NK Dinamo NK Hajduk NK Inter NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zagreb

August 3rd, 2010

You are browsing the archive for August 3rd, 2010.

Istra 1961 mijenja trenera

Istra 1961 mijenja trenera

Ante Miše nije više trener prve momčadi Istre 1961: odluka je to užeg rukovodstva kluba donijeta u ponedjeljak nakon dva poraza na startu prvenstva. Visoki poraz od Hajduka na Poljudu (1:6), ali zasigurno još više domaći od Zagreba (0:2) bili su pogubni za status dosadašnjeg trenera i krenulo se u potragu za novim šefom struke. […]

Linkovi

01Izvještaji utakmica MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI 03http://www.hns-cff.hr/ T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

  UtG+G-B
1.Dinamo36852188
2.Rijeka36762975
3.Hajduk (-3)36595650
4.Lokomotiva36596846
5.Zagreb36455446
6.Sl. Belupo36384942
7.Split36424941
8.Osijek36425936
9.Istra 196136365935
10.Zadar36377533

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

August 2010
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Jul   Sep »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031