NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Hajduk i Rijeka pred kamerama HTV-a uz izravan prijenos

Hajduk će i drugu proljetnu utakmicu na svom terenu igrati uz izravan prijenos na HTV 2.

Nakon što su vrlo efikasno otvorili sezonu protiv Slaven Belupa pred kamerama HTV-a, utakmica 20. kola T-Com Prve HNL između Hajduka i Rijeke također je dobila tretman derbija kola.

Zbog toga će se susret Hajduka i Rijeke umjesto u dnevnom terminu od 15.00 sati odigrati u redovitom televizijskom terminu u subotu 13. ožujka s početkom u 20.15 sati

Ostavite odgovor.

Morate biti prijavljeni da bi napisali komentar.

Linkovi

01http://www.hns-cff.hr/ MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

 
 
Ut
G+
G-
B
1.Dinamo1335935
2.Rijeka13311129
3.Hajduk13271820
4.Split13171517
5.Lokomotiva13242417
6.Zagreb13192216
7.Istra 196113121614
8.Osijek13122411
9.Zadar13143611
10.Sl. Belupo137239

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

March 2010
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Feb   Apr »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031