NK Dinamo NK Hajduk NK Hrvatski Dragovoljac NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar

Akreditacije novinara za T–Com Dvoransko prvenstvo Prve HNL 2007/08.

Akreditacije novinara za T–Com Dvoransko prvenstvo Prve HNL 2007/08.Udruga Prve HNL do četvrtka 27. prosinca prima zahtjeve novinara za praćenje T – Com Dvoranskog prvenstva Prve HNL za 2007/08. godinu koje će se održati u Velikoj dvorani Doma sportova u Zagrebu od 08. do 13. siječnja 2008. godine. Redakcije informativnih glasila mogu zahtjeve za akreditaciju s popisom novinara i fotoreportera dostaviti na telefaks Udruge 01/48 33 600, a akreditacije će se moći podići u petak 28. prosinca u 11.00 sati na press-konferenciji (prostorije Udruge, Zagreb, Ilica 31/II) na kojoj će se objaviti raspored sa satnicom Dvoranskog prvenstva, prezentirati sve nagrade koje očekuju najbolje momčadi i pojedince te objaviti cjelokupni program i popratna događanja na prvenstvu.

Ostavite odgovor.

Morate biti prijavljeni da bi napisali komentar.

Iz video galerije – izbor golova za 2012. – 2013. PROLJEĆE

Linkovi

01http://www.hns-cff.hr/ MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2013./14.

 
 
Ut
G+
G-
B
1.Dinamo32752377
2.Rijeka32603163
3.Hajduk32543559
4.Split32353250
5.Lokomotiva32504947
6.Istra 196132425437
7.Zadar32295632
8.Osijek32325628
9.Sl.Belupo32385926
10.HrDragovoljac32345423

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

December 2007
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Nov   Jan »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Recent Post