NK Dinamo NK Hajduk NK Istra 1961 NK lokomotiva NK Osijek NK Rijeka NK Slaven Belupo NK Split NK Zadar NK Zagreb

Akreditacije novinara za T–Com Dvoransko prvenstvo Prve HNL 2007/08.

Akreditacije novinara za T–Com Dvoransko prvenstvo Prve HNL 2007/08.Udruga Prve HNL do četvrtka 27. prosinca prima zahtjeve novinara za praćenje T – Com Dvoranskog prvenstva Prve HNL za 2007/08. godinu koje će se održati u Velikoj dvorani Doma sportova u Zagrebu od 08. do 13. siječnja 2008. godine. Redakcije informativnih glasila mogu zahtjeve za akreditaciju s popisom novinara i fotoreportera dostaviti na telefaks Udruge 01/48 33 600, a akreditacije će se moći podići u petak 28. prosinca u 11.00 sati na press-konferenciji (prostorije Udruge, Zagreb, Ilica 31/II) na kojoj će se objaviti raspored sa satnicom Dvoranskog prvenstva, prezentirati sve nagrade koje očekuju najbolje momčadi i pojedince te objaviti cjelokupni program i popratna događanja na prvenstvu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Linkovi

01Izvještaji utakmica MAX tv PRVA LIGA VIDEO IZVJEŠTAJI 03http://www.hns-cff.hr/ T-PORTAL – SPORT

Tablica MAXtv
Prva liga - 2014./15.

  UtG+G-B
1.Dinamo26621566
2.Rijeka26522052
3.Lokomotiva26484341
4.Hajduk (-3)26463937
5.Zagreb26304133
6.Split26293329
7.Sl. Belupo26263727
8.Osijek26284023
9.Zadar26266123
10.Istra 196126254322

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.

Kalendar

December 2007
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Nov   Jan »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31