NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

July 2010

Pregledavate arhivu za July 2010.

Split igra u Parku mladeži

Split igra u Parku mladeži

Odjel za licenciranje HNS-a na zamolbu NK Split obavio je prošlog tjedna pregled izvršenih radova na otklanjanju nedostataka na stadionu Park mladeži kako bi ispunio minimum uvjeta potrebnih za dobivanje licence za odigravanje prvenstvenih utakmica. Nakon tog pregleda napravljen je detaljan popis neophodnih zahvata i potrebnih dozvola koje treba pribaviti od nadležnih državnih institucija što […]

Inter i Hajduk u subotu 14. kolovoza na HTV 2

Inter i Hajduk u subotu 14. kolovoza na HTV 2

Određene su utakmice koje će se izravno prenositi na HTV 2 u 3. i 4. kolu Prve HNL. U 3. kolu 07. kolovoza kamere će biti u Varaždinu i izravno prenositi utakmicu između Varaždina i Dinama dok će u 4. kolu uz izravan televizijski prijenos igrati Inter Zaprešić i Hajduk. Upravo zbog TV prijenosa koji […]

Suspenzija za igrače pod istragom USKOK-a

Suspenzija za igrače pod istragom USKOK-a

Disciplinska komisija HNS-a pismeno je obavijestila Povjerenika za natjecanje Prve HNL o članovima klubova Prve HNL koji su suspendirani na sjednici komisije održanoj 23. srpnja zbog istrage koju vodi USKOK oko ilegalnog klađenja na utakmice Prve HNL u završnici prošlog prvenstva. Do okončanja kaznenog postupka pod suspenzijom su igrači Andrija Balajić, Zoran Ivančić,  Miljenko Mumlek […]

Šibenik bez trenera započeo prvenstvo

Šibenik bez trenera započeo prvenstvo

Branko Karačić nakon ispadanja Šibenika iz UEFA natjecanja u 2. pretkolu Europske lige podnio je ostavku na funkciju trenera prve momčadi samo tri dana uoči prve prvenstvene utakmice Šibenika u novom prvenstvu. Momčad Šibenika na gostovanju u Koprivnici u nedjelju vodio je Anđelko Godinić sa licencom pomoćnog trenera, a licenca broj 11 izdana od HNS-a […]

Hr. Dragovoljac-Lokomotiva na stadionu NK Zagreb

Hr. Dragovoljac-Lokomotiva na stadionu NK Zagreb

Do završetka neophodnih radova na svom stadionu u Sigetu i dobivanja licence, NK Hrvatski Dragovoljac svoje prvenstvene utakmice kao domaćin igrati će na stadionu NK Zagreb. Takav dogovor postigla su rukovodstva dva kluba pa će NK Zagreb kao korisnik stadiona u Kranjčevićevoj pripomoći i u organizaciji utakmica sa dijelom svojih djelatnika. Tako će se utakmica […]

Velimir Vidić prvi strijelac u vlastitu mrežu

Velimir Vidić prvi strijelac u vlastitu mrežu

Pogodak kojeg je u vlastitu mrežu postigao Velimir Vidić na utakmici Rijeka-Split zasigurno neće tako brzo zaboraviti. Igrala se 45. minuta kada je postigao rijetko viđeni autogol i to u svom prvom nastupu za Split u službenoj utakmici. Vjerojatno bi lakše prebrodio činjenicu da je svladao vlastitog vratara da su njegovi suigrači iskoristili neku od […]

Zagreb pobjedom otvorio prvenstvo, Krstanović dvostruki strijelac

Zagreb pobjedom otvorio prvenstvo, Krstanović dvostruki strijelac

U prvoj utakmici 20-og HNL-a momčad Zagreba pobijedila je Lokomotivu rezultatom 3:1 i za razliku od prošlog prvenstva, uspješno započela ovogodišnje natjecanje. Zagreb je bolje započeo utakmicu i već u 20. minuti došao do prednosti: jedan centaršut na drugoj stativi dočekao je Ivan Krstanović i glavom proslijedio loptu u mrežu te se tako kao prvi […]

Pretkolo Europske lige: Cibalia i Šibenik ispali!

Pretkolo Europske lige: Cibalia i Šibenik ispali!

Očekivanja uoči uzvratnih utakmica 2. pretkola Europske lige za Cibaliu i Šibenik bila su velika. Cibalia je trebala nadoknaditi minimalni poraz od 0:1 iz prvog susreta u Belfastu protiv Cliftonvilla dok je Šibenik trebao sačuvati prednost iz prvog susreta na Cipru kada su iznenadili i pobijedili favorizirani Anorthosis sa 2:0. Nažalost, ni Cibalia ni Šibenik […]

Davor Vugrinec potpisao za Varaždin

Davor Vugrinec potpisao za Varaždin

Najbolji strijelac prošlogodišnjeg prvenstva Davor Vugrinec pristupio je NK Varaždin i tako se nakon 1997. godine vratio u klub iz kojeg je otišao u inozemstvo i napravio vrlo uspješnu karijeru. Igrao je u Turskoj i Italiji do 2005. godine kada se vratio u Hrvatsku igrajući za Rijeku i Dinamo. Ugovor sa Zagrebom u kojem je […]

Ždrijeb pretkola HNK-a 04. kolovoza

Ždrijeb pretkola HNK-a 04. kolovoza

Predsjednik Povjerenstva za natjecanje Hrvatskog nogometnog kupa Neven Kolić zakazao je ždrijeb parova i domaćina utakmica pretkola za 04. kolovoza u 11.00 sati u Zagrebu u Kući nogometa (Rusanova 13). U pretkolu HNK-a sudjeluju 32 kluba: 21 pobjednik županijskog kupa i 11 klubova finalista iz 11 županijskih saveza sa najvećim brojem registriranih nogometnih klubova. Utakmice […]

Linkovi

01http://www.hns-cff.hr/ MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

 
 
Ut
G+
G-
B
1.Dinamo1535937
2.Rijeka16391236
3.Hajduk15321926
4.Lokomotiva16283221
5.Split16191819
6.Zagreb16212518
7.Istra 196116162216
8.Osijek16152715
9.Sl. Belupo1692414
10.Zadar16154112

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

July 2010
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Jun   Aug »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031