-a

Parovi pretkola HNK-a

Povjerenstvo za natjecanje Hrvatskog nogometnog kupa (Kolić, Srebrić, Brezni) uz nazočnost predstavnika klubova ždrijebom je odredilo parove i domaćine utakmica pretkola HNK-a koje se igraju u srijedu 25. kolovoza s početkom u 16.30 sati. Sastaju se: ZAGORA (Unešić) – JEDINSTVO OMLADINAC (Nedešćina), OPATIJA – VELEBIT (Benkovac), ZMAJ (Blato) – KARLOVAC, PAZINKA (Pazin) – ZADRUGAR (Hrastovsko), VRBOVEC – MLADOST (Cernik), MLADOST […]

Linkovi

01Izvještaji utakmica MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI 03http://www.hns-cff.hr/ T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

  UtG+G-B
1.Dinamo26621566
2.Rijeka26522052
3.Lokomotiva26484341
4.Hajduk (-3)26463937
5.Zagreb26304133
6.Split26293329
7.Sl. Belupo26263727
8.Osijek26284023
9.Zadar26266123
10.Istra 196126254322

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

August 2010
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Jul   Sep »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031