NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Hajduk i Rijeka pred kamerama HTV-a uz izravan prijenos

Hajduk će i drugu proljetnu utakmicu na svom terenu igrati uz izravan prijenos na HTV 2.

Nakon što su vrlo efikasno otvorili sezonu protiv Slaven Belupa pred kamerama HTV-a, utakmica 20. kola T-Com Prve HNL između Hajduka i Rijeke također je dobila tretman derbija kola.

Zbog toga će se susret Hajduka i Rijeke umjesto u dnevnom terminu od 15.00 sati odigrati u redovitom televizijskom terminu u subotu 13. ožujka s početkom u 20.15 sati

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Linkovi

01Izvještaji utakmica MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI 03http://www.hns-cff.hr/ T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

  UtG+G-B
1.Dinamo26621566
2.Rijeka26522052
3.Lokomotiva26484341
4.Hajduk (-3)26463937
5.Zagreb26304133
6.Split26293329
7.Sl. Belupo26263727
8.Osijek26284023
9.Zadar26266123
10.Istra 196126254322

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

March 2010
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Feb   Apr »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031